Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Влез в www.journey.bg ,дай на настаняване и виж цените на хотелите.

 

 

Междудругото пак питам някой знае ли модела на градските Волвота дето са десятки най-често.

Link to comment
Share on other sites

Междудругото пак питам някой знае ли модела на градските Волвота дето са десятки най-често.
B10L Jonckheere. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Днес бях крайно изненадан, когато на пътя пред блока ми се изпречи един странен паяк, какъвто не бях виждал. Някой има ли идея какъв е? Снимките са много гадни, защото са от скапан GSM, но въпреки това вярвам, че разбирачите ще го познаят :)

6y.jpg

 

5s.jpg

 

Съжалявам, че не успях да го снимам до нещо, според което можеше да му се определи размерът, но по груби сметки беше около 3-4 см без крачетата. И на живо изглеждаше доста по-ярко жълтото по тялото му :)

Edited by Barurumm
Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързия отговор! Четох и на други места, явно наистина доста често се срещат, странно е че до сега не съм виждал :) Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Имате ли проблем с ICQ-то? Питам тези, които изплзват друг клиент(miranda,qip и т.н), а не този на самото ICQ. Че от сутринта не ми се връзва, имам чуството, че ICQ пак са сменяли нещо, а не мога да отворя сайта на миранда да видя дали има някъв ъпдейт.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си филм с вградени субтитри. Мога ли да ги "отградя"?

 

Стар ли е филма? Пише ли в името (оригиналното име, както е пуснато от групата), че има вградени субтитри? NFO?

 

Ако не, значи са добавени. Може да ги махнеш като пуснеш филма, долу в дясно в трея, ще се появи синя икона на DivX. Десен бутон, "Subtitle (нещо си)" от там ще се ориентираш.

 

П.П. Какво по дяволите е това на аватара ти?? Плашещо е..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде точно във или около Панаира се намира закрития паркинг и колко струва ?

Знам, че направиха един гараж на 7-8 етажа в Панаира. Намира се като от колелото хванеш надолу по бул.България към моста Адата/Рогош. Няма как да го пропуснеш. Той е точно до оградата и се вижда доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че направиха един гараж на 7-8 етажа в Панаира. Намира се като от колелото хванеш надолу по бул.България към моста Адата/Рогош. Няма как да го пропуснеш. Той е точно до оградата и се вижда доста добре.

 

Благодарско , @mIRCata. Дано сега и места да има :P

Link to comment
Share on other sites

Става дума за сериала CSI NY от 2004. В торента няма нищо друго, освен .avi-тата. Ето пример за имената на файловете - CSI.NY.S1E05.PDTV.BGSUB.!VG.avi. Не се появяват никакви иконки в трея.

 

Не е фатално. Просто е досадно да се разсейвам с текста.

 

Иначе аватарът ми е най-зверското нещо, което някога съм намирал в нета :devil Правен е по някакво аматьорско филмче на студенти, което се размотава из youtube. Ако се сетя как се казваше, ще оставя линк.

Link to comment
Share on other sites

Моля, препоръчайте ми нещо, с което да мога да забавям звука на филмче, което гледам с Windows Media Player. Трябва ми за сваляне на интервю от видео файл, а постоянното спиране и пускане изнервят.

Link to comment
Share on other sites

Моля, препоръчайте ми нещо, с което да мога да забавям звука на филмче, което гледам с Windows Media Player. Трябва ми за сваляне на интервю от видео файл, а постоянното спиране и пускане изнервят.
В KMPlayer има вградена тази функция ;) . Просто си го свали отнякъде, безплатен е и е много хубав. Регулирането става много лесно от клавиатурата - Shift+Num- забавя; Shift+Num+ забързва; Shift+Num* нормализира аудио+видео на степени. Повече от 40% промяна обаче правят говора малко неразбираем. Не се променя височината на тона :) . Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Благодаря много и на двамата :)

Link to comment
Share on other sites

Имам някакъв проблем със звука на компютъра. Направо съм се видяла в чудо и ще бъда много благодарна, ако някой ми каже на какво може да се дължи.

Никакъв звук не излиза от всички видове плеъри, нито от сайтове като youtube. Като пусна демотата в Realtek, няма проблем със звука, т.е. звук има, но при всички останали положения няма.

Link to comment
Share on other sites

за всеки случай си преинсталирай драйверите на аудиото.

не вярвам да си забравила и да провериш отметките по контрола на волумето за некой забравен "муте".

но кат начало преинсталирай драйверите.

ако проблема ти се задържи не е лошо да си кажеш ОС-а, версията му и вида на аутиото - вградено или не чак толкоз.

Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея откъде мога да си купя нов подлакътник за стола, че моят се счупи?

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва или просто са ни резнали от картата на Европа:

 

o633587703188393750.jpg

 

 

Не ти се струва...направо са ни забърсали от Европата, но това е сигурно, защото нямат поддръжка за България...няма значение членове ли сме или не...просто от тук не внасят/изнасят. ;)

 

Прав си май. Винаги сме аут и изключение :), за съжаление все в негативен смисъл. А братята румънци винаги и навсякъде са преди нас, ц-ц-ц !

Edited by sohm
Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва или просто са ни резнали от картата на Европа..

Не ти се струва...направо са ни забърсали от Европата, но това е сигурно, защото нямат поддръжка за България...няма значение членове ли сме или не...просто от тук не внасят/изнасят. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...