Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

За какво си фантазирате тук? Какво по дяволите не е наред в простото дърпане на кабела и защо толкова трябва човек да си усложнява живота (особено пък като не е в час с технологиите)? Въпросният интернет-смукател толкова ли е вдлъбнат, че няма да схване за какво точно става въпрос, когато нета му изчезва циклично в края на всеки месец? :lol:

Link to comment
Share on other sites

За какво си фантазирате тук? Какво по дяволите не е наред в простото дърпане на кабела и защо толкова трябва човек да си усложнява живота (особено пък като не е в час с технологиите)? Въпросният интернет-смукател толкова ли е вдлъбнат, че няма да схване за какво точно става въпрос, когато нета му изчезва циклично в края на всеки месец? :lol:

Защото все някога човек трябва да се научи, пък и не съм толкова бос с технологиите, както казваш, просто не съм се занимавал много с мрежи.

Link to comment
Share on other sites

На кратко - влез си в настройките на рутера и виж от къде се ограничава интернет достъпа на единичен потребител. Тогава всеки път, когато не ти плати, влизаш в настройките и добавяш правило да му спре интернета. Това с локалната страница няма как да го направиш лесно.

Link to comment
Share on other sites

Колеги, кой е най добрия начин да пътувам от Пловдив до Несебър? Искам да пристигна там около обяд, но поради липса на личен транспорт трябва да ползвам рейс или влак.

Link to comment
Share on other sites

Автобус, ако има директно. Иначе за влак - ще трябва да сменяш след това с автобус. А те повечето по морето не са особено ок.

Link to comment
Share on other sites

Brotherman, chill. Правилно е преди да вземете шнура да сте наясно какво ви очаква. Та добре си помислете. Ама много добре, защото вземете ли го, връщане няма, а то си е като дете, което обаче не можеш заведе навсякъде... И като вземе да й гризе и копчетата на Копчето, да не ревнеш.  

Link to comment
Share on other sites

Обмислено е надълго и нашироко, не се тревожи, brotherman. Аз не бях фен на идеята, защото знам, че всички грижи ще паднат върху мен, а тя само ще го гушка вечер след работа. Ако не друго, най-малкото ще имам повод за раздвижване. Иначе дакел е може би една от последните породи, на които аз лично бих се спрял, но какво да се прави, угаждам :)

Link to comment
Share on other sites

Шнура е шибана порода в няколко аспекта, но по принцип е приемлив като за у дома. Но МНОГО СЕРИОЗНО те предупреждавам, не знам дали сте имали други жУвотни, това е живо същество, доста по-живо, дрисливо и пикливо от вас. Много хора си мислят, че тия неща са като играчки или миниъни, ама хич не е така. Затова - triple check преди да го вземеш, brotherman. Да няма после тата рара рара

Link to comment
Share on other sites

Аз се подведох от това "търси се" щото така почват разни обяви за мъжко/женско което си търси половинка за разплод ... което е ужасяваща история после с тва как се отнасят с малките и т.н. да не говорим за възрастните животни.

 

Дакелчетата са много умни и малко мързеливи - поне тия които аз познавам. Дано си намерите точното животинче за вас.

Link to comment
Share on other sites

Дакелчетата са много умни и малко мързеливи - поне тия които аз познавам. Дано си намерите точното животинче за вас.

 

Основният им "проблем" е, че са живи. Дори и тия шнурове проклети. А когато нещо е ЖИВО, грижата за него е 24/7. И филма "изсра ми се в обувките и го намразих" не е от най-подходящите. А пък като й изгризе нЕкои обувки на Копчолина, знае ли човек с какви очи ще го погледне...Seriously, brotherman, think it over again. 

Link to comment
Share on other sites

човек, едното на познат което знам е толкова лигаво... само с него ходи не иска да се разделят грам... само лае и реве като е само и с чужди хора не иска да стои ако не ги познава/харесва... луда работа, едвам намира кой да стои при дакела като не може да е с него

Link to comment
Share on other sites

Половината мъж от нашия вход разхождат кучета от такова угаждане. Някои от 15+ години.

Най-модерния от тях е с едно куче мишкар, дето сега са много актуални, не им знам модела, много е дребно, проскубано, зъби се и лае като дявол и са към 700 кинта парчето.

 

Нещо не може ли да се измисли с мънибек, че аз навремето се наиграх така с един кокер, добре, че ония дето ми го продадоха много го обичаха и след една седмица мъки (мои) се бяха затъжили и им го възвърнах, та даже и парите си взех без неустойки. 

Edited by downsoft
Link to comment
Share on other sites

A aз вчера видях една да разнася таралежче албинос. Супер дружелюбен беше тоя ежко, не разбрах от колко време го има ама бая свикнал с хора беше. Като ти кажат имам таралеж в чантата и  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Абе чудим се на къде да мръднем с жената в събота сутрин... в Батак ни беше харесало, във Велинград сме ходили .... може би Хасково че не сме го разглеждали... нз някъде където да става да се разходиш да разгледаш, пиеш кафенце/обяд  и да си ходим... радиус около 80км от Плд?

 

Бачково и прочие батали не са в класацията ;) 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

В какъв смисъл? Много се направи по инфраструктурата напоследък. Ама много. 

Link to comment
Share on other sites

от поне 2г не съм ходил към Хисаря ... ама няма да е 

 

в краен случай ше се пие кафенце на Беркут пък на разходка другаде

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...