Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съвсем не се сети да потърсиш в google, нали?

 

Дирекция Социално подпомагане

Адрес: 4 януари No:36

Телефон: 032/62 45 57

 

Доколкото се ориентирам е в Стария град.

 

Ако се разтърсиш има и Сектор за социално подпомагане и т.н.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Aко говорим за заря от фойерверки моят патент е 10-12 римски свещи с една батерия ракети в средата. Разбира се трябват ти между 4 и 6 сериозни запалващи (понеже съм имал горчив опит с плахи хлапета навръх нова година :angry1 )

Link to comment
Share on other sites

Препоръчаите ми добра книга на тема "езикът на тялото".

 

Благодаря.

 

Ето - http://knigosviat.net/?bookstore=book&book=23923

 

Впрочем - точно "книжна тема" ми е въпросът. Току-що си поръчах доставка на книги онлайн от "Пингвините", но като ровнах по блоговете, започвам да се притеснявам. Някой пазарувал ли си е книги по този начин досега и имал ли е проблеми с пратките? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ето - http://knigosviat.net/?bookstore=book&book=23923

 

Впрочем - точно "книжна тема" ми е въпросът. Току-що си поръчах доставка на книги онлайн от "Пингвините", но като ровнах по блоговете, започвам да се притеснявам. Някой пазарувал ли си е книги по този начин досега и имал ли е проблеми с пратките? :huh:

Аз съм си поръчвал книги, но от Бард. Доставят ми ги до 2-3 дни със Спиди. Направих си 2-3 доставки, но забелязах, а и други хора се оплакаха, че книгите, който дават са с дефекти - тук леко чукната, в друга света на хартията прескача между два. Явно отделят тези книги и ги продават през нета.

Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм поръчвала книги от http://bgbook.dir.bg/ и не съм имала подобни проблеми. Има и доста стари издания, които са неоткриваеми на други места, а и цената на доставката е доста прилична.

Link to comment
Share on other sites

Искам да си направя малка заричка, дайте ми идеи...Мерси!

 

 

Aко говорим за заря от фойерверки моят патент е 10-12 римски свещи с една батерия ракети в средата. Разбира се трябват ти между 4 и 6 сериозни запалващи (понеже съм имал горчив опит с плахи хлапета навръх нова година :angry1 )

 

 

Проблемът с "живото" запалване можеш много лесно да го избегнеш, като си купиш един метър открит фитил, 25 стотинки е метъра, продава се почти навсякъде в магазините за фойерверки, и го закрепваш към останалите фитили, даже с обикновено възелче става.

Link to comment
Share on other sites

Търся материала, от който се правят гъвкавите магнити за хладилници.

 

http://www.geko.bg/index.php?act=product&a...=14&ct_id=1

 

ул."Иван Андонв" №25

тел: 032/641 927

e-mail: plovdiv@geko.bg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Свалих си едно DVD /.iso формат е файла/. Проблема е че като пусна филма субтитрите са на корейски, а аз имам субтитри на български /друг файл/ обаче незнам как да ги пусна във DVD-то.

Link to comment
Share on other sites

Взимат ли още запас Бг?Че са ми пратили картичка гламавите военни да ходя в местното окръжие :blink:

 

Това е само формалност. А и зависи каква ти е военната специалност.

Link to comment
Share on other sites

Хора, преди малко бяхме на един много висок, изоставен блок (то е цял комплекс с разни по-малки сгради) близо до гробищата на Рогошко шосе :ph34r: Доколкото разбрах го били изоставили, защото при строежа установили, че потъва- абе определено вдига адреналина.Та знае ли някой какво са мислили да строят там?

Link to comment
Share on other sites

End. This is not the end my friend! The jurney doesn't end here...

 

някой може ли да го намери този разговор между Гандалф и Пипин - в оригинал, от книгата на английски, не преведен :huh:

Link to comment
Share on other sites

Взимат ли още запас Бг?Че са ми пратили картичка гламавите военни да ходя в местното окръжие :blink:
Това е само формалност. А и зависи каква ти е военната специалност.

 

 

И къде си служил...Ако си бил в секретно поделение, хич не се шашкай, но си е формалност.

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли една възглавница може да заглуши изстрел?

 

 

Щом така казват от холивуд значи може :D иначе малко по сериозно и на мен не ми се вярва да е възможно

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...