Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Каква е принципната разлика между стиловете електронна музика? Започнах да се зарибявам по gabba&hardcore и kopche-то ме обвинява, че слушам techno. И аз се чувствам обиден :)

 

В елементите, които я изграждат и в ритъма, който определя баса. Gabber-а си е изгъзица. Много гадно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

След бишвия магазин Jumper на главната по посока централни хали се движиш, от страната на тоя магазин има дамска мода виж там ;)

 

Еми нали знаеш къде е пицария "Годзила"?!От нея надолу, посока халите тръгваш и магазините от лявата ти страна са дамска мода.Виж, скоро бях харесал нещо там ама друго взех. ;) Успех.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Каква е принципната разлика между стиловете електронна музика? Започнах да се зарибявам по gabba&hardcore и kopche-то ме обвинява, че слушам techno. И аз се чувствам обиден :)

 

Това отговаря на всичките ти въпроси

 

----------------

Now playing: My Psy RmX 4

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Боре бе, ти да не си се чалнал? :blink: Аре техното мога да го приема, ама габата е ебати отврата...

Link to comment
Share on other sites

Не знам, харесва ми. За разлика от техното габата излъчва някаква неописуема жестокост, която ме изпълва и ме кара да искам да си размахвам ръцете и да блъскам, блъскам, блъскам! Освежаващо е :)

Link to comment
Share on other sites

Сайт за дърпане на песни, че Дата.БГ не бачка още? :unsure:

www.dada2.com например.А зала за тенис на маса?

Link to comment
Share on other sites

www.dada2.com например.А зала за тенис на маса?

залите в пловдив от тематичен форум

 

за резервации в Рефлекс.

 

и това само след 4 секунди работа с гугъл. ама днес съм добричък и няма да питам що не си попитал него, а форума :)

 

в Тоталспорт също предлагат, но на съответните по-високи цени и ако има записани за скуош ви гонят.

Link to comment
Share on other sites

залите в пловдив от тематичен форум

 

за резервации в Рефлекс.

 

и това само след 4 секунди работа с гугъл. ама днес съм добричък и няма да питам що не си попитал него, а форума :)

 

в Тоталспорт също предлагат, но на съответните по-високи цени и ако има записани за скуош ви гонят.

 

Е,аз знам,че си добричък по принцип.Мерси много :D

Link to comment
Share on other sites

Имам странен проблем с кирилизаторите на компютъра. В продължение на години си ползвах Флекс Тайп и наскоро най-неочаквано той се бъгна по необяснима причина. По принцип си държа само US и БГ Фонетика, а стана така, че като превключвам на фонетика ми се включва БДС. Всичко пробвах - преинсталирах, барах настройки... никакъв ефект. Най-странното е, че от време на време работи нормално, после пак се сговнясва. Зарязах Флекс Тайп и си настроих стандартния кирилизатор на ХР. Той си работеше нормално, но ето, че днес и той се бъгна. Само че този път като превключвам между езиците, клавиатурата си остава на английски. Без значение какво е активно...

Някакви идеи как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Както обикновено ДАТА БГ се осраха ТОТАЛНО! Пълна излагация! Първо вървя един брояч 2-3 дена, след това извинителна бележка за до края на деня, сега дори извинителната бележка я няма, като стои един просташки надпис "Профилактика". То бива боклуци и некадърници, но тия подминаха всички граници...

Link to comment
Share on other sites

Как се въвежда при B-Connect номер към който да ти важат промоцииките?

 

 

 

 

Колко струваше бутилка водка в Банско? И каква е била водката? За 8ми декември.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Как се въвежда при B-Connect номер към който да ти важат промоцииките?

 

 

Ами набираш 123 и слушаш инструкцийте на оператора. Мисля че е опция 5 ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

В това студено време, като излезна да се разхождам и от студа много ми сълзят очите. Направо все едно рева нон стоп. Има ли някакъв лек срещу това, освен да си седя в къщи на топло?

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да се блокират SMS-ите от определен номер?

Link to comment
Share on other sites

В това студено време, като излезна да се разхождам и от студа много ми сълзят очите. Направо все едно рева нон стоп. Има ли някакъв лек срещу това, освен да си седя в къщи на топло?

Пробвай с VISINE капките са нещо от сорта на изкуствени сълзи. На мен лично ми помагат доста а и не са никак скъпи. само 11лв са.

Но срокът им на годност е 30 дни след отварянето им.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...