Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде има бензиностанция на Лукойл? Спечелих 1 л. Каменица от 0.500 литровите бутилки, пък не знам от де да си я взема. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде има бензиностанция на Лукойл? Спечелих 1 л. Каменица от 0.500 литровите бутилки, пък не знам от де да си я взема. :)

На Пещерско има, на бул. България и на Цариградско. Тва са сещам само, ама тряя да има и други :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде мога да закупя играта "Скрабъл" ? Предполагам от някоя книжарница, но в коя би могло да го има ? И цена ако кажете сте златни :) !

 

Метро - 30 лева.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, каква е мощтността на двигателя и какъв е приблизителният разход на ел.енергия на 1 жилищен асансьор с 8 етажа с по 2 апартамента. Интересувам се, защото имаме съмнения, че плащаме прекалено много ел.енергия за този асансьор. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, каква е мощтността на двигателя и какъв е приблизителният разход на ел.енергия на 1 жилищен асансьор с 8 етажа с по 2 апартамента. Интересувам се, защото имаме съмнения, че плащаме прекалено много ел.енергия за този асансьор. Благодаря предварително :)

Ще питам Васко (от форума) и ще ти пиша на лично. Той дълго време беше асансьорен техник и поддържаше точно тези асансьори. :)

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, каква е мощтността на двигателя и какъв е приблизителният разход на ел.енергия на 1 жилищен асансьор с 8 етажа с по 2 апартамента. Интересувам се, защото имаме съмнения, че плащаме прекалено много ел.енергия за този асансьор. Благодаря предварително :)
Проверете таблото с електромерите, както и горе асансьорното помещение дали някой не се е "закачил" там. Имахме такъв случай в нашия блок, затова го споменавам.
Link to comment
Share on other sites

В колко точно е първия влак за София, че сайта на БДЖто нещо се е сбъгясал? 3.15 ми се върти нещо.

Link to comment
Share on other sites

В колко точно е първия влак за София, че сайта на БДЖто нещо се е сбъгясал? 3.15 ми се върти нещо.

Там някаде. То вечерния от Бургас пристига в 3:05 май и след тва заминава за София. Ако не отчитаме закасненията :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Проверете таблото с електромерите, както и горе асансьорното помещение дали някой не се е "закачил" там. Имахме такъв случай в нашия блок, затова го споменавам.

Тъпия домоуправител не дава ключа :angry1 И поради тази причина искам да знам, за да започнемм всички да му плащаме по по - малко, т.е. колкото трябва.

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

забравих си паролата за ИСКЮТО , а като цъкна на :

Забравили сте своя ICQ N/парола?

не ми излиза нищо някви идеи ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Някой забелзал ли е как ни се казва новия форум или на мен ми се превижда WRZRU.COM :blink:

Link to comment
Share on other sites

Чак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТААААААААААААААААААЧак сега ли виждате, че вареза отново е в играта? :) ГОГОГООГО АЙДЕ НА САЙТАААААААААААААААААА

Link to comment
Share on other sites

забравих си паролата за ИСКЮТО , а като цъкна на :

Забравили сте своя ICQ N/парола?

не ми излиза нищо някви идеи ?

при натискането на това бутонче ICQ ти изпраща паролата на e-mail-а, с който си регистрирал съответния номер. ако не става от клиента, иди на страницата icq.com и пробвай оттам да си я възстановиш.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми разясни малко за работата с epay.bg. Удържат ли такси, сигурно ли е плащането с тях изобщо струва ли си? Напоследък нямам много време да хвърча да плащам сметки, та се оглеждам за по-лесна алтернатива :D

Link to comment
Share on other sites

каде предлагат форум ,Invision Power Board само ме интересува.

1.Някои да го е закупил и да го хоства , аз да плащам само за употребата :)

2.Да има офис в Пловдив или заплащането да е чрез някоя банка.

Link to comment
Share on other sites

Тъпия домоуправител не дава ключа :angry1 И поради тази причина искам да знам, за да започнемм всички да му плащаме по по - малко, т.е. колкото трябва.
Направете му мечка :devil .

Сега сериозно: всеки има право да контролира (поне визуално) електромера си. Домоуправителят няма основание да ограничава това право. Ако въпреки всичко го прави, трябва да се постави въпросът на общо събрание.

Link to comment
Share on other sites

при натискането на това бутонче ICQ ти изпраща паролата на e-mail-а, с който си регистрирал съответния номер. ако не става от клиента, иди на страницата icq.com и пробвай оттам да си я възстановиш.

 

пффф ебахти насраното ИСКЮ майнааа

Sorry, we cannot send your password to: mr_muskul@abv.bg.

Make sure you enter the complete email address as it appears in your ICQ details.

You may also try to enter a different email address that you previously entered in your ICQ detаils.

 

някви идеи как да си възвърна паролата , ИСКЮТО ми е регистрирано на тая поща но ми дава грешка , също пробвам и с новата ми поща но и там ми изписва същото :huh:

 

сега разгледах и в абв-то кво пише и вижте какво открих

http://icq.abv.bg/help/index.phtml?cat=hc02

 

Забравих си паролата. Какво да правя?

 

АБВ ICQ е интегрирано приложение и по тази причина паролата Ви в АБВ е и парола за Вашето ICQ.

 

Нова парола може да получите от страницата за забравена парола в АБВ.

 

да ама не ни ибаа да ма конектне с тая парола

нито пък с квато и да е , само седи на "ПРОВЕРКА" 1 час и не иска да ме вкара

регистрирах друг ИСКЮ номер , там си ме вкарва с паролата на пощата а тука не иска некви идеи ?

да не са ме баннали ? :blink:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

До колко часа работи гишето за вземане на книжки от КАТ и кои дни и какви документи са нужни да си вземеш книжката само талон дали ще може ?

Link to comment
Share on other sites

Търся превод на англииски и на български на икономическа тема над 10 страници ако някой знае къде из нет-а да намера да помага плс че е спешно.

Link to comment
Share on other sites

До колко часа работи гишето за вземане на книжки от КАТ и кои дни и какви документи са нужни да си вземеш книжката само талон дали ще може ?

B 12 imat gadna po4ivka ot 30 min.

Link to comment
Share on other sites

талон и един жълт лист дето ти го дават като подаваш документите и лична карта мисля мисля че до 5 работят може и да греша

1-Ако това лисче жълтото го няма дали ще е голям проблем

2-Събота и неделя работят ли ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...