Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

пффф ебахти насраното ИСКЮ майнааа

Sorry, we cannot send your password to: mr_muskul@abv.bg.

Make sure you enter the complete email address as it appears in your ICQ details.

You may also try to enter a different email address that you previously entered in your ICQ detаils.

 

някви идеи как да си възвърна паролата , ИСКЮТО ми е регистрирано на тая поща но ми дава грешка , също пробвам и с новата ми поща но и там ми изписва същото :huh:

Ей с това би трябвало да ти покаже паролата, пробвай го. ЛИНК.

Link to comment
Share on other sites

Търся превод на англииски и на български на икономическа тема над 10 страници ако някой знае къде из нет-а да намера да помага плс че е спешно.

 

Е ти пък малко нагъл. И на Английски и на Български една и съща тема. Поне искай само на единия език, пък на другия си я превеждай. НИКЪДЕ няма да намериш една и съща тема на два езика. Особено пък без пари.

Link to comment
Share on other sites

Ей с това би трябвало да ти покаже паролата, пробвай го. ЛИНК.

 

еми да става , вади ми паролата която си мислех че е ама накрая к*р пак не иска да ме конектне

та почвам да си мисля дали някои не ми е изтрил ИСКЮ номера , не намирам друго логично обяснение

тази програмка ми изкара паролите които ползвам по принцип но с тях не става а 100% трябва да е една от тях :huh:

Link to comment
Share on other sites

В момента се сещам за два варианта - единия е, някой да ти е разбрал паролата и да ти я сменил, а другия (малко вероятен), да пишеш паролата на български, пък да трябва на латиница.

Link to comment
Share on other sites

еми да става , вади ми паролата която си мислех че е ама накрая к*р пак не иска да ме конектне

та почвам да си мисля дали някои не ми е изтрил ИСКЮ номера , не намирам друго логично обяснение

тази програмка ми изкара паролите които ползвам по принцип но с тях не става а 100% трябва да е една от тях :huh:

 

Злобил последните 2 месеца поне 15 човека, които познавам изгубиха достъп до УИН-тата си без причина и се наложи в крайна сметка да си правят нови. Да не говоря че едно от тях на един много близък мой приятел остана активно и започна да разпраща вируси на контактите.

 

Така и не можахме да установим как точно се случва това, но при тия обстоятелства просто си направи ново УИН

Link to comment
Share on other sites

Няма да се плашиш,но имай предвид,че ако не си стара пушка/демек да знаеш кога кво да правиш и как да се направиш да изглеждаш/ и се нагърмиш като животно-органите на реда не са балами и ще ядеш дървото.А и може да направиш голяма беля/което също съм го видял нагледно ;) / Пуши,смъркай,гълтай хапове и после си прави веселото някъде извън кола

 

оф топик

брао ве,велвет.

благодаря ти за поредния друсан олигофрен зад волана.

само се надявам въпросния да не помете моята майка от спирката

Link to comment
Share on other sites

оф топик

брао ве,велвет.

благодаря ти за поредния друсан олигофрен зад волана.

само се надявам въпросния да не помете моята майка от спирката

Олигофрен ще викаш на баща ти.Нито знаеш кой е насреща ти нито нищо.Въпроса беше от чисто любопитвство.Ей тия като тебе са по-опасни дето гледат по спирките ,а не пътя си.Гледай да не пометеш някоя майка с дете в колата.Лека вечер ти желая.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интесно дали някой админ може да сложи warn на друг админ? Имало ли е такива случаи изобщо.

При модераторите и админите няма поле warn ;).

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми разясни малко за работата с epay.bg. Удържат ли такси, сигурно ли е плащането с тях изобщо струва ли си? Напоследък нямам много време да хвърча да плащам сметки, та се оглеждам за по-лесна алтернатива :D

Много удобно, ползвам го от повече от 2 г. и забравих къде се намират бирниците :P . Просто влизаш тук , регистрираш се и следваш инструкциите, всичко е на български, не вярвам да не можеш да се оправиш. Просто трябва да отделиш малко време и да имаш банкова карта, разбира се. Такси няма. Между другото имаше тема за epay.bg., потърси я за повече подробности. Относно сигурността и там бях писал, че си направих отделна карта само за тази цел, в която прехвърлям пари, колкото да платя сметките си. Така че и да стане някой сакатлък ще гръмна с 100-150 лв.

Link to comment
Share on other sites

В момента се сещам за два варианта - единия е, някой да ти е разбрал паролата и да ти я сменил, а другия (малко вероятен), да пишеш паролата на български, пък да трябва на латиница.

 

еми аз си влизам само от моя си компютър в нас , малко вероятно е това със смяната ама все пак....

иначе и това го пробвах сменях езици , глупости но не става , а и паролата ми е цифрова

 

Злобил последните 2 месеца поне 15 човека, които познавам изгубиха достъп до УИН-тата си без причина и се наложи в крайна сметка да си правят нови. Да не говоря че едно от тях на един много близък мой приятел остана активно и започна да разпраща вируси на контактите.

