Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми разтълкува това? Особено ми е интересна одебелената част...

когато ти почукат данс, манс, нсбоп и сержант петров на вратата, обещай да ми се обадиш да те представлявам в съда :music

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко струва хидравлична помпа за Vw Golf III?

Типичен въпрос за коли от момиче :D Коя година е тая кола, кубатура нещо по-така кажи, че то да беше един голф 3ка да ти кажем :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми разтълкува това? Особено ми е интересна одебелената част...

 

 

Съда е изискал твоите име и адрес и в момента се консултират с правни лица дали за задължени да го направят....

 

Да, но не НЕГОВИТЕ (Нашите), а на Customer-a, който Customer в случая е arenabg.com. Get it?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми праща само при ново лично съобщение и си ми вървят. За абонаментите за теми и нови мнения не знам.

Ся ше се абонирам за някоя тема и до към 30 мин ще си покаже.

 

Абонирах се за темата с нестандартни мисли като казах да ми изпраща веднага писмо. Вече двама писаха след мен и нищо. Явно има проблем.

Друго, което забелязах, е че проблема със зациклянето след ново мнение не става винаги. В един раздел минава бързо, в друг бавно.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, интересува ме заслужава ли си да се гледа филм във втора зала на кино Фламинго, защото имам спомени преди време, че беше доста малка и е бая кофти. Ако някой знае моля да сподели. И ако не, къде е най-яко (ако така може да се нарече) да се гледа филм?

Link to comment
Share on other sites

OK, може да се разбере кой има най-много постове във форума, а има ли някакъв начин да се разбере кой потребител е създал най-много теми?

Link to comment
Share on other sites

интересува ме кои доставчици,освен Евроком,предлагат интернет+телефон в Пловдив?също така задължително ли е да ползваш тяхната кабелна телевизия,ако имат такава?

Link to comment
Share on other sites

интересува ме кои доставчици,освен Евроком,предлагат интернет+телефон в Пловдив?също така задължително ли е да ползваш тяхната кабелна телевизия,ако имат такава?

ITD също предлагат телефон + нет -> http://www.cooolbox.bg/

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Има един лаптоп с Немски Windows Vistа , който няма кирилица . Трябва ми програма с , която да може да изписва кирилицата нормално , а не с разни финикийски знаци . Трябва ми изпитан и лесен метод .

Link to comment
Share on other sites

Има един лаптоп с Немски Windows Vistа , който няма кирилица . Трябва ми програма с , която да може да изписва кирилицата нормално , а не с разни финикийски знаци . Трябва ми изпитан и лесен метод .
и всъщност всеки уиндоус има кирилица, само дето я крият гадовете Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

и всъщност всеки уиндоус има кирилица, само дето я крият гадовете

XP има само БДС-а. За фонетичната може да използва линка, който съм му дал.

Вистата има и БДС и фонетична. Само дето фонетичната е по стандарт, който нашите "умници" въведоха, а той има различния с досега използваната. Там примерно W е Ш, с обяснението приличали си?! Що буквите ги слагат на прилика не на звук не знам.

Link to comment
Share on other sites

Имам един текст на арменски, който ми излиза мармалад в един .doc файл. Моля някой да ми припомни какво трябва да направя, за да мога да го видя в реалния му вид... Шрифт ли да търся, настройки ли се пипаха.... отдавна съм забравил.... (за Word 2003 става реч)

Link to comment
Share on other sites

Има някаква опасност да не се оправи никога. Логика липсва, но и на мен ми докараха в офиса един смесен файл, английски + арменски, арменския така и не го оправих. При отваряне на файла не пуска кутия за избор на енкодинг, нали?

Link to comment
Share on other sites

Не пуска нищо, излиза това:

 

ибхЙ»п РіпіепХбн

І ґіХі№сбхГЫбхЭ: убс»ЭЗ іЙЫбхс, ЯіщісініЅ, Убх, •ЙбхПбЅі, µбхліПіЭ ЫбхХ, СіпіепХЗ ЩіНбхП – 5 %, лбсµЗпбЙ /Е 420/, їЩбхЙ•іпбсЭ»с /Е 322, Е 471/, чЛс»убхуЗгЭ»с / Е450, Е 500/, іХ, ПіПібЫЗ чбЯЗ Е 415, Е 330.

ІІ. 200 g е

ІІІ. Най-добър до:

ІV діС»Й 18єС з»сЩілпЗЧіЭ піП

 

Във Format/ Styles and Formatting виждам Arial Armenian, но както и предполагах - дудук

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...