Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли де е сградата на НБУ, ама в Пловдив?

Знам горе-долу в кой район е, но малко по-точна информация ми трябва :bgrin:

 

Като отиваш за ПУ и минаваш покрай ТУ, завиваш вместо наляво за ПУ, надясно по ул. Булаир. Пада се отдясно след около 50-60м. Другия вариант е да свиеш по Авксентий Велешки посока Иван Вазов и втората вляво. Пада се на 20-30 метра, този път отляво ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами тъй като форума не е свързан с евроком вече този раздел беше излишен .

Тогава къде се оплача, че с много зле? Защото от IP на евроком нямам достъп до друго IP на евроком?

Link to comment
Share on other sites

на 10ти ще заминавам за италия а не мога да си намеря паспорта

ще ме глобят ли като отида да си вадя нов (старият ми е изтекъл 100%) и има ли още бърза поръчка да стане готов да кажем за 1 седмица максимум

Link to comment
Share on other sites

на 10ти ще заминавам за италия а не мога да си намеря паспорта

ще ме глобят ли като отида да си вадя нов (старият ми е изтекъл 100%) и има ли още бърза поръчка да стане готов да кажем за 1 седмица максимум

Да, глоба ще има.

Link to comment
Share on other sites

Тогава къде се оплача, че с много зле? Защото от IP на евроком нямам достъп до друго IP на евроком?

Ако си зад модем няма как да имаш . Да не би да имаш предвид , че неможеш да влезнеш в другия компютър . За оплакването няма къде само едни въшливи офиси с касирки нищо друго няма + 2-3 техници за целия град .

Link to comment
Share on other sites

Тогава къде се оплача, че с много зле? Защото от IP на евроком нямам достъп до друго IP на евроком?

 

Можеш да се оплачеш на новия собственик. forums.ekk.bg

 

на 10ти ще заминавам за италия а не мога да си намеря паспорта

ще ме глобят ли като отида да си вадя нов (старият ми е изтекъл 100%) и има ли още бърза поръчка да стане готов да кажем за 1 седмица максимум

 

Италия не е ли в ЕС? Какъв паспорт?

 

Бърза поръчка има - да.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да се оплачеш на новия собственик. forums.ekk.bg

Италия не е ли в ЕС? Какъв паспорт?

 

Бърза поръчка има - да.

Да но да стигне до италия директно трябва да се мине през държави не членки на ЕС . АКо минава само през държави членки няма да е нужен .

Link to comment
Share on other sites

Може да лети със самолет. Тогава минава през Унгария. Тя е членка. А може да лети и директно до Италия. Тогава няма да има никакъв проблем и минава само с лична карта. Разбира се, че е по-добре да носи и паспорт за всеки случай, но при положение, че няма....

Link to comment
Share on other sites

Ако си зад модем няма как да имаш . Да не би да имаш предвид , че неможеш да влезнеш в другия компютър .

Що пък да няма?? IP адреса е нещо, без което няма как да се вържете към интернет. Причината най-вероятно са файъруоли.

Link to comment
Share on other sites

Да но да стигне до италия директно трябва да се мине през държави не членки на ЕС . АКо минава само през държави членки няма да е нужен .

 

аз от тук виждам два алтернативни маршрута по които може да се стигне до италия без да се преминава през страни нечленки на ЕС :punk

Link to comment
Share on other sites

няма да патувам със самолет а с един приятел с кола

паспорта ми трябва защото ще минаваме през страни нечленки а и дори и да минавах през страни членки пак щях да си изкарам паспорт за да не ме върнат еи така за спорта

 

някаква идея колко пари е глобата ?

Link to comment
Share on other sites

няма да патувам със самолет а с един приятел с кола

паспорта ми трябва защото ще минаваме през страни нечленки а и дори и да минавах през страни членки пак щях да си изкарам паспорт за да не ме върнат еи така за спорта

 

някаква идея колко пари е глобата ?

глобата е 20 лв до 3 месеца след като е изтекъл ако не се лъжа за повече май беше по-голяма ама колко точно незнам. трябва да ти напишат акт в полицията и след тва да си платиш глобата по акта. ама ако си го загубил тряа са занимаваш с още глупости и за една седмица няма да стане. без връзки поне ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво е това "МЯСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА" в раздел Buy/Sel?
Предполагам, че е каквото си пише - място за платена реклама. Не виждам нищо лошо форума да се издържа с помощта на реклама. Ако аз поддържах форума, нямаше да го правя за нечиите черни очи, нали така.
Link to comment
Share on other sites

..... има ли още бърза поръчка да стане готов да кажем за 1 седмица максимум

За глобата ти казаха, но си приготви и повече парички за експресна поръчка, сумата за която доста се различава от тази на обикновената. ;)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че е каквото си пише - място за платена реклама. Не виждам нищо лошо форума да се издържа с помощта на реклама. Ако аз поддържах форума, нямаше да го правя за нечиите черни очи, нали така.

И аз не виждам нищо лошо в това, просто питах защото не намерих инфо, колко се плаща за рекламата, колко време стои и така нататък.

 

Предполагам, че е каквото си пише - място за платена реклама. Не виждам нищо лошо форума да се издържа с помощта на реклама. Ако аз поддържах форума, нямаше да го правя за нечиите черни очи, нали така.

И аз не виждам нищо лошо в това, просто питах защото не намерих инфо, колко се плаща за рекламата, колко време стои и така нататък.

Link to comment
Share on other sites

За глобата ти казаха, но си приготви и повече парички за експресна поръчка, сумата за която доста се различава от тази на обикновената. ;)

 

за паспортите има 3 вида поръчки- нормална- месец или нещо такова, бърза-една седмица и експресната е 2 или 3 работни дни, като цената й преди 2 години помня 4е бе6е около три пъти по-голяма от цената на нормалната

Link to comment
Share on other sites

3 дни- 60 лв+ таксата на банката.

Може и за часове, но с "въжета" :D , не вярвам толкова да си на зор.

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Как мога да си взема шофьорска книжка категория Ткт? Има ли теоретичен и практически изпит?

Вече съм на вълна как мога да си купя шофьорска книжка категория Ткт? Има ли някой по-запознат с нещата?Може и на лично.

Ситуацията е такава,че почти никой вече не организира курсове за Ткт,единствения вариант е да карам курсове за С(Ткт идва даром с С-то),но нямам време! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Напоследък по реповете се появиха разни DVD-та с приказки, някой да има идея Снежанка от кой се разпространява и къде мога да го намеря, че изчезна нещо тъкмо като се наканих да го купя :\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...