Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

какви повърхности могат да се позлатяват ? и как точно се извършва позлатяването и къде в пловдив мога да отида да ми извършат тази услуга , интересува ме позлатяване на гладка стомана ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Един бърз въпрос - колко г/д изразходва един най-обикновен компютър и монитор 17" :wacko: Около 300 W/ час :rolleyes:

 

За да преценим необходимата мощност за охлаждане на офиса, преди 4 години премерихме консумацията направо върху кабела на системи P4 2.4 GHz с 1 GB RAM и с 17" CRT SONY.

Максималната консумация при 100% натоварване на процесора, и бял или много светъл екран беше

около 350 вата. Минималната при тъмен монитор и ненатоварен процесор - под 150 вата. Програмите ни не натоварват продължително видеокартата, така че за нея не мога да кажа нищо.

Link to comment
Share on other sites

какви повърхности могат да се позлатяват ? и как точно се извършва позлатяването и къде в пловдив мога да отида да ми извършат тази услуга , интересува ме позлатяване на гладка стомана ?

 

 

Незнам точно кои повърхности могат да се позлатяват ама те съветвам да отидеш на Отец Паисий там има страшно много златарски ателиета и питай...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Търся си подобна чантичка на тази тук на Adidas,може и същата! Ако някой е мяркал из града такова нещо или има идея къде може да има ще се радвам да сподели... :rolleyes:

 

bf4b1uv8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде могат една снимка да ми я направят на стикер?Става въпрос за един черен надпис и не искам никакъв фон.Само надписа да е :)

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря дълга бяла или оранжева перука?

101 балона мисля че там може да намериш има много перуки и джунджурии . Също съм виждал подобни чисто бели не сам но оранжеви в "мазето"(така викам на този етаж) на халите . Ти такива купонджийски или друг вид търсиш ?

Някой знае ли сайт за пазаруване онлине в България и дали си заслужава да се взима от там ?

ЕДИТ: В интернет гледам коли с марка Rover какво производство са ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде могат една снимка да ми я направят на стикер?Става въпрос за един черен надпис и не искам никакъв фон.Само надписа да е :)

 

В някоя рекламна агенция. Или печатница. И след като е само надпис, каква снимка е тогава?

 

Някой знае ли сайт за пазаруване онлине в България и дали си заслужава да се взима от там ?

ЕДИТ: В интернет гледам коли с марка Rover какво производство са ?

 

www.911.bg

www.get.bg

www.mallbg.com

 

има десетки. Само пусни сърч в Google в български страници за продукта който те интересува. Има и сумати за книги.

 

Rover е английска марка.

Link to comment
Share on other sites

101 балона мисля че там може да намериш има много перуки и джунджурии . Също съм виждал подобни чисто бели не сам но оранжеви в "мазето"(така викам на този етаж) на халите . Ти такива купонджийски или друг вид търсиш ?
В 101 балона не намерих свястна, ще хвърля едно око и в халите.
Link to comment
Share on other sites

Дайте идея за някаква чанта, в която да си пренасям таблета, че никак, ама никак не ми се мъкнат кутии с мен. Нещо като чанта за лаптоп, ама по-малка. И цени ако посочите, много ще ви обичам ;)

Link to comment
Share on other sites

Дайте идея за някаква чанта, в която да си пренасям таблета, че никак, ама никак не ми се мъкнат кутии с мен. Нещо като чанта за лаптоп, ама по-малка. И цени ако посочите, много ще ви обичам ;)

Вчера АФХ беше с такава... Питай го. :)

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: В интернет гледам коли с марка Rover какво производство са ?

 

Rover е стара известна марка английски автомобили, от години собсвеност на БМВ.

 

Навремето един модел даже се сглобяваше в България.

Link to comment
Share on other sites

"Rover е стара известна марка английски автомобили, от години собсвеност на БМВ."

Rover odavna ne e sobstvenost na BMW , a na Shanghai Automotive (SAIC) .

http://www.dnes.bg/article.php?cat=8&id=32628

пък преди да бъде на БМВ беше на Хонда, пък преди това на Форд, пък преди това на ГМ (Воксхол), а в най-древни времена преди 90те години на миналия век беше самостоятелна B)

Link to comment
Share on other sites

Намерих сега в нас една спряна прима, в която доколкото виждам е имало 15лв ... някой знае ли дали може да я презаредя с някъв ваучер и пак да мога да я ползвам или е загубена вече :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Намерих сега в нас една спряна прима, в която доколкото виждам е имало 15лв ... някой знае ли дали може да я презаредя с някъв ваучер и пак да мога да я ползвам или е загубена вече :lol: :lol:
В края на единадесетия месец от последното зареждане оператора дава 30-дневен срок за ново зареждане, след което престава да обслужва картата. Неизразходваните суми след 11-те месеца се губят, дори и да презаредиш впоследствие.
Link to comment
Share on other sites

От пълна промяна има някакъф фитнес инструктор незнам точно какъф се води как се казва а също доколкото знам е издал и книга как се казва тя и къде може да се намери ?

ЕДИТ: имах предвид за в интернет дали я има извинявам се за неточноста ми !

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...