Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

.....

Ще съм благодарен ако можеш да разясниш за Визина. Употребявал съм го за кратко време, но суши прекалено очните ябълки и следват възпаления от одрасквания от прашинки и попаднали в окото косъмчета от миглите. В момента предпочитам Окулотек Гел (Ocuoltect Gel). Той съдържа парафин и смазва очната ябълка, и макар че пише че е за сухи очи, намалява ответната реакция срещу студа - очите сълзят по малко. И при него правилото е че 30 дни след отварянето се хвърля, иначе следват жестоки възпаления.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Ти опита ли изобщо да влезеш, то си пише "профилактика"

 

Опитах, но се надявах да ми отговори някой не до толкова заблуден от конспирацията, наречена "тридневна профилактика" :)

Link to comment
Share on other sites

Ами то и няколко торент сайта затвориха тия дни. Зарта, още два три други. Нещо са ги нагънали.

 

Пробвай с VISINE капките са нещо от сорта на изкуствени сълзи. На мен лично ми помагат доста а и не са никак скъпи. само 11лв са.

Но срокът им на годност е 30 дни след отварянето им.

Те ако са изкуствени сълзи, значи са нещо по-скоро за "сухи" очи и да смазват очната ябълка. Или се бъркам.

Ако не, значи не ми трябват. Че при мен "смазването" ми идва в повече, отколкото по-малко.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Опитах, но се надявах да ми отговори някой не до толкова заблуден от конспирацията, наречена "тридневна профилактика" :)

 

Тридневна MY ASS. Вече гони седмица. Днес отново има бележка! Звучното "В ремонт" краси фронта на фона реклами... Пълни смешници... Поне този път осъзнаха, че е много тъпо да поставяш срокове на пускане без да ти е ясно на теб самия кога може да пуснеш нещо. Има напредък...

Link to comment
Share on other sites

Каква е цената на нафтата днес?Преди 2 дни гледах 1.89, но ми казаха, че се е качила?Каква е логиката да се качва, като от 1 месец насам цените на горивата не са спряли да падат?

Link to comment
Share on other sites

Каква е цената на нафтата днес?Преди 2 дни гледах 1.89, но ми казаха, че се е качила?Каква е логиката да се качва, като от 1 месец насам цените на горивата не са спряли да падат?

цените на горивата в България се покачват,защото поскъпва това,с което ги разреждат :punk

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

То в нашата държава кое ни е логично? Цяла Европа бута лихвите, за да стимулира бизнеса да се раздвижи, ние тука вдигаме лихвите, та никой на не вземе и стотинка кредит, а балъците, дето сме теглили още по-трудно да можем да ги изплащаме старите.

За няколко месеца от близо 150$ барела сега е под 50, ама горивото да е паднало много?

То за литър гориво държавата прибира близо 1лв акцизи, такси и т.н. Как да падне? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Едно време в Сани в Тракия имаше някакви. Също така до пицария Годзила на главната отстрани имаше едно скатано тясно магазинче с много играчки.

Ама, чак адски голям, не се сещам да имаме.

Link to comment
Share on other sites

Тряа ми магазин с адски голям избор от плюшени играчки! ПОМОЩ!

 

Пробвай Хипо Ланд, до МЕТРО, преди JUSK.... Там има най-много играчки и то ВСЯКАКВИ... Може да откриеш и плюшени много....Пак ли ще зарибяваш? ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да направя на хлапето подарък конструктор, ама електротехнически или физически.

Такива, дето да се правят разни схемички или пък физични опити.

Детето е във втори клас и не е необходимо някакво супер високо ниво.

Някой знае ли къде мога да намеря такъв конструктор?

Link to comment
Share on other sites

@mirca няма да помирявам. Там приключи. Тряа да си изпрося златна карта за Верди... Ииии за това... :lol:

значи трябва да ти се помогне на всяка цена!

После там ще правим сбирките на форума и ще използваме намалението всички :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето Ви един много странен въпрос: случвало ли Ви се е по време на интервю за работа да Ви зададат следния въпрос: Ти какво искаш да работиш за в бъдеще? Какви са ти целите? С какво искаш да се занимаваш?

Бил съм на доста интервюта и до сега нито са ми задавали въпроса, а и най лошото никога не съм си задавал аз въпроса.

Та мислих доста време и нищо не ми дойде на ум. Искам да Ви попитам ако някой си е задавал и той това, та има ли някакви интернет тестове на БЪЛГАРСКИ за тази цел? Правиш теста и те ти казват според тях в каква насока трябва да се обърнеш! Сетих се за такива тестове понеже бях гледал в Приятели, че правеха този тест. Та ще съм Ви благодарен ако някой ми даде някакъв линк към Тест или ме насочи към някаква фирма. На 21 съм, а не знам какво да правя. Не искам да си пропилея времето...

Link to comment
Share on other sites

На мен са ми го задавали този въпрос, но на интервю за работа в USA. Не тук. Тук много често има малко кандидати и те не искат да ги гонят с подобни въпроси.

 

Иначе си е напълно стандартен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Колегата има син, пък се чудя какво да подаря на хлапето.Някакви предложения да ми дадете?Мислех да му направя един пръстен за пълнолетието, ама нямам материалите и времето да се занимавам.Я мъжката част да предложи нещо наистина нестандартно.Нож, както знаете, не се подарява.

Link to comment
Share on other sites

Кажи на колко години е. Ако е за играчка, отиди в евроленд във форум Тракия и там ще намериш доста голям избор, особено сега около коледа.

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае добър тв техник ... че проблема се оказа буквално в моят телевизор :D

 

Иначе аз като станах на 18 се радвах от всичките работи най-много на колата :lol: . Иначе .. "сухо" няма да откаже никой ;)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Кажи на колко години е. Ако е за играчка, отиди в евроленд във форум Тракия и там ще намериш доста голям избор, особено сега около коледа.

 

 

Хлапето е на ден и половина....Като се замисля, май ще е по-добре да дам кинти на ръка на булката, пък тя да реши какво да си купи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...