Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

puskam si Internet Explorer-a i ve4e ne moga da pi6a na kirilica,v word si izlizat bukvite no v IE mi izlizat cifri.Neznam kakvo e stanalo v4era si rabote6e si4ko.Nqkoi ako moje da pomaga .Mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде се продават по-евтино гсм-и? Нови, не втора употреба. Искам да си взема SE К800 и търся някое магазинче, дето са под 650 лв. ама почти без резултат. Може и със SIM карта да върви, към който и да е оператор, стига да не е някаква набутвация месечната такса. :)

Link to comment
Share on other sites

puskam si Internet Explorer-a i ve4e ne moga da pi6a na kirilica,v word si izlizat bukvite no v IE mi izlizat cifri.Neznam kakvo e stanalo v4era si rabote6e si4ko.Nqkoi ako moje da pomaga .Mersi predvaritelno

има си тема "Problem s klaviaturata" там си е описано как се оправя. Най вероятно си с BitComet .........там си пише.....

Link to comment
Share on other sites

оле оле сега в капана някви построики горяха

ама такъв пожар не си бях и представял

мале мале ужасно беше

 

та въпроса ми е ... като го потушаваха пожарникарите

го правеха от горе на долу ... мм къв е смисъла от това и по принцип ли така си се прави

щото те си гасяха мънички пламъчета пък долу ставаше като в ада от пламъци

Link to comment
Share on other sites

оле оле сега в капана някви построики горяха

ама такъв пожар не си бях и представял

мале мале ужасно беше

 

та въпроса ми е ... като го потушаваха пожарникарите

го правеха от горе на долу ... мм къв е смисъла от това и по принцип ли така си се прави

щото те си гасяха мънички пламъчета пък долу ставаше като в ада от пламъци

 

Ами тия мънички пламъчета, докато стигнат до тях, ще са станали големи пламъци :)

Макар че има логика да почнат отдолу нагоре, за да не се срути сградата, но пък какво им се бъркаме на хората. Те си знаят процедурата.

Link to comment
Share on other sites

pravq si az edno elementarno sait4e na frontpage i si go cukam v hit.bg....s mozila sum poprincip vsi4ko si ba4ka s neq perfektno ob6to vzeto vsi4ko e 6.....idva momenta da go otvori 4ovek s i-net explorer i hyperlinkovete ne rabotqt...nekva ideq ot kvo moje da e i kak da go napravq ednakvo suvmestim i s 2te ?

Link to comment
Share on other sites

pravq si az edno elementarno sait4e na frontpage i si go cukam v hit.bg....s mozila sum poprincip vsi4ko si ba4ka s neq perfektno ob6to vzeto vsi4ko e 6.....idva momenta da go otvori 4ovek s i-net explorer i hyperlinkovete ne rabotqt...nekva ideq ot kvo moje da e i kak da go napravq ednakvo suvmestim i s 2te ?

Дай линк към него...по-лесно ще е така да се каже к'во му е.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде сайт на Ролман Германия или нейде из Европа, защото чичо Гугъл ми дава само сайт за България, а като тръгна да се ровя из другите линкове, които е открил не намирам нищо свързано с Ролман :blink:

Link to comment
Share on other sites

хммм... при положение, че е българска марка, какви магазини из чужбина? Само Денил имат магазин в чужбина - в Москва.

Link to comment
Share on other sites

Къде се източват водите от канализацията в Пловдив?

 

Защо слюнката се сгъстява при продължителна физическа дейност, бягане например?

Link to comment
Share on other sites

Къде се източват водите от канализацията в Пловдив?

 

Защо слюнката се сгъстява при продължителна физическа дейност, бягане например?

 

В пречиствателната станция. От там в Марица и от там обратно по тръбите.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се продават по-евтино гсм-и? Нови, не втора употреба. Искам да си взема SE К800 и търся някое магазинче, дето са под 650 лв. ама почти без резултат. Може и със SIM карта да върви, към който и да е оператор, стига да не е някаква набутвация месечната такса. :)

Виж тези линкове - има поне 15 бр. фирми, които го продават под 650 лв. с гаранция 12/24 месеца....реално средната цена е ~600 лв., а 7-8 фирми го продават дори и с 30-40 лв. по-надолу....~560 лв.

 

Защо слюнката се сгъстява при продължителна физическа дейност, бягане например?

Вероятно се променя химическия й състав.....аз например съм забелязал, че ако с жена ми дъвчим 2 еднакви дъвки, нейната остава с часове мека, а моята се втвърдява още след 10-тата минута - явно имаме различен химически състав на слюнката.

Link to comment
Share on other sites

Какви слънчеви очила са на мода в момента?С големи стъкла или обратно?

 

Aviator стил са модерни все още - големи стъкла, тип маска и големи стъкла тип полицай от 1960-1970 година.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в колко отваря Вали компютърс , че в сайта им не пише ...

Ами сега като ти пиша със сигурност вече са отворили... :D ....но веднъж бях там в 9 и вече работеха.

Link to comment
Share on other sites

Защо слюнката се сгъстява при продължителна физическа дейност, бягане например?

 

Защото, като се изпотяваме, намялява водата, а оттам и количеството вода в жлезите

Link to comment
Share on other sites

Къде около Пловдив има конна база, гдето може човек да даде пара и да поязди някой кон?

Знам, че във Войводиново има, ама не съм сигурен, че дават да се яздят от некадърници...

(и да... идята с циганите и каруците им отпадна при първата дискусия още) Ако някой знае нещо драснете ми два реда на ЛС, молям :)

Link to comment
Share on other sites

Къде около Пловдив има конна база, гдето може човек да даде пара и да поязди някой кон?

Знам, че във Войводиново има, ама не съм сигурен, че дават да се яздят от некадърници...

(и да... идята с циганите и каруците им отпадна при първата дискусия още) Ако някой знае нещо драснете ми два реда на ЛС, молям :)

 

Всеки може да язди на конната база във Войводиново, стига да си плати разбира се.

 

И зависи какво разбираш под езда - "некадърниците" яздят в кръг, изструкторът държи коня на повод.

 

Разбира се никой няма да те пусне сам със скъп кон да се развяваш из базата.

Link to comment
Share on other sites

Къде се намира "Канапе" в момента? Преместиха го, но не помня къде. Става въпрос за онзи магазин дето правят щампи на дрехи...

Мможе и някой да ти е отговорил, може и да си разбрал, ама все пак..срещу ТЕТ-а е, до него има оръжеен магазин.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...