Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 пъти ходих на различни места, все още търся точни сервиз за моето Peugeot

 

Трябва ми MDF или HDF плоскост с диаметър 44 cm, в home-max могат само квадрати.

Някой знае ли къде могат да ми изрежат такави?

Link to comment
Share on other sites

3 пъти ходих на различни места, все още търся точни сервиз за моето Peugeot

 

Трябва ми MDF или HDF плоскост с диаметър 44 cm, в home-max могат само квадрати.

Някой знае ли къде могат да ми изрежат такави?

Провери в "Съливер".
Link to comment
Share on other sites

3 пъти ходих на различни места, все още търся точни сервиз за моето Peugeot

 

Трябва ми MDF или HDF плоскост с диаметър 44 cm, в home-max могат само квадрати.

Някой знае ли къде могат да ми изрежат такави?

 

За Пежото иди при Румен. Ето координати тук. Улица Владая 11. GSM 0878637676 Прави Пежа и Ситрота. 

За плоскостите са ти казал - Съливер.

Link to comment
Share on other sites

3 пъти ходих на различни места, все още търся точни сервиз за моето Peugeot

 

Трябва ми MDF или HDF плоскост с диаметър 44 cm, в home-max могат само квадрати.

Някой знае ли къде могат да ми изрежат такави?

 

Или провери ТУК (аз съм много доволен от обслужването) режат всякакви кръгчета и правят цилиндри от плоскости. Картата трябва да те ориентира.

Link to comment
Share on other sites

Провери в "Съливер".

 

За Пежото иди при Румен. Ето координати тук. Улица Владая 11. GSM 0878637676 Прави Пежа и Ситрота. 

За плоскостите са ти казал - Съливер.

 

@Lucky Luciano, ти ми писа и във форума на Пежо за този — ще го проверя тази седмица със сигурност (утре се надявам да спазаря едни части втора ръка)

@XMD Благодаря за точния и пълен отговор

Link to comment
Share on other sites

Хм, явно има двама Руменовци, дето правят Пежо.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

@Lucky Luciano, ти ми писа и във форума на Пежо за този — ще го проверя тази седмица със сигурност (утре се надявам да спазаря едни части втора ръка)

@XMD Благодаря за точния и пълен отговор

Внимавай с частите втора ръка! Някаква 307-ца ли беше? Какво толкова я мъчи?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

А, то може да се окаже и лошо запалване в цилиндър от преебана свещ. Реално може да са поне 50 неща. Ако колата си работи нормално, вероятно е някаква простотия, но е задължително да отидеш.

Един съвет - каквото и да ти кажат, не се хвърляй веднага. Осмисли и тогава действай.

Надявам се да е това, защото вчера ми направи проблеми при стартирането. Не искаше да запали от първия път...

 

Междувременно моят човек е в отпуска 2 седмици и няма да може да види колата. Да ми препоръчате да я закарам при някой надежден?

Link to comment
Share on other sites

от САЩ обувки/дрехи поръчвал ли е някой?

Ще ме карат ли да ходя на митница или това важи само за електроника?

 

Да. За дрехите и обувките също има мито.

Link to comment
Share on other sites

Виж по-рано в темата де.

Ако говориш за официалния сервиз - не, благодаря. Ходих там като си взех колата и само за едно усмихване и закачане към техния лаптоп за диагностика за 5 мин., ми взеха 40 или 50 лева. Ебал съм ги в скъпарите.

Link to comment
Share on other sites

 

За Пежото иди при Румен. Ето координати тук. Улица Владая 11. GSM 0878637676 Прави Пежа и Ситрота. За плоскостите са ти казал - Съливер.
При тоя ходи ли? Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

За Пежото иди при Румен. Ето координати тук. Улица Владая 11. GSM 0878637676 Прави Пежа и Ситрота. 

За плоскостите са ти казал - Съливер.

 

При тоя ходи ли?

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

Не още

Link to comment
Share on other sites

Ако ти трябва такова нещо, обади ми се! Чисто нов Уирпул (аз съм му свалял фолиото и лепенките) , сайд бай сайд. Ляво - фризер, дясно - плюсов, ледогенератор за кубчета плюс трошен лед и диспенсър за студена вода. И със съвсем лека козметична забележка.

П.п. Прегледал съм му и кътните зъбки.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Само да посъберем пари...Щото едни такива непредвидени обстоятелства за около 5-6к пари изскочиха...

Link to comment
Share on other sites

 

Има ли нощни автобуси до Приморско от Пловдив?

 

Има към 1-2 часа тръват и пристига към 6-7. Автогара Юг под стълбите са фирмите даже са 2 една до друга. Имат и телефони но не ми се рови. Билет 22-25лв в едната посока.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае стругар който да ми направи едно сравнително простичко нещо? Имам един вариант ама не съм го ползвал лично, нито имам инфо от някой за него, та нз дали няма да му го поръчам и да чакам 2 месеца :D Работата е за 15-20мин предполагам 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как мога да спирам нета на определен порт на рутера, понеже си делим нета с един комшия и той най-редовно забравя да плаща по 2-3 месеца и като му издърпам кабела, донесе 10лв и така още няколко месеца. 

Ако е възможно пък и да му изписва съобщение за неплащане ще е супер.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как мога да спирам нета на определен порт на рутера, понеже си делим нета с един комшия и той най-редовно забравя да плаща по 2-3 месеца и като му издърпам кабела, донесе 10лв и така още няколко месеца. 

Ако е възможно пък и да му изписва съобщение за неплащане ще е супер.

Благодаря предварително.

За съобщение на по старите джамове ставаше през конзолата (cmd). За по новите има някаква програмка http://ccm.net/forum/affich-137371-how-to-send-message-on-lan. За спирането да си се ровил в настройките на рутера дали има такава опция ?  

Link to comment
Share on other sites

За съобщение на по старите джамове ставаше през конзолата (cmd). За по новите има някаква програмка http://ccm.net/forum/affich-137371-how-to-send-message-on-lan. За спирането да си се ровил в настройките на рутера дали има такава опция ?  

 

Той иска да му излиза съобщение на онзи, когато се опита да влезе в интернет.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли такова социалистическо нещо за ракла? Мисля, че го водят отдушник. От едната страна е наистина отдушник, от другата е дръжка за отваряне. Едната се навива в другата с резба. Фи-то е 45 мм. Търсихме в магазините за мебелен обков, но има само частта с отдушника. А на мен ми е по-важно да отварям чрез тази част, а не да ми "дишат" нещата в раклата...

Ако някой може да се разрови вкъщи, ще сме благодарни. Ако трябва, ще си го купим, няма проблем.

Или ако знаете някъде със сигурност да продават такива неща. Ние видяхме срещу Молдавия в магазините и в Рила.

Естествено, ако някой се сеща за алтернативна идея, нека сподели. На снимките дръжката се вижда, че е счупена.

8325194O.jpg

8325196V.jpg

8325197l.jpg

8325199R.jpg

8325201R.jpg8325203R.jpg

8325204W.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...