Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

48 minutes ago, Lucky Luciano said:

Абе, мамка му и прасе, само на мен ли по някое време спира да ми работи скрола? Както скролвам и просто спира. При презареждане се оправя и пак по някое време спира. Без значение от сайта. Не мога да хвана дали е мишка, дали е браузър. Ползвам Хром. Баси майката...

Жична или безжична е мишката? 
Вариант е ако са слаби батериите на безжичната.
Погледни другия път в Task manager дали изобщо отговаря Хрома да не е забил нещо. 
Също колко РАМ има машината и колко таба имаш отворени?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мишката е жична, машината има 16 гиги рам, Хром си работи и ако хвана отстрани с мишката си се мести страницата, но скрола не бачка.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча сервиз за телевизори. Едно от LG-тата прави проблем. Постоянно се "рестартира". Или показва логото и рестарт или работи 5 минути и пак влиза в този цикъл от рестартир. Не е смарт. Предполагам е някой кондензатор. Официалният сервиз е в Технополис, но се притеснявам, че ще ме мотаят доста. Някое място на което да стане по - бързо?

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, charmock said:

Кузмов електроник срещу централна гара. Техника там е невероятно добър.

Къде е това, не го намирам?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, netrootbg said:

Къде е това, не го намирам?

Верно са го махнали от там. Но аз предполагам, че техникът им работи с всичките им магазини.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, netrootbg said:

Някой може ли да ми препоръча сервиз за телевизори. Едно от LG-тата прави проблем. Постоянно се "рестартира". Или показва логото и рестарт или работи 5 минути и пак влиза в този цикъл от рестартир. Не е смарт. Предполагам е някой кондензатор. Официалният сервиз е в Технополис, но се притеснявам, че ще ме мотаят доста. Някое място на което да стане по - бързо?

 

При pamporov, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Който и да оправя каквото и да е, ако се налага да се поръчват части се чака. Самото оправяне не е проблем във времеви аспект. 

Link to comment
Share on other sites

Привет,

някой може ли да ми препоръча човек/фирма за видеонаблюдение?

Казусът е доста прост: понеже за последните няколко месеца изчезва 3-то колело от входа, на последното събрание на домсъвета решихме да сложим камера на входната врата на блока. Трябва ми човек/фирма, която да ми обяснят какви са възможностите (нищо не разбирам от тази работа) и да ми направят разумна оферта.  

Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя /къде има голям избор/ на ревизионни отвори тип решетка с фина мрежа отвътре. Ще ги слагам на щранг, който е в картон с каменна вата.

Link to comment
Share on other sites

Гледах магазините тия дни за такова нещо. Навсякъде са един и същи брой. В Рила имат повече по-големи отвори - с две вратички. Ходих в новият магазин на Pavirani, там няма нищо интересно. В Алати има и по-малки, но мисля, че същите ги има и в Практикер.

Понеже и на мен ще ми трябва ревизионен отвор, попаднах на едни магнити, които се слагат на плочка и при необходимост, плочката се маха. За съжаление не можах да ги намеря физически, има ги в интернет с поръчка.

Link to comment
Share on other sites

Днес видях , че гражданската и техническия преглед са ми изтекли преди седмица и съм карал без валидни такива . Дали има шанс да получа някоя честитка , въпреки , че не съм спиран ? Нещо камери ако са ме хванали , незнам дали хващат за без гражданска . 

Лошото е , че гражданската ще е оправя днес , но прегледа мога да го мина чак в понеделник , ако шофирам без него до тогава , дали ще е проблем .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MaiconDogg said:

Днес видях , че гражданската и техническия преглед са ми изтекли преди седмица и съм карал без валидни такива . Дали има шанс да получа някоя честитка , въпреки , че не съм спиран ? Нещо камери ако са ме хванали , незнам дали хващат за без гражданска . 

Лошото е , че гражданската ще е оправя днес , но прегледа мога да го мина чак в понеделник , ако шофирам без него до тогава , дали ще е проблем .

 

Без преглед не си и помисляй да караш,ако направиш птп не ти важи гражданската...За камерите едва ли....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...