Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

весо има ли за 50 кинта изобщо капа, пума, лакост? аз днес бях в метро но не си харесах...можеби само едни на спалдинг и некви други с А бяха но не ми вдъхнаха доверие...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Май имаше, аз мойте (каппа) си ги зех за 80 кинта, май имаше и по евтини, иди виж, рънърса е до него, тамън ще видиш и в двата

Link to comment
Share on other sites

бях днес до тези магазини и едни пуми доста ми харесаха можеби ще ги взема ако не харесам нещо др. тия дни....сега 2ри подобен въпрос...хм вчера си скъсах обуквите...и днес пообиколих центъра и нищо....некви предложения сега за обувки ???винаги до сега си копувах от фадо на центъра но сега единственият модел, който ми хареса е като мойте, които скъсах и са от 1 година .... ? или да чакам чехли и да карам на маратонки а ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че тук има хора с реални проблеми. Предложение за обувки мога да ти дам. Няма да ги скъсаш лесно. Магазин Salamander.

Link to comment
Share on other sites

Не бих казал. Но внимавайте какво купувате - в магазините на Саламандър се продава стока и на Фрийман и на Ессо... Цените са доста по-поносими от тези на GEOX например... За мъжки обувки говоря...

Link to comment
Share on other sites

Очаквам в скоро време някой да попита в тази тема къде в Пловдив и околностите му се продават ментови бонбонки и дъвки:)

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Не бих казал. Но внимавайте какво купувате - в магазините на Саламандър се продава стока и на Фрийман и на Ессо... Цените са доста по-поносими от тези на GEOX например... За мъжки обувки говоря...

 

Цените наистина са солени. Под 160 лева не падат. Продават се и Airstep, които също са много добри.

 

Очаквам в скоро време някой да попита в тази тема къде в Пловдив и околностите му се продават ментови бонбонки и дъвки:)

 

Провери назад страниците. Може някой да е питал вече и да си го пропуснал.

Link to comment
Share on other sites

Как да направя, така че VobSub-a да ми излиза и с BSPlayer, или ако можете да ми кажете как да направя субтитрите от БС-то да излизат на телевизора, щот катализатора (АТИ) не ми ги показва.. :(

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че тук има хора с реални проблеми. Предложение за обувки мога да ти дам. Няма да ги скъсаш лесно. Магазин Salamander.

 

Само че в пловдивския е малко мизерно откъм избор. Аз си купих едни велурени (почти като кларковете за които питах преди време във форума) Саламандъри и :love

Link to comment
Share on other sites

Как да направя, така че VobSub-a да ми излиза и с BSPlayer, или ако можете да ми кажете как да направя субтитрите от БС-то да излизат на телевизора, щот катализатора (АТИ) не ми ги показва.. :(

Виж в настройките на BSPlayer-a , Preferences/Subtitles дали ти е отметнато Draw Subtitles to overlay surface. Ако не е сложи му тикче и би трябвало да се оправи.

Link to comment
Share on other sites

греховнииЙ град къв беше твоя проблем/нестандартен въпрос...не го видях в поста ти...и отговор не видях..къде да търся?...ай сиктир от некви , които само си търся с кво да се заяждат като няма кво да правят...иам въпрос-питам....ако искам ще питам къде се продава хляб в софия, защото не живея там и не знам ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора по дяволите на Eminem песента Stan в кой филм беше саундтрак???От няколко дена се чудя и съм сигурен,че съм я чувал в някой филм?!?!Я кажете или се бъркам :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Виж в настройките на BSPlayer-a , Preferences/Subtitles дали ти е отметнато Draw Subtitles to overlay surface. Ако не е сложи му тикче и би трябвало да се оправи.

Евалата, бачо Киро!!!

Link to comment
Share on other sites

абе казаха ми че някъде до новотела имало магазина на лакост , достоверна ли е информацията да знам поне да не се разкарвам , щото и за екселсиора ми казаха че има ама като отидох и попотах ме гледаха така :blink:

Link to comment
Share on other sites

Магазина не е точно до новотела, от другата страна на моста е, чети малко, споменал съм го на миналата страница

Link to comment
Share on other sites

Защо съчетанието алкохол + малко сън = червени очи ? На какво се дължи зачервяването на очите а също паренето и затварянето им винаги съм се чудил :)

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: :blink:

Магазина не е точно до новотела, от другата страна на моста е, чети малко, споменал съм го на миналата страница

 

реебока го знам но ми казаха че до новотела имало магазина които имал доста повече модели на лакост ... :bgrin: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Има ли допълнителен слот за памет Нокиа 8800 Сироко? Защото в сайта на нокиабг пише че има до 2гб. А в някъв друг сайт бях прочел че няма ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Има ли допълнителен слот за памет Нокиа 8800 Сироко? Защото в сайта на нокиабг пише че има до 2гб. А в някъв друг сайт бях прочел че няма ? :wacko:

 

няма, съжалявам.. концепцията на нокия за серията 8ххх явно не е топтехнологична, а се опира на дизайн както си забелязал. иначе паметта е 128 ако не се лъжа, но слот за карта няма.

Link to comment
Share on other sites

няма, съжалявам.. концепцията на нокия за серията 8ххх явно не е топтехнологична, а се опира на дизайн както си забелязал. иначе паметта е 128 ако не се лъжа, но слот за карта няма.

 

Хмм

 

http://www.nokia.bg/phone/model/nokia-8800-se/features

 

Функции на паметта

 

* Вградена флаш памет NAND с обем 128 МВ

* Възможност за разширяване на паметта до 2 GB с карта microSD

 

А в http://europe.nokia.com/A4176225

 

128 MB internal NAND Flash memory
Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Имам шофьорска книжка за "В" и "С" категории и мисля да я използвам във Великобритания.Трябва ли да си извадя международна такава или превод на настоящата?В UK ще пребивавам до 6 месеца.Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой не знае от къде могат да се свалят предаванията на BBC - MOTD. Преди някой ги качваше в замунда, ама от как разкаляха терена там вече я няма тая екстра. Ако някой знае чуждо тракерче където ги има нека пусне едно ЛС

Link to comment
Share on other sites

Имам един по-скоро глупав, отколкото нестандартен въпрос. Ама така или иначе вече всеки пита "откъде да си взема това, онова...", ще питам и аз - има ли специализиран магазин за шапки, в който да има и по-големи размери? Навсякъде, където съм гледал, шапките са един и същ размер, а се оказва, че главата ми е прекалено голяма, пък и косата ми в момента е в екстремни количества. Става дума за най-обикновена шапка с козирка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...