Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ми задна трансмисия , предна трансмисия ... нали се сещаш ... "кои гуми върти двигателя" :)

ама моля те честно ми кажи сега, защо не питаш чичо гугъл??! дори във википедията има базови технически характеристики, а ако се заровиш по съответните форуми ще откриеш тонове информация. в руските сайтове има и каталози по производители.

и що трябва някой друг да ти свърши работата по търсенето и филтрирането, а ти да седиш на рефреша в този форум и да чакаш на готово и да даваш компетентно мнение "ама аз не търсех това". ами ако знаеш какво търсиш потърси с търсачките, а не с досаждане!

ето ти линка във википедията. всички корадота са FWD. а сега ако не знаеш питай гугъл кво е тва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато влезна в Data.bg и натисна върху някоя песен автоматично св включва Flashget-а и започва да я тегли, но след като днес си инсталирах Quicktime тая функция беше заменена от друга която он лайн с помоща на плейъра отваря песента да я прослушам.Опитвах се да върна старите настройки на теглене но не успях,някой ако може да ми помогне ще му бъда благодарен
Като начало махни от startup процесите qttask.exe - от Start>Run пишеш msconfig, Enter и от секция startup махаш цвъчката на qttask.exe. Ако продължи все пак да ти узурпира свалянето, имаше някакъв quicktime alternative или най-добре не ползвай Quicktime, a KMPlayer, настроен да ти отваря *.mov по подразбиране. И изобщо, KMPlayer е един чудесен мултимедиен плейър с интегрирани декодери за почти всички формати.
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже горе-долу колко струва един комплект Аполо с Гортекс мембрани/Яке и панталон/?Приблизително?Мисля, че е около 1500 лв, но никъде не намирам инфо :(

Link to comment
Share on other sites

ама моля те честно ми кажи сега, защо не питаш чичо гугъл??! дори във википедията има базови технически характеристики, а ако се заровиш по съответните форуми ще откриеш тонове информация. в руските сайтове има и каталози по производители.

и що трябва някой друг да ти свърши работата по търсенето и филтрирането, а ти да седиш на рефреша в този форум и да чакаш на готово и да даваш компетентно мнение "ама аз не търсех това". ами ако знаеш какво търсиш потърси с търсачките, а не с досаждане!

ето ти линка във википедията. всички корадота са FWD. а сега ако не знаеш питай гугъл кво е тва.

Аз FWD знам какво е ... и имайки предвид "импулсивността" ти в постовете искам да те питам знаеш ли че състоянието ти се нарича PMS ? :lol: . И вместо да ми спамиш тука къде имало "базови технически данни" , можеше да ми дадеш направо този линк ... но понеже и ти боравиш "перфектно" с гугъл ... не го направи . Ако толкова те сърбят пръстите , по-добре се почеши някъде , отколкото да пишеш 3/4 безмисленни постове ;) . Повече ще си в помощ на обществото , ако не пишеш ... пък и по-интелигентен ще изглеждаш като си траеш :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Аз FWD знам какво е ... и имайки предвид "импулсивността" ти в постовете искам да те питам знаеш ли че състоянието ти се нарича PMS ? :lol: . И вместо да ми спамиш тука къде имало "базови технически данни" , можеше да ми дадеш направо този линк ... но понеже и ти боравиш "перфектно" с гугъл ... не го направи . Ако толкова те сърбят пръстите , по-добре се почеши някъде , отколкото да пишеш 3/4 безмисленни постове ;) .

уау и за умен се мислиш. и въпреки това първо питаш някой друг, а чак после сам си вършиш работата. а твоето състояние се нарича семпличко "мързел", а начина по който го използваш се квалифицира като "нахалство". не ТИ спамя никъде, темата не е твоя. дал съм ТИ отговор на конкретния въпрос и за разлика от теб не те квалифицирам, а само те попитах защо не си могъл за времето през което задаваш нестандартния си въпрос да направиш собствено проучване, каквото очевидно си в състояние да направиш, но просто не си пожелал тогава. поста ми беше един(за разлика от твоите) и съдържаше отговор на твой въпрос.

а сега и този ще съдържа: да, знам кво е ПМС и знам че е доста неприложим за моя пол, за твоя не знам.

а предвид импулсивността ми, щеше ли да се трогнеш ако не беше тя да си свършиш сам собствената работа?

Link to comment
Share on other sites

Ти си ... точно като типичен женски индивид ... хем да не помогнеш , хем да се обадиш , хем да вкараш нерви .. и накрая да си препишеш заслуги естествено :lol:

 

Хайде да прекратим ако искаш ... или цъкай лс , че да не стане както с темата за катастрофите :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Освен във Форум Тракия и на главната(ако не се лъжа), къде другаде има евроленд?

Link to comment
Share on other sites

По едно време се бяха пръкнали линкове към един квадрат, от който като си избереш знак и ти "познава" какво си избрал, но никой от линковете които намерих в тоя форум не е активен вече. Някой случайно да има работещ линк за тва чудо? Мисля, че говоря за тва(не мога да съм сигурен като не работи линка, но нещо подобно беше): https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=36163

Link to comment
Share on other sites

Къде има ксерокс в квартал Южен ?

На събота пазара има. Улицата която минава покрай църквата и прави лека чупка в посока към пазара. От дясната страна има няколко книжарници и в тях има ксерокси.

Link to comment
Share on other sites

Къде има ксерокс в квартал Южен ?

Срещу игрището на механото има 2 , но мисля че в момента работи само единия.

Link to comment
Share on other sites

Защо след като има определен таван за размера на аватарите има потребители на които аватарите са по над 700KB при лимит 20KB :blink: :blink: :confused

 

Ако са искали позволение за override на забраната ;)

 

----------------

Now playing: My Psy RmX 4

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми :

" Наредба за проектиране на средни училища от 1986г. на тогавашния министър на образованието и науката "

Прегледани са държавните вестници от тогава и бюлетините но не е намерено освен да е пропуснато ако някой знае нека каже дата и година .

Link to comment
Share on other sites

Каква е принципната разлика между стиловете електронна музика? Започнах да се зарибявам по gabba&hardcore и kopche-то ме обвинява, че слушам techno. И аз се чувствам обиден :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...