 

Така и не можахме да установим как точно се случва това, но при тия обстоятелства просто си направи ново УИН

 

е значи не съм само аз :(

ами на мене не ми за това че трябва да си права ново , просто имам няколко контакта който няма от къде да видя иначе изобщо нямаше и да се занимавам ;)

 

 

едит : майка вчера ми спомена за някакви нови санкции на КАТ за привишена скорост , някой има ли повече информация защото ми каза че като превишиш с определена скорост позволената направо ти вземат книжката за 3 месеца :huh:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Бе... Новата глоба НЕ Е 250 лева, но за книжката улучи бинго. ;) Днеска можеш да пусниш тото. :) Сега си имат и нови любими местенца из града. Даже и в махалата да си караш, не е безопасно :)

Link to comment
Share on other sites

Бе... Новата глоба НЕ Е 250 лева, но за книжката улучи бинго. ;) Днеска можеш да пусниш тото. :) Сега си имат и нови любими местенца из града. Даже и в махалата да си караш, не е безопасно :)

Супер по-малко зган по асфалта, ако и корупцията понамалее, да се бутат по-малко рушвети ще бъде страхотно, също така няма да е зле да обърнат малко внимание на предимството на пешеходците-също да се отнема свидетелството, барем малко тая паплач са научи да спазва правилата малко от малко

Link to comment
Share on other sites

ами да , дори ако караш с 51 km/h и те барнат , глобата е 250 лв и могат да ти вземат книйката за 3 месеца !

Това са пълни глупости.В Германия на влизане в Мюнхен с 320км/ч глобата на един познат е била 600 евро ти тука за 1км отгоре ...250 лв.

 

Съгласно законопроекта глобата за по-леките нарушения ще е в размер до 50 лева. При по-сериозни и съществени нарушения се изготвя акт, а глобата е над 50 лева. Проектът за закон предвижда водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, да се наказва в зависимост от километрите, с които е над ограничението. Глоба от 10 лева е предвидена за превишаване на скоростта с до 10 километра в час. До 250 лева и 3 месеца лишаване от правоуправление ще е наказанието за превишение с над 51 километра в час.
Link to comment
Share on other sites

ами да , дори ако караш с 51 km/h и те барнат , глобата е 250 лв и могат да ти вземат книйката за 3 месеца !

 

Аз да нямам електронен километраж да ми отчита километрите и до стотни? :blink: Това едва ли ще е точно така защото трябва да глобяват не всеки втори ама направо всеки.

 

П.П аз ша си карам със 55 60 пък нека си ме глобяват по 10 лв с ФИШ ша ида си ги платя на връбница в сряда.Ако е акт е друго нещо :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Хора, не забелязвате ли, ПРЕВИШЕНИЕ над 51км/ч. Това значи, че ако в града се движиш със сто и един ти взимат 250 + книжката. Поне аз така го тълкувам. Аз лично карам с 55 до 60 на най-големите булеварди и не мисля, че другите ми отстъпват. Не може за 2 км/ч отгоре да ти искат над 1 и 1/2 минимална работна заплата.

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще искам да ми измерят скоростта с прецизно средство и да докажат, че съм се движил с точно такава скорост точно в забранения участък. дори и фишовете ще обжалвам вече.

не може с радари за тестване да се правят измервания. да си купят истински радари и да ги калибрират качествено. тогава ще повярвам, че наистина са ми засекли превишена скорост. засега най-точния скоростомер е този на автомобила, ако е с предписания размер на гумите и джантите ;)

Link to comment
Share on other sites

Това са пълни глупости.В Германия на влизане в Мюнхен с 320км/ч глобата на един познат е била 600 евро ти тука за 1км отгоре ...250 лв.

какво е карал?ф1 ли?

къде се продава добро енфие в пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Не.Кара AMG-то което е паркирано много често пред Ликьор.По-точно от другата страна на улицата,а енфие ти ще кажеш.

Edited by RaZoR
Link to comment
Share on other sites

Не.Кара AMG-то което е паркирано много често пред Ликьор.По-точно от другата страна на улицата,а енфие ти ще кажеш.

ще го погледна някой път тва amg щото ми са струват доста висока тая скорост...както и да е :)

а за енфието кво да кажа,нали аз питам :rolleyes:

мога да предполагам че се подава по луксозните магазини за пури и тютюневи изделия ама идеята беше да се намери някъде където е по тънкана,а не да отида и да са изръса и след 2 дена да го вида случайно някъде с 5кинта по евтино. :)

естествено мога и да тръгна да обикалям града кат алтав и да питам във всеки магазин за алкохол и цигари :woot

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Не.Кара AMG-то което е паркирано много често пред Ликьор.По-точно от другата страна на улицата,а енфие ти ще кажеш.

Кое AMG е това, че те повечето са с електронно ограничена максимална скорост. Знаеш ли модела, интересно ми е.

 

ПС Аз съм го виждал там да седи

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми помогне да си намеря сценарий към някой филм,независимо кой.просто ми е интересно как изглежда това чудо.

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

тук май има доста. поради прекрасния нет не мога да сваля нещо и първо да го провера преди да го дам, така че...

 

http://www.movie-page.com/movie_scripts.htm

 

Избираш си филм и после даваш на Read Screеnplay.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...