Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли телефона на Папараци за резервации ?

088 / 871 56 57

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм на ти с wi-fi технологията, да питам някой по-запознат: мога ли да си купя адаптер за домашния компютър и чрез него да си ползвам безплатния интернет от съседната сграда. И може ли този нет да ми е заместващ на кабелния или само допълващ

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм на ти с wi-fi технологията, да питам някой по-запознат: мога ли да си купя адаптер за домашния компютър и чрез него да си ползвам безплатния интернет от съседната сграда. И може ли този нет да ми е заместващ на кабелния или само допълващ

Можеш да си купиш pci карта например за около 20-25 долара. За заместването/допълването отговора също е 'да', но всичко зависи от това какво искаш и какви са възможностите и знанията ти (или на този, който ще ти го настройва) в тази област.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Що така изтрещя форума и де са ни аватарите?

 

ЕДИТ: оп - явиха се :) Явно премествнето е виновно :)

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми човек в UK, който веднъж два пъти в месеца да препраща до България колет. Моля да ми отговарят само хора, на които може да се разчита.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имаше 1 тема в която пишеше какво може да се изреие от виндоус за да се намали обема темп папката и др. някой ако може да ми даде линк ще е чудесно че нещо не я намирам с търсачката

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде най-евтино могат да ми прехвърлят едно филмче от видео касета на ЦД или ДВД?

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ми е нестандартен въпроса, но понеже не ми се пуска нова тема реших да питам тук. Някой знае ли колко пари взимат да ти вкарат кола от Германия и къде предлагат такива услуги?

Link to comment
Share on other sites

Имаше 1 тема в която пишеше какво може да се изреие от виндоус за да се намали обема темп папката и др. някой ако може да ми даде линк ще е чудесно че нещо не я намирам с търсачката

http://forum.wrzru.com/index.php?showtopic...lcache&st=0

И следващия път повече старание. ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ми е нестандартен въпроса, но понеже не ми се пуска нова тема реших да питам тук. Някой знае ли колко пари взимат да ти вкарат кола от Германия и къде предлагат такива услуги?

Минимум 500 лева. Един човек от форум предлагаше такава услуга за 800 лв. Аз искам да попитам вярно ли е това, което четох преди няколко дни в пловдив24, че полицията е пратила писма до всички пловдивски и-нет доставчици да спират всички локални сървъри до 15, и всички освен визио се били съгласили

Link to comment
Share on other sites

Минимум 500 лева. Един човек от форум предлагаше такава услуга за 800 лв. Аз искам да попитам вярно ли е това, което четох преди няколко дни в пловдив24, че полицията е пратила писма до всички пловдивски и-нет доставчици да спират всички локални сървъри до 15, и всички освен визио се били съгласили

има нещо такова...познати на лангейм ми казаха,че от 15 им спират локалите.дигнали са им скоростите обаче :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Минимум 500 лева. Един човек от форум предлагаше такава услуга за 800 лв. Аз искам да попитам вярно ли е това, което четох преди няколко дни в пловдив24, че полицията е пратила писма до всички пловдивски и-нет доставчици да спират всички локални сървъри до 15, и всички освен визио се били съгласили

мои приятели на визио ми казаха че тяхните локални не са спирали

Link to comment
Share on other sites

v bg ezik ima dve dumi- bazar i pazar na pazar kazvame "pazaruvame" a na bazar da ne bi da kazvame "bazaruvame"
Лично аз свързвам "пазар" освен с мястото и със самото действие. Докато "базар" за мен е мястото, където са локализирани търговски обекти. Предполагам, че "базар" има същия персийски произход като "безистен": "базис" - търговец, "дан" - дом.
Link to comment
Share on other sites

Понеже не искам да правя нова тема реших да попитам тук.

Купих си спортен въздушен филтър за колата, но трябва и да си купя тръба, с помощта на която да го сложа. Та някой знае ли къде продават такива тръби, ама по възможност повечко разновидности, защото все пак трябва да уцеля и размерите :D .

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва ТОВА чудо и от къде мога да го намеря в Пловдив? Пообиколих разни магазини за сувенири, но ми беше трудно да обясня точно какво търся :bgrin: . Не търся абсолютно същото на външен вид, даже ще е добре ако е метално, но общо взето съм съгласен и на такова :) Мерси предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва ТОВА чудо и от къде мога да го намеря в Пловдив? Пообиколих разни магазини за сувенири, но ми беше трудно да обясня точно какво търся :bgrin: . Не търся абсолютно същото на външен вид, даже ще е добре ако е метално, но общо взето съм съгласен и на такова :) Мерси предварително ;)

http://www.bezpanika.com/index.php?option=...&Itemid=100

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва ТОВА чудо и от къде мога да го намеря в Пловдив? Пообиколих разни магазини за сувенири, но ми беше трудно да обясня точно какво търся :bgrin: . Не търся абсолютно същото на външен вид, даже ще е добре ако е метално, но общо взето съм съгласен и на такова :) Мерси предварително ;)

 

Всеки магазин за подаръци :) има поне по един вид от тези

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...