Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой купувал ли е нещо от ebay, доставено с Royal Mail Airmail (Small Packets)? Къде пристига, на място като куриерска служба, или трябва да се ходи някъде като за колет? От Англия ще се праща тва (да уточня ако случайно Royal Mail Airmail не е само британска компания).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тези охранители нямаха ли електрошоци или аз се бъркам?

 

Кх-кх-кхъъъ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой купувал ли е нещо от ebay, доставено с Royal Mail Airmail (Small Packets)? Къде пристига, на място като куриерска служба, или трябва да се ходи някъде като за колет? От Англия ще се праща тва (да уточня ако случайно Royal Mail Airmail не е само британска компания).

Щом е small packet трябва да ти го донесе пощаджийката

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Колко е входа за Акваленд Тракия???

14-15 лева.И вече ги няма ония ученическите карти със 7 лева ли колко беше.И до колкото зная дюшеците били спукани и се исподираш целия като се спускаш :D

Link to comment
Share on other sites

Някой пътувал ли е на скоро по пътя Хаманли-Бургаз през Средец?Интересува ме в какво състояние епътя,има ли трафик и заслужава ли си да се минава от там :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Добър GSM сервиз някой да знае...? И да не ми вземат за поправка колкото за нов телефон! :)

Link to comment
Share on other sites

Някой пътувал ли е на скоро по пътя Хаманли-Бургаз през Средец?Интересува ме в какво състояние епътя,има ли трафик и заслужава ли си да се минава от там :unsure:

 

Пролетта минах от там. Харманли - Средец пътят е добър трафикът е по - голям до към Елхово - след това беше рахат След Средец обаче пътят се скапва. По принцип когато отиваме на море, винаги минаваме от там но се отклоняваме на юг след разклона за Малко Търново. При всички случаи по този път се пътува много по - спокойно.

Link to comment
Share on other sites

Как мога да изпратя 85 кинта до Плевен (от плд)?Иии съответно как става хавата чрез Western Union? :confused Нещо като за идеот ми трябва .... :lol:

 

С обикновен пощенски запис... Никаква философия- трябва само да знаеш личните данни на получателя и адрес... Това е най- евтиния вариант...

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

Пролетта минах от там. Харманли - Средец пътят е добър трафикът е по - голям до към Елхово - след това беше рахат След Средец обаче пътят се скапва. По принцип когато отиваме на море, винаги минаваме от там но се отклоняваме на юг след разклона за Малко Търново. При всички случаи по този път се пътува много по - спокойно.

 

 

Ок.Благодаря за инфото :)

Link to comment
Share on other sites

От къде да си взема метална диадема? Нямам време да търся специално, а по пътьом само пластмаси намирам.

Link to comment
Share on other sites

Да, но е само за чат.

 

Не, изобщо даже не е само за чат. Използвам Fring на Nokia N82 за разговори през скайп акаунта ми без никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

От къде да си взема метална диадема? Нямам време да търся специално, а по пътьом само пластмаси намирам.

 

Иве, има магазинче за такива работи в подлеза на Тримонциум.

Link to comment
Share on other sites

Иве, има магазинче за такива работи в подлеза на Тримонциум.
Мерси, някой ден като реша да си взема ключовете ще погледна в подлеза :)

 

 

Колко струва линейният метър на ето тези алуминиеви профили:

 

m3.gif m13.gif

И пак да попитам някой има ли идея за цената.
Link to comment
Share on other sites

Не, изобщо даже не е само за чат. Използвам Fring на Nokia N82 за разговори през скайп акаунта ми без никакви проблеми.

 

:) Аз говорех за Skype, а не за Fring.

Link to comment
Share on other sites

:) Аз говорех за Skype, а не за Fring.

Доколкото съм запознат официално Skype няма версия за GSM!Неговия заместител както Godfather каза е Fring

Link to comment
Share on other sites

Доколкото съм запознат официално Skype няма версия за GSM!Неговия заместител както Godfather каза е Fring

 

Уффф. Ами явно не си запознат достатъчно.

.............

Link to comment
Share on other sites

Как стоят нещата с месечните карти за намаление при пътуване в градския транспорт и има такива за непенсионери, нали? Колко струват, какво намаление дават и, доколкото помня, важат само за една линия, или пенсионерските са такива? Като цяло имам нужда от информация за такива карти, ако някой ползва - нека сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...