Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Свалих си от софтуера Windows XP pro Sp2 final-integrated-PGM,файловете са .bin. i .cue .Как точно се прави boot cd с Nero?

Аз си го записах просто като Image file и после настроих БИОС-а да търси буут от CD-то а не от флопи или друго устройство ;) Май е това :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям цяла тема.. Поръчах си часовник по интернет, пратиха ми order confirmation и до там. А трябваше да ми пратят нов мейл, че са го ship-нали. Писах им няколко пъти, но не ми отговарят. А на всичкото отгоре от сметката ми е изтеглена съответната сума. Поръчката я направих на 18ти този месец. Сайтът е www.watchco.com и е SSL secured с thawte. Какво мога да направя?

 

Няма ли Order Tracking? Може да са го задържали на митницата за заплащане на мито, при което няма да получиш известие. Трябваше да поръчаш от страна членка на ЕС, сега много лошо си си набутал таралеж в гащите.

Link to comment
Share on other sites

Ами би трябвало след като го ship-нат да ми пратят мейл с тракинг номер, обаче не съм получил нищо. Не отговарят и на моите мейли... Иначе е от САЩ часовникът. Съмнявам се да го спрат на митницата, щото струва 95$... Или вече и евтините неща задържат?

Link to comment
Share on other sites

File>Burn Image> Избираш .cue файла
-а възможно ли е да не се получи,защото записах диска,пускам от БИОС-а да буутва от cd-rom,но след тва пак си зарежда виндовс и въобще не отваря прозореца за инсталиране.възможно ли е тая версия,която съм свалил като се запише да не е bootable или нещо подобно?Спасявайте положението,щото не мога да си намеря стария диск с ХР

 

Оправих се.Свалих друга версия и всичко е ОК.Вече съм с нов Джам

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

-а възможно ли е да не се получи,защото записах диска,пускам от БИОС-а да буутва от cd-rom,но след тва пак си зарежда виндовс и въобще не отваря прозореца за инсталиране.възможно ли е тая версия,която съм свалил като се запише да не е bootable или нещо подобно?Спасявайте положението,щото не мога да си намеря стария диск с ХР

да, възможно е диска да не е боотващ. защо не си направиш системна дискета и не си го инсталнеш с нея. и да не забравиш, ако трябва на отделна дискета си качи smartdrv, че последния път бях забравил да кача и 2 дена не можах да си оправя бозата :bgrin:

 

едит: едва ли не си забелязал, но на мен ми пише press any key to boot from cd та възможно ли е да си пропуснал този надпис :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Ами би трябвало след като го ship-нат да ми пратят мейл с тракинг номер, обаче не съм получил нищо. Не отговарят и на моите мейли... Иначе е от САЩ часовникът. Съмнявам се да го спрат на митницата, щото струва 95$... Или вече и евтините неща задържат?

 

Всичко над 50 евро се задържа на митница за обмитяване. Зависи и от това какво са обявили при изпращането. Ако са го обявили като лични вещи, няма да има мито. Ако са го обявили като часовник, митото може да е доста солено. Зависи. Имат си таблици и смятат там.

Link to comment
Share on other sites

Ааа някой запознат може ли да ми каже до кога е сега вечерния час за лица под 16 години(na 14-15 сми :) ) ;) .Неска компанийката отишли на билярд в Екскалибур(аз не бях щот просто не бях в града) и седяли до 8 и полвина(други пъти сме си тръгвали от там към 9-като спори играта :P ) и дошъл някфа кука и ги нахокал кфо праят тука още-вечерния час бил до 8?Ако има някой запознат да каже.

 

П.П.Само не ми са карайте кфо са праели до толкова късно навънка-еми не секи ден висим до 9 часа навън-ся просто е благоприятно стечение на обстоятелствата-ваканцийка,родителите са му отпуснали края,вечерния час е малко по-късно-та затфа :)

 

 

Edit:Последно са знаеше,че е 9 и полвина бе O_o.Аз затфа питам.Иначе куката колко му е някой дет не му са чака за масата вече да званне на приятел и да го помоли да отиде да ги изнесе ;)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен ,но вечерния час за заведения в които се сервира алкохол е 8.А иначе до 9-10 може да си щъкаш по улиците с обяснението ,че се прибираш.Пак повтарям ,че не съм сигурен - до сега не са ми правили проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Има един сайт - пловдивски warez, в който са написани за всички доставчици локалните сайтове.Ако някой има представа кой е той нека даде линк ?!

Link to comment
Share on other sites

Има един сайт - пловдивски warez, в който са написани за всички доставчици локалните сайтове.Ако някой има представа кой е той нека даде линк ?!

 

http://warez-plovdiv.hit.bg/ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

абе не мога да намеря темата за оригиналните парфюми които продаваше 1 човек от форума , единственната таква тема която откривам е на потребителя ROBIN но другата не мога да я открия някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Има, струва ми се, нов клип/песен на Pussy cat dolls, по някаква кола се плъзгат нещо, някой знае ли как се казва?

Wait a minute

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ша ми са изсмеете, ама въпроса ми е как са прави международен паспорт и къде да подавам документацията, че тоя дето имам е от бебешките ми години :D

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ша ми са изсмеете, ама въпроса ми е как са прави международен паспорт и къде да подавам документацията, че тоя дето имам е от бебешките ми години :D

 

Срещу офиса на М-тел на Васил Априлов се намира голямата сграда, в която се намира паспортна служба. Отпред е 2-ро районно отляво отстрани е паспортна служба. Носи си стария паспорт. Там попълват документи и всичко. В салона ги подаваш и т.н. Ще ти обяснят всичко.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ша ми са изсмеете, ама въпроса ми е как са прави международен паспорт и къде да подавам документацията, че тоя дето имам е от бебешките ми години :D

Можеш да си го изкараш от паспортната служба в РПУто по адреса от личната ти карта. Ще са ти нужни две снимки (размер за лична карта), квитанция за платена такса, в която и да е банка, лична карта и заявление, което ти го дават от самата паспортна служба, за да го попълниш.

Ако имаш стар паспорт, го носиш и него!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Пак тряа да питам нещо :D .Някой има ли идея от къде мога да си зема една от фанелките на Карлито.Мн са бесни с една ябълка :D .А има и едни други-последно с такава го мятнах направо едно бясно човече дет държи ябълка :P .Ем дано сте ма разбрали-ако някой знае от къде мога да си зема една такава е златен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...