Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде се продават здрави данки на сностни цени , че нещо 2 месеца 2 чифта дънки не ми се нрави . Незнам как ги избирам кво е що е ама последно време на нищо сностно немога да попадна или ако си харесам нещо неможе да ми стане .

ЕДИТ: Myx4o правилна забележка ама полуразчитам тъйче мисля , че ми е простено .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже къде и колко пари горе-долу мога да си направя такава татуировка.. и дали ще боли еветуално хаха :)

 

tattoo8ek.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

UzITO, дЪнки да не е? :) Иначе в халите на центъра на втория или третия етаж беше, точно на ъдъла на десните аварийни стълбища, има един магазин, където продават (или поне аз като пазарувах от там продаваха) дънки за по 25 лв, аз си взех 2 чифта от там, и от както съм ги взел не са мръднали...говорим си за около 8-9 месеца...

 

*lola* - не повече от 20тина лева, зависи къде си я направиш де. Иначе болката е като от...хъм...по-брутална кола маска, да кажем :Р

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

Лола, бързичко, за не повече от час, това е мъничка татуировка :) На мен ми харесва, но на точно това място няма да се вижда, дори и през лятото, трябва или да ходиш боса, или чехли, които ти се носят само на пръстите на краката, което значи мазоли точно над сухожилията :)

Link to comment
Share on other sites

Оф, забравих... :D До Безистена има tattoo and piercing студио ако не се лъжа. Другото е на бившата улица Данаил Николаев, сега не знам как се казва, в един блок, зад и близо до кино Фламинго; някъде около Сточна Гара (на спирката на автобусите) май имаше табела с реклама на такива неща. Също и около ректората на ПУ има разлепени обяви за такива неща... Дано съм помогнал :)

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

*lola* пиши по добре в темата за татуси не се хвърляй в пърфото студио ами отиди виж разпитай . Иначе за мястото при всеки е индивидуално иначе точно там има много сухошилия и кръвоносни съдове . На мен ми харесва семпла и малко мястото е нестандартно но това я прави още по-яка за мне .

Link to comment
Share on other sites

Хмм...благодаря, ще се разровя тук-там и скоро може да ви се похваля :)

 

 

А добре..ако искам точно същата, как да му обесня на тоя? :О И смисъл...ако му дам снимката ще може ли да го направи същото?

Edited by *lola*
Link to comment
Share on other sites

Питам тук, а не в темата за World of WarCraft, защото проблемът ми по-скоро не е свързан с играта. Изтече ми предплатения месец, в който без проблеми играх. Когато направих акаунта си въведох информацията на VISA и всичко беше нормално. Очаквах днес (датата когато е първото плащане) от близард самички да си изтеглят следващата сума и да не ме дразнят с това. Влезох в сайта, поиска ми цялата информация наново, въведох я и ми каза, че Verification Code ми е invalid. Картата е от райфайзен банк, виза. Кодът е същия, който въведох и преди, тогава стана, сега не. Къде е проблемът?!

 

Най-добре си питай в банката, за такива въпроси не питай по форуми!

 

Някой ако може да ми каже къде и колко пари горе-долу мога да си направя такава татуировка.. и дали ще боли еветуално хаха :)

 

tattoo8ek.th.jpg

 

Студиото под "Безистена" е много добро и изпитано, човекът се казва Жоро и е добър. Много е важна хигиената на едно студио!

Link to comment
Share on other sites

Къде се продават здрави данки на сностни цени , че нещо 2 месеца 2 чифта дънки не ми се нрави . Незнам как ги избирам кво е що е ама последно време на нищо сностно немога да попадна или ако си харесам нещо неможе да ми стане .

ЕДИТ: Myx4o правилна забележка ама полуразчитам тъйче мисля , че ми е простено .

 

Е ти какво ги правиш тия дънки? Аз ги карам по 2-3 години и даже не се протъркват.

 

А добре..ако искам точно същата, как да му обесня на тоя? :О И смисъл...ако му дам снимката ще може ли да го направи същото?

 

Мога да ти покажа подобни на тази, но много по-хубави и повече като варианти. Пак с пеперуди и цветя. Имам и само с пеперуди, имам само и с цветя. Общо взето - всякакви. Не са татуировки. Използвам ги като елементи в дизайн, но още по-лесно. Ще можеш да си я принтираш и да му я дадеш :)

Link to comment
Share on other sites

Взимаш C категория и ти я дават безвъзмездно :D

Благодаря,знам,но не ми трябва С,имам си В и ме интересува каква е процедурата за Ткт?

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя удължител за запалка на кола? Ако може да е с навит кабел, като на телефоните :D Става дума за кабел, който на единия си край има букса, която влиза в запалката на колата, а в другия - букса като тази на таблото на колата за запалката. Ако не става ясно ще обясня така - на единия карай "мъжка" букса за запалка, а на другия "женска" :woot :woot :woot

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Колко струва билета на рейс до София и от къде се хващат тия рейсове ии през колко време са, от колко до колко има?

http://www.plovdiv24.com/guide/pages/18.html

Преди 2-3 месеца беше 10 лева ,а сега дали още е толкова нз .За всеки случай можеш да се обадиш на телефона и да ги питаш :)

 

Автогара "Юг" е тази дето е до колелото на гарата :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Колко струва билета на рейс до София и от къде се хващат тия рейсове ии през колко време са, от колко до колко има?
Билетът струва 10 лв. Автобусите потеглят от автогара "Юг". По принцип са на всеки час, ама май има и някои през 30 минути. Добре е да си там поне 15-20 минути преди часа на тръгване, защото ако се напълни - не чакат разписанието ами потеглят. Онзи ден пътувах с един в 6.30 (мисля, че е първия) и беше на автогарата в София в 8.25. По-късно през деня пътуват по-дълго заради софийския трафик.
Link to comment
Share on other sites

144 ... или 140 :)

 

Аз пък до колкото чух някакви слухове, вече нямаме Услуги. Били ги преместили някъде из софийско, та чак ми разправяха, че като се обадиш и питаш как е телефона за връзка с хотел Тримонциум, викали "Къв е тоя хотел?!"...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък до колкото чух някакви слухове, вече нямаме Услуги. Били ги преместили някъде из софийско, та чак ми разправяха, че като се обадиш и питаш как е телефона за връзка с хотел Тримонциум, викали "Къв е тоя хотел?!"...

 

От октомври или ноември миналата година БТК Справки са обединени в 2 центъра. Единият е в Бургас, а другият в Плевен. Пловдив е към Бургас. Добре е като звъннете да питате за някой телефон, да кажете, че сте от Пловдив ;) Кофтито е, че момичетата (предимно студентки от Бургас), които отговарят на телефоните не познават Пловдив (което е нормално де) и когато ги попитах за един телефон се наложи да обяснявам с коя цифра най-вероятно започва номера и т.н. докато накрая все пак успяха да ми дадат номера... оказа се, че е грешен, но това е друга тема... :bgrin:

 

Никой ли не може къде мога да си намеря удължител, за който съм питал по-горе в темата. Не може никой да не знае :rolleyes:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Къде изчезна раздела от форума за оплаквания от клиентите?

Ами тъй като форума не е свързан с евроком вече този раздел беше излишен .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...