Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже къде могат да се намерят оригинални мини-колички на Alfa Romeo в Пловдив? Чувала съм, че около Коледа ги били пуснали на промоция в Сани, но сега не знам къде има :unsure:

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Виж тези линкове - има поне 15 бр. фирми, които го продават под 650 лв. с гаранция 12/24 месеца....реално средната цена е ~600 лв., а 7-8 фирми го продават дори и с 30-40 лв. по-надолу....~560 лв.

Да и аз попаднах на този сайт, но си спомням, че по едно време гледах някъде цена от 450 лв. със SIM карта на М-тел. А сега не намирам нищо подобно. Може би е било някоя промоция за свети Валентин Зарезан :) , или най-много да съм се объркал с нещо друго. Нищо, утре е ден за разузнаване. :)

 

Имам желание да направя новинарски сайт и да обикалям и снимам като журналист! Как и къде да се регистрирам, така че ченгетата да ме третират като журналист, а не като зяпач!

Не знам дали изобщо се иска нещо за регистрация, но със сигурност ще трябва да спазваш законите. Т.е. ако хората не искат да ги снимаш, да не го правиш (освен, ако не са известни ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Коя е Мис България 2007?

Няква си Юлия Юревич. Не стига че не е чиста българка, ами и е с ненормално дълъг нос, то бива бива корупция ама чак пък толкоз

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Няква си Юлия Юревич. Не стига че не е чиста българка, ами и е с ненормално дълъг нос, то бива бива корупция ама чак пък толкоз

 

Каква корупция бе брат. Секс му е майката. Преди поне се правеха на изненадани, а тая така изглеждаше, сякаш си го е чакала от 2 седмици вече. Удовлетворена, че мина. А сцената беше под всякаква критика. Сигурно са платили 150 лева за проекта и 300 за изпълнението. Срамота.

Link to comment
Share on other sites

.... с ненормално дълъг нос...
Секс му е майката....

Не го гледах, но като ви слушам се чудя дали не й е пречел носа при загряващата част... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да. И един от братята Мангасарян за водещ. УжасТ. :wacko: Те за това не са го давали по канал 1, че ептен да не станат за срам.

Link to comment
Share on other sites

СРАМ! СРАМ! И тая ша на представя на мис свят?!?!!? СРАААМ! По - добре да вземат някое от барбитата от пловдивските улици.. Те поне знаят как да се обличат и как да си крият ... Грозотата..

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко е големита на обикновена снимка изкарана от фотостудио?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко е големита на обикновена снимка изкарана от фотостудио?

Имаш предвид формата на снимката (напр. 4Х6) или мегапикселите на цифровата снимка, от която излиза прилична снимка?

Link to comment
Share on other sites

Някой някъде виждал ли е бял молив за рисуване? Никъде не мога да си намеря ... :huh:

аз имам, но не съм му намерил място за употреба. иначе нз къде се продава. би трябвао да има навсякъде

Link to comment
Share on other sites

Някой някъде виждал ли е бял молив за рисуване? Никъде не мога да си намеря ... :huh:

 

Аз имам 2-3 такива, все от различни комплекти моливи. Мога да ти ги дам, не ги използвам.

Иначе в 'Дали' мисля, че имаше...

Драсни ЛС да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид формата на снимката (напр. 4Х6) или мегапикселите на цифровата снимка, от която излиза прилична снимка?

 

Точно формата на снимката - колко по колко сантиметра ти я дават, като идеш да си искараш снимка във фотото :) Знам че са няколко различни размера, ама не знам колко ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно формата на снимката - колко по колко сантиметра ти я дават, като идеш да си искараш снимка във фотото :) Знам че са няколко различни размера, ама не знам колко ;)

Единия е 9х13

Link to comment
Share on other sites

някой дали има представа дали фототата правя снимки в много малки размери ..става въпрос че искам да купя за подарък едно сребърно сърчице което се отваря и затваря и ме интересува дали ще мога да пъхна в него снимчица ...на която все пак да си личи кой се е снимал!

Link to comment
Share on other sites

Точно формата на снимката - колко по колко сантиметра ти я дават, като идеш да си искараш снимка във фотото :) Знам че са няколко различни размера, ама не знам колко ;)

Освен малкия формат 9Х13 см., малко по-голям формат е 10Х15 см. След това следват 13Х18(19) ; 16Х12 ; 15Х20 ; 18Х27 ; 20Х30 ; 30Х45 ; 40Х60 ; 50Х75....но теб най-вече те касаят първите два, като масово наложили се (и най-евтини) формати.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

някой дали има представа дали фототата правя снимки в много малки размери ..става въпрос че искам да купя за подарък едно сребърно сърчице което се отваря и затваря и ме интересува дали ще мога да пъхна в него снимчица ...на която все пак да си личи кой се е снимал!

Във фото Пинк правят слайд шоуве на снимките .Така че ако снимката ти мойе да излезе малка. Другото е че винаги може да сия изрежеш колкото искаш голяма от нормална снимка.

Link to comment
Share on other sites

Кой мач от Бундеслигата ще дават днес по ек?

EDIT: Някой знае ли откъде мога да си набавя записи на 1:1 (Предаването на Сашо Диков) по точно предаването с обзора на мачовеете от А група

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...