Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Понеже никой не ме осветли в Buy/Sell, ще запитам тук:

 

:excl: От къде мога да си взема поставка за мобилния в колата? Не говорим за навигация или връзване към колоните, просто поставка, може да е и със зарядно. Телефонът е Nokia E65, колата е Ферари Комби :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

интересува ме някой, пътувал от бургас до несебър с рейс/маршрутка...кога е последния превоз?

 

има ли директен рейс до несебър около 18-19ч?

Link to comment
Share on other sites

интересува ме някой, пътувал от бургас до несебър с рейс/маршрутка...кога е последния превоз?

 

има ли директен рейс до несебър около 18-19ч?

Последните автобуси са около 22.00
Link to comment
Share on other sites

Освен Пулсар - някой знае ли друг магазин/фирма за компютърни игри. Особено ако може да се правят поръчки за определени заглавия, които ги няма тук, или поне варианти на игрите?

Или поне сайт от чужбина, където да мога да се купуват игри с доставка до тук. Плащането е през paypal.

Link to comment
Share on other sites

DVI-HDMI кабел. В Hardware имаше такава тема, там бая се изприказва. Щом си с лаптоп си вземи по-къс кабел..хем е по-евтин. И остава да решиш звука на какво ще го слушаш

Link to comment
Share on other sites

Къде се хвърлят нещата които имат картинка със задраскана кофа за боклук ?

Конкретно Касетите с маститило за принтер и халогенните крушки?

Link to comment
Share on other sites

Къде се хвърлят нещата които имат картинка със задраскана кофа за боклук ?

Конкретно Касетите с маститило за принтер и халогенните крушки?

Май този знак означава че не могат да се рециклират, тоест да не се изхвърлят в боклука, (защото във всички нормални държави той се рециклира). Така че тук преспокойно можеш да го хвърлиш в която си искаш кофа/кош.

Link to comment
Share on other sites

Къде се хвърлят нещата които имат картинка със задраскана кофа за боклук ?

Конкретно Касетите с маститило за принтер и халогенните крушки?

 

Доколкото знам, най-голямото предприятие за рециклиране на тонер касети за Източна Европа се намира в Ихтиман.

И има някаква врътка - в някои от магазини правят отстъпка от цената, ако им предоставиш празни касети. В момента не мога да ти цитирам имена и адреси, но ще се разровя.

 

Иначе по план би трябвало скоро (?!?) у нас да заработи система за събиране на батерии, като идеята е да се снабдят по-големите вериги магазини със специални контейнери, а в последствие да отговарят за извозването и рециклирането им.

 

Попаднах и на това мнение:

 

Мога да предложа координати на фирма Балбок Инженеринг, те се занимават с рециклиране на силно замърсяващи, вредни и радиоактивни отпадъци. На факс 02/944 19 07 изпращате кратко описание на отпадъците и количествата, и те ви отговарят къде да ги върнете. Досега не съм го правила, едва вчера се свързах с тях и детайлите ми бяха обяснени от една много любезна служителка.

 

А аз имам такъв въпрос: Възможно ли е чуждестранен гражданин да е кум на бракосъчетание в България?

Link to comment
Share on other sites

А аз имам такъв въпрос: Възможно ли е чуждестранен гражданин да е кум на бракосъчетание в България?

 

Незнам да има проблем в гражданското, но в църквата би имало ако не е кръстен, т. е. християнин!

Link to comment
Share on other sites

А аз имам такъв въпрос: Възможно ли е чуждестранен гражданин да е кум на бракосъчетание в България?

 

кумът е свидетел на брака...по принцип...може и да е друг, може да е всеки...демек - няма никаква пречка да е кум чужденец :)

Link to comment
Share on other sites

Лично аз предпочитам nvidia Досега само една карта ми е била АТИ и не съм доволен от нея. А и мисля те бяха с по-лоша поддръжка под Linux, ако решиш да използваш де.

Link to comment
Share on other sites

Ми най-вече за обработка на снимки под фотошоп шсе ползва и за някви мн нормални неща и може би и гейминг от време на време, ако вървят някви по-нови игрички :)

Link to comment
Share on other sites

може ли батерия - презареждаема, която стои в портфейла, в задния ми джоб и се затопля, да и стане нещо?

 

защото за втори път ми се случва да си я вадя гореща, все едно съм я пекъл на огън, даже вторя път и беше олюпено покритието...въпросът ми по скоро е, как топлината въздейства на презареждаемите батирии?

 

 

 

и още един въпрос - какво значи - "<3" :huh:

Link to comment
Share on other sites

може ли батерия - презареждаема, която стои в портфейла, в задния ми джоб и се затопля, да и стане нещо?

 

защото за втори път ми се случва да си я вадя гореща, все едно съм я пекъл на огън, даже вторя път и беше олюпено покритието...въпросът ми по скоро е, как топлината въздейства на презареждаемите батирии?

 

 

 

и още един въпрос - какво значи - "<3" :huh:

а възможно ли е да правиш някакъв случаен контакт с метални предмети и да затваряш верига между плюса и минуса или дори през неметални предмети, но замърсени . солената вода(потта) също е проводима, както и някои видове пластмаси.

другия вариант е просто телесната ти температура да предизвиква реакция в електролита. не си уточнил какъв тип е батерията, за литиево-йонните знам че не еникак полезно да се сгряват или изстудяват прекомерно.

Link to comment
Share on other sites

а възможно ли е да правиш някакъв случаен контакт с метални предмети и да затваряш верига между плюса и минуса или дори през неметални предмети, но замърсени . солената вода(потта) също е проводима, както и някои видове пластмаси.

другия вариант е просто телесната ти температура да предизвиква реакция в електролита. не си уточнил какъв тип е батерията, за литиево-йонните знам че не еникак полезно да се сгряват или изстудяват прекомерно.

 

ми доста е възможно - стотинките са в това джобче :D

 

не се бях сетил за това, не съм техничар кво да правя :bgrin:

 

...та значи просто един вид са си изхабили заряда, така ли да го разбирам това затопляне?

 

 

 

едит: никел-метал-хидрид са :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<3 means LOVE...

 

:punk :punk :punk

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

...едит: никел-метал-хидрид са :)...

Накарай някой да премери останалото в тях напрежение - ако е под 1 волт не ползвай батериите

защото е възможно да са унищожени!

Link to comment
Share on other sites

Къде да потърся USB адаптер за memory stick pro duo ? Търся такъф адаптер Тук трябва ми само адаптера и съответно някаква ориентировъчна цена .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Пичове!Някой може ли да ми каже къде в Пловдив квартал Мараша има платен паркинг??

 

П.П.Мараша е квартала около ресторант Стадиона :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове!Някой може ли да ми каже къде в Пловдив квартал Мараша има платен паркинг??

 

П.П.Мараша е квартала около ресторант Стадиона :)

най-близкия за който се сещам е тук

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...