Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

някой може ли да ми помогне да си намеря сценарий към някой филм,независимо кой.просто ми е интересно как изглежда това чудо.

 

 

Friends

 

Успех с отварянето. На мен на 4-тия рефреш ми зареди индекса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди 2 дена питах за youtube там дето трябва (в раздела "Видео"), но нямам отговор, а с тази връзка дето я имам направо изкрейзвам....та ще попитам и тук. Ето направо линка към въпроса ми:

Въпрос за YouTube.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дена питах за youtube там дето трябва (в раздела "Видео"), но нямам отговор, а с тази връзка дето я имам направо изкрейзвам....та ще попитам и тук. Ето направо линка към въпроса ми:

Въпрос за YouTube.

 

Мога да ти предложа преди да гледаш видеотата да отиваш директно на сайта на YouTube, за да можеш после да го затвориш, но не съм сигурен дали не трябва да пуснеш видеото преди да ти даде да идеш на сайта с клик върху него(видеото).

Link to comment
Share on other sites

Бахаха, това с лицата ме изкара жена, щото съм с дълга коса! :D

 

А иначе някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря и закупя компас в Пловдив? :)

Link to comment
Share on other sites

Бахаха, това с лицата ме изкара жена, щото съм с дълга коса! :D

 

А иначе някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря и закупя компас в Пловдив? :)

В магазините за пищови и чикии. :P

Link to comment
Share on other sites

Амм некой да знае кога ще имаме нови админи.И кой е измислил цигарите.Тенкс предварително.

Мисля си, че е малко след откриването на Америка. Тогава мореплавателите са донесли тютюн в Европа. В началото лули, а може би малко по-късно някой умник се е сетил да слага листата в хартия.

Link to comment
Share on other sites

Шо всички басисти ся някви дълги и тънки? :blink:

Не е баш така, например виж Робърт Трухильо или Йън Хил

Link to comment
Share on other sites

От одеве където погледна нови юзъри да пишат, всичките са се регистрирали или днес или вчера. Какво става тука? Да не е пусната някаква реклама на сайта, че така нападат като комари? Даже топ постъра за дена се е регистрирал днес.

Link to comment
Share on other sites

ne prosto tupata tema za vakanciqta e adski aktivna s nekvi neizvestni posteri i kato searchvat za vakanciq qvno tova im predlaga neta

 

unfortunately ... :)

 

 

 

imam 19 posta za poslednite 24 4asa pove4e nqma da pi6a ni6to do utre po nqkoe vreme 4e me e sram :)

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

От одеве където погледна нови юзъри да пишат, всичките са се регистрирали или днес или вчера. Какво става тука? Да не е пусната някаква реклама на сайта, че така нападат като комари? Даже топ постъра за дена се е регистрирал днес.
Според мен причината е, че wrzru.com и линковете през него към форума и благинките се вижда и отвън.
Link to comment
Share on other sites

Точно.Одеве търсих нещо в чичко гугъл и ми изкара линк към форума.Ей досега го разглеждах един тука регнат в 12 часа и шари безмислени глупости.35 поста от които нито един ,ама един смислен няма.

Edited by RaZoR
Link to comment
Share on other sites

Точно.Одеве търсих нещо в чичко гугъл и ми изкара линк към форума. ...
Гугъл и преди е изкарвал постове от форума. Понякога рано сутрин забелязвам потребител Google.com да чете board index-а ;), вероятно машината рови и по темите.
Link to comment
Share on other sites

Откъде може да се купи машинно масло че искам да си смажа перките на компютъра

 

Финно машинно масло се продава в мялки тубички във всяка железария.

Edited by Pisach
Link to comment
Share on other sites

Питам тук, а не в темата за World of WarCraft, защото проблемът ми по-скоро не е свързан с играта. Изтече ми предплатения месец, в който без проблеми играх. Когато направих акаунта си въведох информацията на VISA и всичко беше нормално. Очаквах днес (датата когато е първото плащане) от близард самички да си изтеглят следващата сума и да не ме дразнят с това. Влезох в сайта, поиска ми цялата информация наново, въведох я и ми каза, че Verification Code ми е invalid. Картата е от райфайзен банк, виза. Кодът е същия, който въведох и преди, тогава стана, сега не. Къде е проблемът?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...