Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Откъде да намеря реклами на .avi? .... Та ако някой знае откъде да намеря реклами и да направя някакво DVD ще съм изключително щастлив...

Не съм теглил това, но го погледни дали ще ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Откъде да намеря реклами на .avi? ...
С Media Converter за Firefox може да се свалят и от youtube в *.avi формат.

 

Някой да знае как мога да си сваля клипчето от http://elfyourself.jibjab.com ? Успявам да го сваля, но не ми се показва с лицата, които съм вкарал. А с познати лица е много по-забавно. :)
Не става. Явно ги компилира в момента. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Сега, имам един аудиодиск, който е оригинален. В началото нямах проблеми с него, но в последно време уредбата ми (Филипс С380) отказва да го чете, като казва: "Disk not finalized". Що е то? И как така в началото си го върти без проблем, а после не ще. Друг път и с други дискове не е правила така. На пц-то и на дискмена всичко е ок. Ако няма начин да се оправи, то поне някой да се сеща за каквото и да е обяснение?

Link to comment
Share on other sites

Откъде да намеря реклами на .avi? Проблема е че малкия обича докато яде да гледа реклами (вероятно защото са по-динамични) и напоследък взе да става по-капризен и се скъсваме да търсим по коя ТВ вървят рекламите за да ги гледа иначе почва да се върти и да мрънка. Та ако някой знае откъде да намеря реклами и да направя някакво DVD ще съм изключително щастлив...

Принципно в заз и в ютуб има много реклами . С един адон на мозилата може да ги свалиш и с няква програма да ги конвертираш в avi . Иначе пусни му тая реклама и гледай сеир . Аз като седна да ям и гледам тв улучвам или реклами за диария , или за дамски превръзки / тампони или за шахти и канализации :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Сега, имам един аудиодиск, който е оригинален. В началото нямах проблеми с него, но в последно време уредбата ми (Филипс С380) отказва да го чете, като казва: "Disk not finalized". Що е то? И как така в началото си го върти без проблем, а после не ще. Друг път и с други дискове не е правила така. На пц-то и на дискмена всичко е ок. Ако няма начин да се оправи, то поне някой да се сеща за каквото и да е обяснение?

Вероятно с времето дискът се е понадраскал лекичко и/или ти се е позацапала лещата на уредбата ти и поради това дава фалшиво съобщение. Защо с други дискове уредбата ти не го е правила - Божа работа...може и да започне в скоро време ако не я почистиш, а може и да продължи да си чете нормално другите дискове. А защо плеъра и компютъра ти четат безпроблемно този диск - ами най-вероятно алгоритъмът за корекция на грешките при тях е по-ефективен и/или пък са малко по-чисти от уредбата ти.....абе...причини много. Почисти на първо време (с почистващ диск например) лещата на Филипса и с мека кърпа (микрофибърна действа най-добре) избърши добре всички отпечатъци по диска, но не бърши кръгово, а в посока отвътре-навънка.

Link to comment
Share on other sites

...

Като каза малкия и се сетих за вица, който четох онзи ден.

Дете на програмист отива на първия учебен ден в първи клас и учителката им обяснява.

-Деца, ако някой иска да попита нещо да вдигне ръка.

И в следващия момент детето на програмиста вдига ръка и учителката го пита.

-Кажи моето момче какво има?

А детето...

-Ааа нищо, нищо, само проверявам как работи системата :laughing:

 

Оф, кажи ми аз ли съм се сдухал нещо, че бая се посмях на тоя виц, или наистина е смешен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как мога да си сваля клипчето от http://elfyourself.jibjab.com ? Успявам да го сваля, но не ми се показва с лицата, които съм вкарал. А с познати лица е много по-забавно. :)

И аз не успях да намеря начин и чисто и просто го записах с няква програма, която записва кво става на екрана и си стана перфе... :) май camtasia беше.

Link to comment
Share on other sites

Сега... Знам, че много ще ми се смеете, ама все пак. Ще пращам колет до чужбина. Въпросът ми е: Как се действа в пощата? В смисъл на кое гише трябва да отида, а у, щото до ся не съм го правил, та не искам да се излагам утре да се въртя кат гламав. Искам да ми се обясни като на човек, който е хванат от гората и сефте влиза в поща. Там отварят ли пакета, проверяват ли го, кво правят, теглят ли го и т.н.

Ще бъда благодарен ако някой си изгуби 3-4 мин да ме просвети :}.

