Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли,дали ако сменя батерията на дъното,няма да се прецака нещо?
Няма да се прецака, само ще приеме настройките по подразбиране. И евентуално часа и датата да се нулират.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да Ви попитам:

защо като да на една папка Properties и ми изписва 14GB, а след това влезна в папката хвана всички файлове и ми показва, че са 9GB? Тези 5GB къде се губят?

Как да е оправя?

Искам да разбера какво заема този капацитет?

Link to comment
Share on other sites

A аз да попитам - някой във форума говори ли румънски?

Пиши ми на ЛС какво ти трябва-за превод предполагам...аз имам човек затази работа :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че няма такова нещо. Онзи ден бяхме там с женами и си взехме 3 фанелки. Та мисля , че ако имаше нещо такова щяха да ни споменат за него.

Но иначе имат нови модели на лятни фанелки на доста прилични цени.

Ще ти направят.

Промоцията е: пазаруваш 200 лева и плащаш 100. Един приятел пазарува за 400 и плати 200.

Напълно истинско си е, но дънките са сега по стотачка...

Link to comment
Share on other sites

Стоките на Kenvelo са доста некачествени.

Не мога да се съглася с теб. Вече имам доста дрехи на тази марка и съм останал с добри впечетления. Преди като нямаше магазин(официален) търсих много из Пловдив и все не намирах дрехи на тази марка.

Аз съм доволен от тях. Само зимните им стоки не знам как са иначе есенно-пролетните са добри. Сега гледам, че са изкарали някаква друга дъщерна марка- D & C и те са добри.

Въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася с теб. Вече имам доста дрехи на тази марка и съм останал с добри впечетления. Преди като нямаше магазин(официален) търсих много из Пловдив и все не намирах дрехи на тази марка.

Аз съм доволен от тях. Само зимните им стоки не знам как са иначе есенно-пролетните са добри. Сега гледам, че са изкарали някаква друга дъщерна марка- D & C и те са добри.

Въпрос на вкус.

Аз си взех от Кенвело на D & C едни много яки кецки бели и бая неща имам вече на Кенвело и съм си доволен даже ми е един от лиубимите магазини и доста от нещата им са на горе долу нормални цени (особенно блузите).

 

Да Ви попитам:

защо като да на една папка Properties и ми изписва 14GB, а след това влезна в папката хвана всички файлове и ми показва, че са 9GB? Тези 5GB къде се губят?

Как да е оправя?

Искам да разбера какво заема този капацитет?

А има ли други папки в тази папка (те не се отчитат като ги хванеш в смисъл големината им)?А някакви скрити файлове?

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

Стоките на Kenvelo са доста некачествени.

 

определено е така , в магазина им в пловдив се продават адски боклуци да не говорим пък че изчистените и красиви модели с които марката стана известна тука изобщо ги няма а е пълно само с циганиии все 1 си на руския пазар , имам доста работи на кенвело от чужбина имам и от тука сравнение просто не може да става като качество на изработка и красота на модела.......

Link to comment
Share on other sites

Абе да попитам - има ли някъде сайт в нета (няма значение бг или анг), в който да има каталог с мъжки прически? А още по-добре ще е да има и изписани имена срещу тях на прическите (хъхъхъ).

 

Просто ако знаете някакъв такъв - please post it here ;D

 

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой пил ли е Мезим Форте, има ли ефект от него?

 

Да, има ефект. Наистина помага да не ти става тежко на стомаха но след около 8 - 12 часа гледай да си по - близо до някое място с две нули ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

1-Как мога да премахна IE , тъй като когато го пусна машината блокирва и само след премахването му от такс мениджъра се оправя ? Имам странен проблем нито медиа плеъра ми работи нито винампа тъй като им трябва интернет и явно използват интернет експлорера и те блокирват неискат да свирят . Явно целия проблем е в IE но как да го оправя ?

2-Глухонемите или само глухите хора могат ли да имат свидетелство за управление на МПС ?

3-Къде мога най-тънко да намеря оригинални маратонки бели ?

Link to comment
Share on other sites

1-Как мога да премахна IE , тъй като когато го пусна машината блокирва и само след премахването му от такс мениджъра се оправя ? Имам странен проблем нито медиа плеъра ми работи нито винампа тъй като им трябва интернет и явно използват интернет експлорера и те блокирват неискат да свирят . Явно целия проблем е в IE но как да го оправя ?

2-Глухонемите или само глухите хора могат ли да имат свидетелство за управление на МПС ?

3-Къде мога най-тънко да намеря оригинални маратонки бели ?

1. А защо не пробваш с Add or Remove Programs -> Add/Remove Windows Components -> махаш ъгълчето на IE и си готов.

2. Имам познат, който не чува, но въпреки това има книжка...вярно...доста от отдавна...

3. Не знам...някой друг да казва. :)

Link to comment
Share on other sites

2-Глухонемите или само глухите хора могат ли да имат свидетелство за управление на МПС ?

 

Стига да имат възможност да носят слухово апаратче, няма проблем. Но при сериозни увреждания когато слухов апарат не помага, издаването на свидетелство за управление на МПС не е позволено.

Link to comment
Share on other sites

Касетофон закупен от Америка ще работи ли без проблеми в БГ?

Понеже бях чел преди, че радио приемника трябва да се отключва или нещо такова...

Link to comment
Share on other sites

Ще ти направят 5%.

не ми направиха, но за 112лв си взех 1 дънки, 2 ризки с къс ръкав, 2 фанелки :rolleyes:

доволно според мен, а който му се виждат лошокачествени стоките лека и мека от мен :woot

 

и сега един въпрос: програма за конвертиране на Х в двд за убунту :huh:

сега пробвам devede - доста е бавна, но ако извади резултат добре. предстоят да се пробват dvdstyler, mandvd и qdvpautor...ако някой знае коя е ключът към бараката да казва B)

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че ще намериш нещо, което да ти е полезно и съвсем спокойно можеш да си задаваш въпросите там. Аз лично съм получил доста полезна информация от този форум -> http://www.ubuntuforums-bg.org/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...