Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде се правят временни татоси и ако имате представа за някви ориентировачни цени

братле имам 4 татуса и до ся не съм чувал да правят временни освен онея лепенки но ако ще си праиш истински умната :)

Link to comment
Share on other sites

Моя въпрос не знам нестандартен ли е, глупав ли е, но съм забелязал, че когато кацне на стена(таван), комара изпъва назад задните си два крака, сякаш опипва с тях. Като сетивни крайници ли използва краката си гадинката?

Link to comment
Share on other sites

братле имам 4 татуса и до ся не съм чувал да правят временни освен онея лепенки но ако ще си праиш истински умната :)

Временните са онези дето се правят с туш или с други измами, а с миенето след известно време изчезват. :)

Link to comment
Share on other sites

братле имам 4 татуса и до ся не съм чувал да правят временни освен онея лепенки но ако ще си праиш истински умната :)

 

 

Временните са онези дето се правят с туш или с други измами, а с миенето след известно време изчезват. :)

 

таа....не му отговорихте- къде правят?

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се правят временни татоси и ако имате представа за някви ориентировачни цени
На джумаята, всяко лято има поне двама човека, коиото правят. А цена как искаш да ти се каже, на килограм, на метър? Ако имаш модел те ти казват колко ще струва, а в каталозите си има фиксирани цени.

 

братле имам 4 татуса и до ся не съм чувал да правят временни освен онея лепенки но ако ще си праиш истински умната :)
А за хена да си чувал?
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се правят временни татоси и ако имате представа за някви ориентировачни цени

 

Значи ако знаеш къде се намира Безистенъ,същия вход е,мисля,че Ражко се казваше пичът,чувам добри отзиви за него,а що се отнася до моментната татоировка,тя се прави по-повърхностно,така,че да я хване пегментацията на кожата която по принцип е на около 50 дена,така знам аз,ако греша,поправете ме

Link to comment
Share on other sites

Почти във всяко студио ще ти направят,но задължително ще те кандардисват да я направиш за постоянно,а и цената е около 2 пъти по-висока от тази на постоянните ;)

Link to comment
Share on other sites

Пощурял съм относно китайска култура,дрехи и музика.Обърнете внимание на дрехите които облича убиеца,не са кимоно,незнам какви са,но ако някой може да ме упъти относно плат,какъв и как се нарича,бродерия ли са надписите и къде в Пловдив се прави такава или щампа и къде се правят най-качествените щампи,място където мога да намера плата,някакви кройки,модели,копчета,сайт където има различни надписи и значението им,място където мога да взема каквато и да е информация,ще съм ужасно благодарен

А ето въпросните клибчета

-момента където се катери на стълбата се вижда ясно за какво говоря

 

-а на този клип превъртете до 06:10 в момента в който спасява агентът,го дават от всички страни,обърнете внимание на детайлите

 

Благодаря на всеки отзовал се

Link to comment
Share on other sites

Почти във всяко студио ще ти направят,но задължително ще те кандардисват да я направиш за постоянно,а и цената е около 2 пъти по-висока от тази на постоянните ;)

Вие нормални ли сте бе :lol: .Начи една истинска татуировка е 70-80 лева,а тая с кана е 160 :lol: :lol: :lol: .Божкеее :lol: .А да отговоря на пича-аз преди 2-3 години си бях правил един дракон на ръката.1-седя около месец,но избледнява след около 2 седмици и после седи грозно!2-цената е според зависи модела и къде си я правиш...от 10 до 20-25 лева предполагам :unsure: .3-няма смисъл от такава татуировка,защото лятото се къпеш всеки ден(предполагам :lol: ) и ще избледнее бързо

Link to comment
Share on other sites

Пощурял съм относно китайска култура,дрехи и музика.Обърнете внимание на дрехите които облича убиеца,не са кимоно,незнам какви са,но ако някой може да ме упъти относно плат,какъв и как се нарича,бродерия ли са надписите и къде в Пловдив се прави такава или щампа и къде се правят най-качествените щампи,място където мога да намера плата,някакви кройки,модели,копчета,сайт където има различни надписи и значението им,място където мога да взема каквато и да е информация,ще съм ужасно благодарен

А ето въпросните клибчета

http://www.youtube.com/watch?v=HcMqwP_iKiY...feature=related -момента където се катери на стълбата се вижда ясно за какво говоря

 

-а на този клип превъртете до 06:10 в момента в който спасява агентът,го дават от всички страни,обърнете внимание на детайлите

 

Благодаря на всеки отзовал се

Link to comment
Share on other sites

Това временната татуировка е най-безсмисленото нещо... Или си прави, или недей! Идеята по принцип е да остане там...

Напротив - много е смислено. Предпочитам да си направя временна татуировка и за месец и нещо да преценя дали наистина искам, дали ми харесва и след това да си направя постоянна.

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Напротив - много е смислено. Предпочитам да си направя временна татуировка и за месец и нещо да преценя дали наистина искам, дали ми харесва и след това да си направя постоянна.

:lol: :lol: то някои хора от мода не могат да ходят вече ама карай :pirate :pirate

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми препоръча нотариус? Интересува ме да има удобно място за паркиране. Ако пък се намери и някой който да работи денонощно ще е най - добре.

Link to comment
Share on other sites

Сещате ли се тея шишенца с текчност които са на кормилото на моторите , те за какво са?

ето тези:

11695167nt2.jpg

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Сещате ли се тея шишенца с текчност които са на кормилото на моторите , те за какво са?

ето тези:

11695167nt2.jpg

маслото за спирачките

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми е досадно ако търся нещо във форума по теми, то в повечето случаи да излиза в тази тема и да трябва да препрочитам 5 страници отговори премесени с отговори на други въпроси, за да намеря това което търся? Защо направо не се обединят всичките теми във форума в тази тема тогава?

 

И да не помислите, че получавам факсове, мнението ми е подтикнато от затворената тема за Руското Консулство в Пловдив отдолу.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Кой от 3те DVDscr рилийза на Мумията 3 е най-добър? Свалих този от замунда но на моменти доста често като насичане се получава..

 

 

Някой да има идея къде има сервиз на лаптопи в Пловдив? По - специално ме интересува за Acer.

 

 

Някой знае ли оптика (магазин за очила),която да работи в неделя ? Ще е супер ако има такава.

 

 

Трябва ми точният адрес на кръчма Хъшове в Стария град.

 

мерси предварително!

 

 

интересува ме онази старинната императорска китайска музика дето е символ на повечето филми

 

 

kajete niakoe romantichno miasto prez denia :)

 

 

Някой знае ли къв е тоя хотел В и М? къде се намира и сносен ли е като цяло?

 

 

Може ли някой да ми препоръча нотариус? Интересува ме да има удобно място за паркиране. Ако пък се намери и някой който да работи денонощно ще е най - добре.

 

W00x хайде сега си представи всичко това като New topics. Според теб в какво ще се превърне раздела за няма и 10-на дни?

Link to comment
Share on other sites

Напротив - много е смислено. Предпочитам да си направя временна татуировка и за месец и нещо да преценя дали наистина искам, дали ми харесва и след това да си направя постоянна.

 

всъщност вегор е прав , тва "ше си я направя за седмица пък да видим дали няма да ми писне" е най-заученият лаф на земята , основно се повтаря от такива шубета които или ги е страх или тяхните не им дават ама съвсем тайничко се надяват някой ден да си направят истински татус.... айде не на нас тия ...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...