Link to comment
Share on other sites

Сега... Знам, че много ще ми се смеете, ама все пак. Ще пращам колет до чужбина. Въпросът ми е: Как се действа в пощата? В смисъл на кое гише трябва да отида, а у, щото до ся не съм го правил, та не искам да се излагам утре да се въртя кат гламав. Искам да ми се обясни като на човек, който е хванат от гората и сефте влиза в поща. Там отварят ли пакета, проверяват ли го, кво правят, теглят ли го и т.н.

Ще бъда благодарен ако някой си изгуби 3-4 мин да ме просвети :}.

ами колетно гише се намира като влезеш от главния вход на пощата и завиваш наляво покрай кабинката на охраната.колета си го остави отворен,защото го проверяват.там има опаковъчна хартия,след това ще си вземеш и ще го опаковаш.колета се тегли и според килограмите и дестинацията ти казват цена.на мен за 3 флакончета с едни билкови хапчета до лондон ми взеха 10 лв и пристигна за седмица.жената на гишето ми каза,че овече от 3 бройки от каквото и да е не може да пращаш.след като си го опаковаш и вържеш ти дават една лепнак на която да напишеш собственоръчно какво има в колета.по принцип жените на гишетат са много любезни и ти обясняват кое как е,щото и на мен тогава нищо не ми беше ясно

Link to comment
Share on other sites

Къде зареждат тонери за принтери ?

ТМС или КМС нещо такова беше, намира се на главната ако идваш от пешеходния мост се пада малко преди макдоналдс вдясно, в сграда на драматичен театър мисля че....Работят евтино и качествено.

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча работещ утре автосервиз? Става дума за нещо много елементарно - смяна на едно малко водно съединение, което днес сам се опитах да сменя, но поради вида на скобите му (пружинни), малко неудобното разположение на връзката и втвърдяването на гумата от времето и топлината....не успях. ;) Сещам се за оня сервиз в Смирненски зад търговския център (бивш РУМ еди кой си...), но приемам и други предложения.

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча работещ утре автосервиз? Става дума за нещо много елементарно - смяна на едно малко водно съединение, което днес сам се опитах да сменя, но поради вида на скобите му (пружинни), малко неудобното разположение на връзката и втвърдяването на гумата от времето и топлината....не успях. ;) Сещам се за оня сервиз в Смирненски зад търговския център (бивш РУМ еди кой си...), но приемам и други предложения.

Значи колега, на същото такова водно съединение се натъкнах аз, когато сменях миналия месец водата на колата с антифриз.На супер проблемно място-долу ниско на радиатора(едва се достига и то само отгоре) и пак със същите тези пружнни скоби(дето искат супер много сила да се отворят).1 час се мъчих да го махна, накрая се раздвижи леко, но взе да се наранява гумата на маркуча и се отказах и тъкмо вече ще се прибирам и гледам в куфарчето едни по-дълги клещи с извита настрани глава, като бръкнах с тях от 1я път я свалих скапаната скоба.Ако искаш ела да ти ги дам, сигурен съм че ще си свършиш работа!

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча работещ утре автосервиз? Става дума за нещо много елементарно - смяна на едно малко водно съединение, което днес сам се опитах да сменя, но поради вида на скобите му (пружинни), малко неудобното разположение на връзката и втвърдяването на гумата от времето и топлината....не успях. ;) Сещам се за оня сервиз в Смирненски зад търговския център (бивш РУМ еди кой си...), но приемам и други предложения.

Ако ти е по-старичък модел колата отиди тук или иначе казано сервизите до такси 1 .. бая кадърни са хората и не жулят много .

Link to comment
Share on other sites

С решение на Министерския съвет, във връзка с празнуването на Коледа и Нова година, за почивни дни са определени пет почивни дни - между 31 декември до 4 януари 2009 включително. 2 януари ще се отработва на 10 януари, който се пада събота.

 

Съответно - не.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш ела да ти ги дам, сигурен съм че ще си свършиш работа!
Мерси, предпочитам друг да се цапа. :)
...сервизите до такси 1...
И на теб мерси - смениха ми го. :punk
Link to comment
Share on other sites

за покера намерете място къде да играем, чиповете и другото от мен :P

 

Аз мога да ви го организирам събитието у нас, но подозирам че някои ще си ходят боси....

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да ви го организирам събитието у нас, но подозирам че някои ще си ходят боси....

Не бях забелязал такива заложби у теб :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...