Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От Билла но ги продават комплект с яйцата. Иначе аз мога да ти дам в момента 2 кори по 6 яйца. Ако трябва още 1-2 кори мога да взема утре и да ти ги дам. 10 обаче ще ми дойдат много. В друго време на годината нямаше да е проблем но точно сега... :)
Мерси за предложението, но ми трябват кори, а не кутийките от по 6 яйца.
Link to comment
Share on other sites

Мерси за предложението, но ми трябват кори, а не кутийките от по 6 яйца.

Защо не отидеш в някой магазин за хранителни стоки и да ги попиташ. Сигурен съм, че доста кори им остават.

Link to comment
Share on other sites

Ето един нестандартен въпрос. :)

Как се казва песента от това клипче.

http://www.youtube.com/watch?v=qt5Ln5S02rs...feature=related

Сигурен съм, че беше някакво класическо произведение, което има доста вариации.

 

Нищо класическо няма в това произведение :) Tова е главния мотив във филма "Requiem for a dream".

Link to comment
Share on other sites

Умирам от любопитство да разбера как би сфирила 1 бас каса в колата ми. Някъде предлагат ли услугата да се тества? Знам, че е странен и тъп въпрос, и че е доста трудоемко като факт.. Но знам ли?

Link to comment
Share on other sites

Умирам от любопитство да разбера как би сфирила 1 бас каса в колата ми. Някъде предлагат ли услугата да се тества? Знам, че е странен и тъп въпрос, и че е доста трудоемко като факт.. Но знам ли?

 

Ами би свирила някъде като за 200 - 2000лв. :lol: :punk Най-напред си изясни сам какво точно искаш...

И не ! Такава услуга не се предлага.

Link to comment
Share on other sites

Имам следното запитване относно мюторент. Свалил съм многофайлов торент и искам да преименувам или да изтрия даден файл. В биткомета само трябваше да изключа даден файл и можех да го правя каквото искам, но в този клиент не е така.

 

ПП Иване, шурея се занимава точно с това. Само че може да ти покаже как ще ти свири в колата каси, които той продава.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как това познава в повечето случаи? :wacko:
"Познава" във всички случаи. Обърни внимание, че на позиции 81, 72, 63, 54, 45, 36, 27, 18, 9, 0 числата са винаги еднакви помежду си. Просто условията на задачата са така подбрани, че винаги се получава едно от изброените числа. И като има еднакъв символ на тези позиции - ето ти "магията" ;).
Link to comment
Share on other sites

Някой да има формуляр за прекратяване на ADSL на БТК? Потърсих из интернет, но не мога да намеря. А нямам време да ходя до БТК да взимам формуляр после пак да ходя до БТК и тн...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как това познава в повечето случаи? :wacko:

 

На мен не ми позна :bgrin: : Нищо не съм си намислила, просто щракнах в/у квадрата и то ми изкара F, втори опит - M :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми позна :bgrin: : Нищо не съм си намислила, просто щракнах в/у квадрата и то ми изкара F, втори опит - M :ph34r:

А ти намисляш ли си число, после да направиш изважданията и да видиш кое квадратче е символа?

Винаги се получава квадрат с число кратно на 9. А всички квадрати с числа кратни на 9 съдържат един и същ символ. Затова винаги излиза, този, който си видяла на съответната позиция 9,18,27 и т.н

 

Имам следното запитване относно мюторент. Свалил съм многофайлов торент и искам да преименувам или да изтрия даден файл. В биткомета само трябваше да изключа даден файл и можех да го правя каквото искам, но в този клиент не е така.

Като избереш торента, от долу на файлове върху желания файл с десен бутон "Не сваляй"

После като си направиш промените по файловете, спри торента и му дай проверка и би трябвало да не ти прави проблем.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Скоро ще се сдобия с едно италианско микроскопче. Първо мислех да му направя калъфка от тензух, но след като видях колко струва нов същия модел ми побеля косата. Кажете от каква материя е най-добре да е покривалото или откъде мога да намеря стъклен звънец.

 

 

ПП mIRCata Мерси много, всичко е ОК

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Колко ще вземат за разкодиране на сим карта, защото е блокирана след грешно въведен ПИН, а ПУк не се пази??? Има ли вариант да се излъже нещо МТЕЛ и да го направят безплатно?

Link to comment
Share on other sites

Колко ще вземат за разкодиране на сим карта, защото е блокирана след грешно въведен ПИН, а ПУк не се пази??? Има ли вариант да се излъже нещо МТЕЛ и да го направят безплатно?

То си е безплатно така или иначе. Единствено трябва да докажеш кой е собственика. Ако си с ваучери ще ти трябва последният който си заредил. Ако си на сметка ще ти трябва собственика на картата.

Link to comment
Share on other sites

То си е безплатно така или иначе. Единствено трябва да докажеш кой е собственика. Ако си с ваучери ще ти трябва последният който си заредил. Ако си на сметка ще ти трябва собственика на картата.

Сигурен ли си, че е безплатно? На договор си е човека. Каква е цялата процедура? Че аз съм отчасти виновен и гледам да помогна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че е безплатно? На договор си е човека. Каква е цялата процедура? Че аз съм отчасти виновен и гледам да помогна :lol:

Отива в офис на Мтел и казва, че си е изгубил ПУК код-а. След като проверят кой е собственика на картата и видят, че това е той ще му го дадат. Няма да има такси и разправии.

Link to comment
Share on other sites

Отива в офис на Мтел и казва, че си е изгубил ПУК код-а. След като проверят кой е собственика на картата и видят, че това е той ще му го дадат. Няма да има такси и разправии.

Станало е. 10х :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...