Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да ми каже откъде мога да намеря образец за CV, мотивационно писмо и молба. Трябват ми написани по всички правила, защото имам изпит, а даскалицата е много взискателна и само точката да й се види запетайка и става страшна. Мерси предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Мотивационно писмо

CV

За молбата-разрови из google,има бая линкове,но трябва повечко ровене,защото докато откриеш по-надежден... :wacko:

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Някой да ми каже откъде мога да намеря образец за CV, мотивационно писмо и молба. Трябват ми написани по всички правила, защото имам изпит, а даскалицата е много взискателна и само точката да й се види запетайка и става страшна. Мерси предварително :D

 

Къде учиш? Че и аз имах за предпоследния ми изпит тези неща??? :bgrin: :blink:

 

Един въпрос - как мога да се снабдя с плюшената играчка Хъгзи(Joey's bedtime sleeping penguin pal). Проверих в ebay но там цените са някакви фантастични от порядъка на 100-200$. Ако някой има идея от къде или как мога да получа тази играчка на по нормална цена примерно до 40лв да помага.

 

какво е това? :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

какво е това? :confused :confused

един пингвин-жълто-бял с черна шапка май беше,гледай сериала Joey и ша разбереш

 

има ли някакъв курс в пловдив за линукс,нещо като основа?

Link to comment
Share on other sites

В тая жега не ми се вярва;)

е то не става въпрос дали ще е жега или не...ако има супер много болни...както направиха миналата година...имаше много болни и сложиха 2 седмици отгоре.

Link to comment
Share on other sites

В тая жега не ми се вярва;)

 

Че той вируса на студено не вирее...

 

Мене такъв грип ме удари, че вече една седмица лежа, всеки ден температура вдигам... а днеска е ебати кашлицата, направо си плюя дробовете навънка.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме какви са възможностите за пращане на колет от Германия за България.Чрез обикновена поща или чрез частна компания (DHL).Колко пари ще излезе и за колко време ще пристигне.Дано да пристигне де.БГ пощите са известни с клептоманията си.

Link to comment
Share on other sites

Че той вируса на студено не вирее...

 

Мене такъв грип ме удари, че вече една седмица лежа, всеки ден температура вдигам... а днеска е ебати кашлицата, направо си плюя дробовете навънка.

и аз съм така...кашлицата сутрин ми е се едно мечка ръмжи :(

Link to comment
Share on other sites

Неска коментирахме тва в даскалото, ама ква ваканция като при нас няма един болен. Ама то 12ти клас се липсваме по кви ли не други причини така че квото зависи от нас откъм минимална бройка в клас ша го направим :D

Link to comment
Share on other sites

Мотивационно писмо

CV

За молбата-разрови из google,има бая линкове,но трябва повечко ровене,защото докато откриеш по-надежден... :wacko:

 

Мерси, сега ще се поразровя и за молбата :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

някои да е чувал за грипна ваканция..щото гледам има много болни(поне в пловдив)? :confused

Днеска разпитвахме нашите даскалки и те са почти сигурни, че щяло да има, задължително трябвало да пуснат, но не и преди края на първия срок. Залагат някъде за от 5-и или 8-и февруари нататъка.

Link to comment
Share on other sites

някой да знае как се отваря *.3gp формат?

Link to comment
Share on other sites

Имаме лека кола,имаме и човек.Колата минава върху краката на човека/върху стъпалата/.Какво се случва с крачката на бедния човечец и има ли значение с каква скорост ще мине колата?

Link to comment
Share on other sites

Имаме лека кола,имаме и човек.Колата минава върху краката на човека/върху стъпалата/.Какво се случва с крачката на бедния човечец и има ли значение с каква скорост ще мине колата?

Интересно, досега точно с това се занимавах.. на една флашка. Не съм изпробвала на реални жертви, обаче мисля, че резултатите от нея може би са горе-долу реалистични. Та като минава по-бързо е много по-добре за състоянието на човека. Като го гази бавно, нанася повече щети. А какво може да се случи със стъпалата - натрошава му костите евентуално.

Link to comment
Share on other sites

Някой чувал ли е за вестник Уикенд? Казаха ми, че станали партньори с Discovery и National Geographic и с всеки борй щяло да има двд. Имало и списък с двд-тата, които щели да излизат с броевете.. Да знае някой повече за това и евентуално някакъв сайт на вестника?

Link to comment
Share on other sites

Имаме лека кола,имаме и човек.Колата минава върху краката на човека/върху стъпалата/.Какво се случва с крачката на бедния човечец и има ли значение с каква скорост ще мине колата?

 

Един път преди 5-6 години ...ми се случи странна случка ...както си седях на улицита и един бус зави и ми мина право през стъпалата ... за една бройка да ме отнесе целия ... след това нищо сериозно ми нямаше само 1 ден ме боляха нищо повече :lol: :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Имаме лека кола,имаме и човек.Колата минава върху краката на човека/върху стъпалата/.Какво се случва с крачката на бедния човечец и има ли значение с каква скорост ще мине колата?

а ако е с качествени работни обувки с истинско метално бомбе нищо нема да му има и камион да мине :)

 

иначе теорията на физиката показва че гумите на автоможила разпределят силата на натиска от масата равномерно по площта си заради флуида в тях (демек въздуха под налягане), който предава усилието равномерно във всички посоки (не само надолу, а издува гумата навсякъде). според разните му там динамики на флуидите ако налягането в гумите е високо, предаването на силата е почти директно и тя ще бъде достатъчно твърда за да натроши или смачка кокалите в стъпалото. ако обаче е по-ниско (нормалното за леки автомобили 1,8-2,2 bar) , самия флуид поема част от усилието, променяйки обема си и гумите ще са "меки" и най-много да натъртят кожата на кракът на пострадалия. не ми се разглеждат частни случаи на настъпване на кутренцето и прочие дивотии. кокалите на стъпалата са доста масивни и пълни с матриал и носят на бая тежести.

за скоростта - оказва влияние. ама не ми се смята какво ;)

Link to comment
Share on other sites

не , искам да нямат никакви надписи за да могат евентуално да се надпишат , чудех се дали в рибарските магазини няма подобни кутийки или пък в строителен магазин , примерно за болчета ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...