Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли в Пловдив кога ще дават Iron Man по кината?

Вчера бях до Фламингото и ги питах кога ще го пускат и те ми казаха: "Ми... не знаем още." :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив мога да си намеря " Сърце " от тези сребърни,стоманени, където се отварят на две и вътре може да се слагат снимки. Спешно ми е затова казвайте къде да отида.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да си намеря " Сърце " от тези сребърни,стоманени, където се отварят на две и вътре може да се слагат снимки. Спешно ми е затова казвайте къде да отида.

На дмумаята продавачите на "сребро".

Link to comment
Share on other sites

На дмумаята продавачите на "сребро".

То добре там ама има ли 100 %, че обиколих на много места и магазини и ми казаха, че нямат.

Link to comment
Share on other sites

Там съм виждал на няколко сергии, но поради разлики в географското положение не мога да дам прясна информация.

 

едит: кога е гергиовден?

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Утре( Вторник 6 МАЙ ).

 

 

 

 

Да Ви попитам. Мога ли да проверя и евентуално къде да видя дали пратката е получена онлайн? Фирмата е Еконт Експрес.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да си намеря " Сърце " от тези сребърни,стоманени, където се отварят на две и вътре може да се слагат снимки. Спешно ми е затова казвайте къде да отида.

 

Има на Мария Луиза в едно магазинче за подаръци.

Като вървиш по булеварда, посока от центъра към папараци, в дясно, там където се намира кафе Авеню, 200 метра след кафето е магазинчето. Отвън са изложени обикновено саксии и разни цветя, но вътре си е магазин за подаръци и имаше такива "Сърца" ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи сега ще отида до там да проверя. Благодаря ти.

 

 

 

Прав беше. Там имаше такова нещо. Мерси много.

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да знае от къде може да се намери в дигитален формат статията на В. Попова за възражението от сп. "Правна мисъл" 4/94?

Link to comment
Share on other sites

Продават ли някаде другаде освен в фитнес магазина на малката главна протеини на Universal.Цената ме притеснява,защото там ми се струват твърде скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Подучих, че на 4-ти километър щяло да има парти тази събота( Open Air ), това вярно ли е, кой ще гостува, ще се заплаща ли( и колко естествено )?

Link to comment
Share on other sites

Подучих, че на 4-ти километър щяло да има парти тази събота( Open Air ), това вярно ли е, кой ще гостува, ще се заплаща ли( и колко естествено )?

http://www.goatrance.de/goabase/party/details/37202

това е партито :woot

само че 120 евро... :cry

 

 

ти питаш за това

http://www.partystars.bg/partyview.php?id=5268

още инфо...както винаги пловдивските транс манияци са злобни :bgrin:

http://ouim.org/forum/viewtopic.php?f=37&a...c29dd6ad1fd0d3a

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Мада Фака... ТОва са 120 ерво ве... Това ми е борда да го еба... Ще живея и без него. Това другото може и да се посети, но не се знае как ще са финансиите ... Мерси много ;)

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив се продават палатки(двуместни) и спални чували на сносни цени?

 

Отиваш в Практикер или Метро и спални чували и палатки каквито искаш на всякакви цени.

Link to comment
Share on other sites

 

Ае стига ве. 7 дена парти. Стига бе. Не. Не. Тва на кво прилича ся? Аз такава музика от доста време не слушам активно ама нищо не ми пречи да ида :) На някой ходи ли му се? 80 евро не са чак толкова много.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се ходи, честно, обаче тази липса на парички... :cry

Link to comment
Share on other sites

Ае стига ве. 7 дена парти. Стига бе. Не. Не. Тва на кво прилича ся? Аз такава музика от доста време не слушам активно ама нищо не ми пречи да ида :) На някой ходи ли му се? 80 евро не са чак толкова много.

освен за билет на входа - 120 евро, по рано няма да има изобщо възможност да се отделят пари...има доста време, ще поживеем, ще видим.

намасте B)

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да е виждал някъде да продават калъфчета за USB флашки, подобни на това в тази тема? Препоръчително е да може да се закача на ключодържател например...Според мен и някое, предназначено за запалка ще свърши работа, ама и такова не съм засичал никъде... ;)

Пустите им флашки...почнаха да ги правят толкова малки, че постоянно ги губя - трябва да им вградят и по едно говорителче с GSM номер и като ги изгубя някъде из стаите да им звънна, че да се обадят къде са. :P

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да е виждал някъде да продават калъфчета за USB флашки, подобни на това в тази тема? Препоръчително е да може да се закача на ключодържател например...Според мен и някое, предназначено за запалка ще свърши работа, ама и такова не съм засичал никъде... ;)

Пустите им флашки...почнаха да ги правят толкова малки, че постоянно ги губя - трябва да им вградят и по едно говорителче с GSM номер и като ги изгубя някъде из стаите да им звънна, че да се обадят къде са. :P

Сложи си ги на ключовете.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се ходи, честно, обаче тази липса на парички... :cry

Всички са така ;(

Искам сега да паднат от някъде 400 лева да си купя борд и да ми е мирна главата за зимата ама ... Нема 400 клева няма мирна глава...

Link to comment
Share on other sites

Аз искам лаптоп, нов телефон, велосипед... Както каза един приятел : Ти общо взето, нищо не искаш от живота. :D Успех, Ghetto_Freak, стискам палци !!!

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Сложи си ги на ключовете.

И как да я закача (флашката)? Нали затова търся такова калъфче - хем да я предпазвам с него, хем да мога да я закачам тук-там, я на колан, я на връзка с ключове и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...