Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли дали добрите хора в пощата ще ми направят проблем, че слагам пръстен в пощенски плик и го пращам в Холандия? :П

По - добре би било да го изпратиш с колет. Не са кой знае колко скъпи. Ако е нещо ценно ще е най - добре с някоя от известните куриерски фирми.

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер,откраднаха ми картата за градския транспорт...чух че глобата е 70 лв..дали има няква врътка да си я изкарам само за 10 отново... мерси ако няма здраве да е :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив режат ламарина с лазер и кви парички е , как се таксува ? :bgrin:

"СТЕФАН ЩЕРЕВ"ЕООД

Лазер плюс ЕООД

http://laserwork.free.bg/

В фирмата в последния линк който съм дал работи един съфорумник (vassko).Може да го питаш за цени.

и накрая МИКРО АСУ.Предлагат множество услуги свързани с рязане и гравиране такаче може да провериш и при тях.Магазина им се намира тук.

Цената се определя от размерите на парчето,дебелината на материала и т.н.

Link to comment
Share on other sites

По - добре би било да го изпратиш с колет. Не са кой знае колко скъпи. Ако е нещо ценно ще е най - добре с някоя от известните куриерски фирми.

 

Не знаех какви са цените... да не се окаже накрая, че ще платя 20 лева за нещо, което не е толкова ценно пък и е не повече от 50 грама. Не ми отваряше сайта на български пощи, затова питах.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме шеллак за дърво,къде мога да го намеря!!Разбрах,че го имало във магазините за художници,но къде в Пловдив има такива.Благодаря за помоща

Link to comment
Share on other sites

Не знаех какви са цените... да не се окаже накрая, че ще платя 20 лева за нещо, което не е толкова ценно пък и е не повече от 50 грама. Не ми отваряше сайта на български пощи, затова питах.

С DHL е около 112 лева.

Link to comment
Share on other sites

Аз за пощите говорех, DHL изобщо не ги броя. Трябва да анадолските манафи да са ме спукали от е*ане за да дам 112 лева да ми пратят 50 грама сребро до Холандия.

Ок, още един тъп въпрос. Откъде мога да намеря ключодържател с герба на Пловдив. За ето тази простотия става въпрос:тук

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Добър вечер,откраднаха ми картата за градския транспорт...чух че глобата е 70 лв..дали има няква врътка да си я изкарам само за 10 отново... мерси ако няма здраве да е :)

Отиваш там, където си си изкарал картата и се помолваш на жената дали може да си изкараш нова, без глоба, защото настоящата са ти я откраднали.

Link to comment
Share on other sites

Имам карта b-connect зареждам си ваучери и всичко ок но последните няколко месеца като зареда един ваучер от 5 лв и ми дава че имам само един месец доакто изтечеи следователно като мине 1 месец и аз като почти не се обайдам от нея ми отива и ваучера и всичко :P Ако заредя с по голям ваучер дали ще се удължи и с колко тоя срок?! малко е тъп въпроса ама... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам карта b-connect зареждам си ваучери и всичко ок но последните няколко месеца като зареда един ваучер от 5 лв и ми дава че имам само един месец доакто изтечеи следователно като мине 1 месец и аз като почти не се обайдам от нея ми отива и ваучера и всичко :P Ако заредя с по голям ваучер дали ще се удължи и с колко тоя срок?! малко е тъп въпроса ама... :lol:

 

Tрябва да заредиш с ваучер за 15 лева.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме шеллак за дърво,къде мога да го намеря!!Разбрах,че го имало във магазините за художници,но къде в Пловдив има такива.Благодаря за помоща

Link to comment
Share on other sites

С 10 също става.

А за какво време се удължава някаква представа макар че скоро може и на сметка да мина че така май е по набутвация :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво означават буквите LS;GL;GLS;CD;CDX на опелите,дето са на калника?Как по-точно се превеждат?Знам,че са версиите,но незнам какво означават.

Link to comment
Share on other sites

Та преди 3-4 дена си взех Fujitsu-Siemens Amilo Pa 3553 .Лаптопа беше без ОС и магазинера ме увери,че в сайта на производителя има всички необходими драйвери.Прибрах се,свалих си последната качена версия на Vista(от замундата) и я инсталирах...НО вече трети ден немога да инсталирам проклетите драйвери и немога да си ползвам лаптопа .Кажете къде в Пловдив мога да го занеса,да ми инсталират ОС и да сложат драйверите и въобще да го направят както трябва,защото явно аз няма да мога :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво означават буквите LS;GL;GLS;CD;CDX на опелите,дето са на калника?Как по-точно се превеждат?Знам,че са версиите,но незнам какво означават.

нивото на оборудване (екстри)

Link to comment
Share on other sites

нивото на оборудване (екстри)

Аз знам,че е нивото на обурудване.В смисъл такъв как се "разшифроваха"?

П.П. Мисля,че GL беше гранд лукс и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам,че е нивото на обурудване.В смисъл такъв как се "разшифроваха"?

П.П. Мисля,че GL беше гранд лукс и т.н.

 

Прав си че GL e гранд лукс.CD пък е конфорт драйв ама другите не ги знам какви са.Знам само, че най-високите класове във възходящ ред са CD,GL,CDX...т.е. CDX е най-високият клас.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае колко пари мога да взема г/д на старo CRT COMPAQ p700, че тряя го продам да не ми се пречка а не знам колко вървят... ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае колко пари мога да взема г/д на старo CRT COMPAQ p700, че тряя го продам да не ми се пречка а не знам колко вървят... ;)

~40 лв....евентуално при добро стечение на обстоятелствата ~ 50 лв. (мах)...и то само ако е в идеално състояние.

 

 

Някой знае ли какво означават буквите LS;GL;GLS;CD;CDX на опелите,дето са на калника?Как по-точно се превеждат?Знам,че са версиите,но незнам какво означават.

From Wikipedia:

September 1981 - Introduction of the Ascona C as the successor for the Ascona B. Available bodystyles for the Ascona included 2- and 4-door Sedans, a 5-door Hatchback (the CC) and later on a 5-door Estate. Initial engine choice included the 1.3N (60 bhp), 1.3S (75 bhp), 1.6N (75 bhp) and 1.6S (90 bhp), all of which had a four-speed gearbox or optional three-speed automatic transmission for all except the 1.3 N.

Trim variations included Base, L, Berlina and SR.

............................................................

1984 - All models have facelift with new CD-style radiator grille, new wheel trims, new front seat mountings, modified center console, remote-adjustable door mirrors and height-adjustable steering wheel. 1.3S engine now has new start-stop system. Improved clutch damping and headlight seals.

Model names also changed: Base becomes LS, L becomes GL, Berlina becomes GLS, and SR becomes GT.

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли след обновяването на форума с празничния му облик,трябва да натисна бутона BACK в IE няколко пъти доста бързо за да ме прехвърли на предишната разглеждана страница? :confused

 

P.S.Това се случва само в bulforum.com и в нито един друг сайт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...