Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли къде в Пловдив има магазин за мебели 2-ра употреба??? :huh:

Знам за един, който е до Хирургиите, но ми казаха, че са го закрили. :unsure:

 

 

Edit: 10Q, gado!!

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

мисля че го няма вече тоя магазин , ако е магазина гледа точно срещу пещерско значи вече го няма понеже миналата година от там си поръчахме нови мебели

Link to comment
Share on other sites

Без да барам нищо в настройките, форумът започна да ми излиза така:

clipboardkk2.th.jpg

Как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Горе вдясно Options -> Display modes -> linear+ ;)
Мерси, идея си нямам как стана :)
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив има магазин за мебели 2-ра употреба??? :huh:

Знам за един, който е до Хирургиите, но ми казаха, че са го закрили. :unsure:

 

В бившият месокомбинат има борса за мебели втора ръка. (първият вход от към моста)

Link to comment
Share on other sites

Коя е най-съкрушителната победа във футболната история?

Чувал съм за 36:0 през 1885, както и за някакъв африкански тим, който си забил 149 автогола в знак на протест, ама дотам. В нета на различните места има различни неща написани, та... помощ :щ?

Link to comment
Share on other sites

Доколкото помна (ако помна правилно) Австралия бяха победили някакви острови, или нещо такова с 33:0, ама изобщо не съм сигурен :D За официален мач говорим :)

Link to comment
Share on other sites

Коя е най-съкрушителната победа във футболната история?

Чувал съм за 36:0 през 1885, както и за някакъв африкански тим, който си забил 149 автогола в знак на протест, ама дотам. В нета на различните места има различни неща написани, та... помощ :щ?

 

1885 in association football

12 September: Arbroath F.C. beat Bon Accord F.C. (of Aberdeen) 36-0, a record which stands to this day. On the same day, Dundee Harp beat Aberdeen Rovers 35-0.

 

Доколкото помна (ако помна правилно) Австралия бяха победили някакви острови, или нещо такова с 33:0, ама изобщо не съм сигурен :D За официален мач говорим :)

 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже в кои саитове се продават билети за разни концерти, че имам два билета за събота за Ministry и трябва да се отърва от тях...

Link to comment
Share on other sites

само VW Caddy ли се продава към момента като нов автомобил с фабрична метанова уредба, без загуба на товарно пространство и с право на данъчен кредит?

Защо търговците на различните марки се учудват на тези мои въпроси и ми отказват информация за автомобили, които се произвеждат и продават в ЕС, но не и тук?

Защо не мога да открия ценова листа на български доставчик, в която да присъстват електрическите варианти на съответните автомобили?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

само VW Caddy ли се продава към

Защо търговците на различните марки се учудват на тези мои въпроси и ми отказват информация за автомобили, които се произвеждат и продават в ЕС, но не и тук?

 

защото те продават някаква стока. а ти искаш да си купиш ДРУГА стока. кой ще се занимава да ти обяснява нещо, от което няма изгледи да извади някой лев :D

 

а ти знаеш ли от къде е фразата, която ти е н подписа - за причините и начините :P

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Как мога да проверя от къде мога да взема колет от Еконт, като имам номера на товарителницата?Пък дано не изтърва куриера :lol:

 

Срещу ХЕИ им е централата. Мисля, че съхраняват всички пратки там. Иди с лична карта и ще си получиш колета там ;)

Link to comment
Share on other sites

...........

 

а ти знаеш ли от къде е фразата, която ти е н подписа - за причините и начините :P

естествено, че не. просветли ме.

Link to comment
Share on other sites

естествено, че не. просветли ме.

тва беше нестандартен въпрос. просто ми е интересно...та ако някой знае от къде е фразата - "който иска намира начин, който не иска търси причина" - да казва :)

Link to comment
Share on other sites

тва беше нестандартен въпрос. просто ми е интересно...та ако някой знае от къде е фразата - "който иска намира начин, който не иска търси причина" - да казва :)

От инернет? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...