Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

На по- големите лупи (диаметър 80 мм и нагоре) в края има едно петно, малко, колкото да речем 5 ст. То е мътно и нищо не се вижда през него. Та, някой знае ли за какво служи?
Би трябвало също да е лупа с по-голямо увеличение.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой сигурен ли е дали спартанци, атиняни и другите тогавашни полиси са имали общи богове (така известните Зевс, Хера и др.), или все още са имали отделни вярвания и езически богове?

Link to comment
Share on other sites

Търся накакъф препарат против мухъл появил се е на 2-3 места и преди да нанесем шпаклофката искаме да напръскаме или намажем навсякъде .

Link to comment
Share on other sites

течното стъкло се слага в бетона за да не пропуска влага,прав си,но дали се слива с при шпакловката с гипса незнам,питай майстор,ще питам стария после,той може да знае

Link to comment
Share on other sites

Търся накакъф препарат против мухъл появил се е на 2-3 места и преди да нанесем шпаклофката искаме да напръскаме или намажем навсякъде .

Savo Antimucegai - за няма и 5 минути всичко изчезва.

Link to comment
Share on other sites

Пич там където си добил мухъл провери източника! С каквото и да го третираш ако има интифа пак ще си избие, ако не на същото място то наблизо. Опиши ситуацията и ще те светна. На прима виста предполагам сте сменили дограмата.

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря филми на рибарска тематика. Може да са за всякакъв вид риболов. Не говоря за" Особеностите на руския риболов"
Има няколко поредици по Дискавъри, като например "Rex Hunt's Fishing Adventures", "Reel Wars", "Total Fishing with Matt Hayes", "Go Fishing". Няма начин да ги няма по тракерите.
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, не знам дали тази тема е точно за тази част от форума, но просто незнам къде да е пусна, надявам се, че тук е ок. и няма да не се смеете много :)

 

Та имам приятели извън България, скоро ще им ходя на гости, и ми поръчаха да им купя като подарък сладко от рози. Та запитването ми е, откъде мога да купя 1-2 буркана :P, от някое магазинче. По-лесно ще ми е ако ми дадете инфо за Пловдив, в крайна сметка може и от София, но ще ми е по-трудно...

Благодаря Ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

От къде в града може да се намери и закупи т.нар. Neodymium магнит ? Не знам как точно му е превода на български.

Като цяло е стандартен магнит,но с повишени характеристки.

Търся такъв цилиндричен магнит с диаметър 1-2см и височина до сантиметър.

Link to comment
Share on other sites

...Та имам приятели извън България, скоро ще им ходя на гости, и ми поръчаха да им купя като подарък сладко от рози. Та запитването ми е, откъде мога да купя 1-2 буркана :P , от някое магазинче. ...
Провери в Мега Марина, имам блед спомен, че съм виждал такова сладко там. Преди години бях купил сладко (турско производство) от един човек на Руския пазар до входа, обаче вече не е там.

 

П.П. Като рових за сайт на Мега Марина попаднах на това. Координатите са тук. Мисля, че автобус 7 ходеше там (и всичко по посока Овощарския институт).

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, не знам дали тази тема е точно за тази част от форума, но просто незнам къде да е пусна, надявам се, че тук е ок. и няма да не се смеете много :)

 

Та имам приятели извън България, скоро ще им ходя на гости, и ми поръчаха да им купя като подарък сладко от рози. Та запитването ми е, откъде мога да купя 1-2 буркана :P, от някое магазинче. По-лесно ще ми е ако ми дадете инфо за Пловдив, в крайна сметка може и от София, но ще ми е по-трудно...

Благодаря Ви предварително!

в метро също има...баща ми беше взел скоро и да си кажа честно :sick

Link to comment
Share on other sites

По-добре отскочи до Карлово и му купи едно кило домашна гюлова ракия от някой карловчанин - е тва е готин начин за преработка и консумация на рози :))

Link to comment
Share on other sites

абе разбрах, че е адидас в ленин град имало некво намаление до 70%...боклуци ли са всички работи, които са намалени или просто са стари модели...аз не държа мн мн на дизаина и прочие, защото не нося маратонки, но искам да си взема някви като тренирам или за некви др. случей...та има ли там нещо за по-малко пари, което да става за носене...а за тениски и прочие как е магазина? от около 4/5 години не нося маратонки и съм назад с материала...та някой неква идея за намалението и кво представлява цялата далавера ;)

Link to comment
Share on other sites

не са лоши намалените маратонки. стара колекция разпродават, но може да не е останало много.

Link to comment
Share on other sites

кажете, от къде да си купя некви маратонки за около 50 кинта...не искам некви адидаси или найкове за повече, защото ще ги използвам само като тренирам...та некви предложения за марки и магазини....диадора спалдинг рънърс булдозер а у? кво ще ми препоръчате и ако кажете къде имат магазини съответните фирми ще е перфектно

Link to comment
Share on other sites

На Булдозер има:

-в подлеза на Тримонциум.

-в подлеза на Понеделник пазар.

-на Иван Вазов, до Лиляната.

-до входа на Халите.

:)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

кажете, от къде да си купя некви маратонки за около 50 кинта...не искам некви адидаси или найкове за повече, защото ще ги използвам само като тренирам...та некви предложения за марки и магазини....диадора спалдинг рънърс булдозер а у? кво ще ми препоръчате и ако кажете къде имат магазини съответните фирми ще е перфектно

 

Рънърсите са жив ..... Взимай Спалдинг, аз лично съм им голям фен. Имат магазин на главната, който е съвместен с Рънърс. Има една огромна маратонка на витрината. Обаче има много малко неща и лично аз си купувам Спалдингите от Пазарджик, където има доста повече модели.

Link to comment
Share on other sites

кажете, от къде да си купя некви маратонки за около 50 кинта...не искам некви адидаси или найкове за повече, защото ще ги използвам само като тренирам...та некви предложения за марки и магазини....диадора спалдинг рънърс булдозер а у? кво ще ми препоръчате и ако кажете къде имат магазини съответните фирми ще е перфектно

На рънърс има в началото на пешеходния мост, откъм съединение, 20-30 метра по надолу има на пума, каппа, лакост... Рънърс има също и на пазарчето преди гребната... на Булдозер има на 6ти септември, точно преди прелеза, пада се от лявата страна ако вървиш от р-т Стадиона към прелеза

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...