Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

имаше един сайт, който нещо ти сканираше компютъра и ти показва дали дадена игра ще ти тръгне, някой сеща ли се как беше?

w00x мерси

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

W00x хайде сега си представи всичко това като New topics. Според теб в какво ще се превърне раздела за няма и 10-на дни?

 

За изброените си прав, но все пак не трябва и да се прекалява със събирането.

 

@VeSo : http://www.systemrequirementslab.com

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

всъщност вегор е прав , тва "ше си я направя за седмица пък да видим дали няма да ми писне" е най-заученият лаф на земята , основно се повтаря от такива шубета които или ги е страх или тяхните не им дават ама съвсем тайничко се надяват някой ден да си направят истински татус.... айде не на нас тия ...... ;)

Всъщност всеки във всеки заучен лаф има и малко истина.

Пък мога да ти кажа, че не съм шубе, нашите ми дават да си направя, ама понеже съм жена и невинаги знам какво искам, предпочитам първо да си направя временна и след това да реша дали искам да имам определена рисунка цял живот в-ху кожата ми.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми е досадно ако търся нещо във форума по теми, то в повечето случаи да излиза в тази тема и да трябва да препрочитам 5 страници отговори премесени с отговори на други въпроси, за да намеря това което търся? Защо направо не се обединят всичките теми във форума в тази тема тогава?

 

И да не помислите, че получавам факсове, мнението ми е подтикнато от затворената тема за Руското Консулство в Пловдив отдолу.

А защо даваш резултатът да ти излиза като теми - филтрирай с търсената дума (думи) като дадеш резултатът да ти излиза с мненията, където се среща думата (думите). След това много лесно може да влезеш директно в необходимата тема, след като си открил това, което търсиш. :)

Link to comment
Share on other sites

дайте ми ориентировачна цена за ел. китара + усилвател за абсолютен начинаещ, моля (тоест марката няма значение, важното е да свири достатъчно хубаво, за да може да се учи човек на нея)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

дайте ми ориентировачна цена за ел. китара + усилвател за абсолютен начинаещ, моля (тоест марката няма значение, важното е да свири достатъчно хубаво, за да може да се учи човек на нея)

 

Fender комплекта е 450 лева... Ако помня добре обясненията по-евтиното вече е калпаво.

Link to comment
Share on other sites

Тва е- че не знам дали наистина искам:)

ако се решиш кажи ми да ти кажа човек където да се обадиш да питаш не е в студио казва се Данчо

но работи много добре аз лично съм доволен

Aquila не съм чувал за такова нещо но благодаря вече знам :)

Link to comment
Share on other sites

А защо даваш резултатът да ти излиза като теми - филтрирай с търсената дума (думи) като дадеш резултатът да ти излиза с мненията, където се среща думата (думите). След това много лесно може да влезеш директно в необходимата тема, след като си открил това, което търсиш. :)

 

Защото не винаги едно мнение е достатъчно, за да намериш това което ти трябва. Понякога ти трябва да видиш цялата дискусия. Не случайно има търсене по теми и по мнения.

 

И знам, че като сортираш по мнения, горе излиза темата от която е мнението и може да се цъкне.

 

Самоче ако има 3 теми с въпросната ключова дума, ще излезнат мненията от всяка една и докато стигна до третата (ако тя ми трябва), трябва да премина през другите 2. Ако се изкарат резултатите по теми, ще е нужно да погледна само 3 реда.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Имам usb flash памет 1гб , която като я свържа към ПЦ я отчита като такава като избера да видя какво има в нея показва , че е празна ( имаше към 150 песни ) . Като натисна Properties на флашката показва , че има 0 мб памет . Има ли начин да се оправи или трябва да я хвърлям . Пробвах да я форматирам но нестава .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се продава мексиканска текила?

 

ОЛМЕКА се среща често по денонощните магазини - за по-евтино от МЕТРО може да се вземе

 

Имам usb flash памет 1гб , която като я свържа към ПЦ я отчита като такава като избера да видя какво има в нея показва , че е празна ( имаше към 150 песни ) . Като натисна Properties на флашката показва , че има 0 мб памет . Има ли начин да се оправи или трябва да я хвърлям . Пробвах да я форматирам но нестава .

 

Пробвай подробния формат, не quick. Ако пак не стане - може би е заминала... Не забравяй да пробваш поне на още една машина дали се засича...

Link to comment
Share on other sites

Значи не искаш татуировка.

 

 

Тва е- че не знам дали наистина искам:)

 

 

женската логика за пореден път ме размаза в земята.......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кажете програма, с която да хвърля малко място от Д: в Ц:, че го закъсах. (без да форматирам...)

 

Ще ми е интересно да я видя таз програма каква ще е ... Ти толкова ли не може да метнеш нещо от С в D????

Link to comment
Share on other sites

Кажете програма, с която да хвърля малко място от Д: в Ц:, че го закъсах. (без да форматирам...)

 

Partition Magic 8, но ще те излъжа дали можеше да се прехвърли просто ей така, защото аз се бях пробвал, но беше отдавна и нямам особени спомени. Или не трябваше да се форматира нищо, или единия дял трябваше да е форматиран.

 

Нищо не ти пречи да пробваш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Знам, че въпросът ми е тъпичък, но ми се налага да си подновя личната карта, а ваденето беше отдавна и не помня колко пари искаха, колко снимки и трябва ли да нося други документи освен старата лична карта. Нека някой ако скоро го е правил или си спомня да ми помогне, 10х предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...