Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лека му пръст на човека. 

 

Брей, кога умрях, кога взеха да ми желаят лека пръст... that escalated quickly... 

 

 

Ще ме извиняваш много, но можеш да наречеш един автомонтьор всякак, но не и тъп. Не е нужно да си в ит бизнеса, за да си от хайлайфа. И другия път като омешеш маслото и водата, можеш да кажеш на "тъпанара" да ти оправи колата. Ама за такъв хубвец-умник като теб тука тарифата е 150 долара на час.

 

Няма шанс да "омешам" каквото и да било с каквото и да било, поради простата причина, че съм напълно наясно с възможностите и знанията си - ерго не се мисля за всезнаещ и колата ми я пипат само квалифицирани автомонтьори... та добре е да осмислиш факта, че такива хубавци-умници като мен дават хляб на простите автомонтьори, добре ще е последните да не го забравят и също да не се опитват да надскачат тавана си, за да не се окаже един слънчев ден, че обслужват тракторите на село за по 150 лева и кило сланина на месец.

Link to comment
Share on other sites

Телевизора ми остана без звук,къде в Пловдив да го закарам да го видят?Сони е...

 

п.п.Загледах се в гаранционната карта дават адрес на някакъв сервиз "Пулсар" на Изсточен...

 

п.п.Купен е септември 2011...и Сони взеха да продават боклуци ебати :o

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

А на мен дясната колона за звука на настолния компютър ми прави проблеми. Заглъхва и единствения начин да се оправи е или да изключа напълно колоните и баса, или да пусна някоя много басова песен. Имате ли идея на кой да ги дам, за да се види къде е проблемът?

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко са скъпи, ако са стабилно под 150лв... Надали има смисъл, инак... Данаил Николаев, свиваш във втората пресечка в дясно след като си влязал от Руски, та свиваш в нея и търсиш в болка от твое дясно синя гаражна врата, човека се казва Тошко... но не ги бърза много нещата не очаквай скоростен ремонт. Телефон негов нямам да ти дам.

 

Иначе мисля и тука във форума има колега който се занимава и с РС и аудио и видео ама с Пом-нещо му е ника но не го помня.

Link to comment
Share on other sites

...... и тука във форума има колега който се занимава и с РС и аудио и видео ама с Пом-нещо му е ника но не го помня.

Почти го налучка......аз съм въпросния колега :grin: . Нека заинтересованите колеги ми пишат на лично, да не спамим тук, и да не се приема като самореклама.

Link to comment
Share on other sites

Пампоров от форума се занимава с такива неща. Коста, може би него имаш предвид. Намира се на ул. "Славееви гори", към 50 номер някъде. Едно гаражче в двор на къща. Има отпред светещ надпис, вижда се без да се луташ. Близо е до Слънчеви лъчи в Кючука. Срещу гръцкия блок точно е гаражчето.

Link to comment
Share on other sites

Пампоров от форума се занимава с такива неща. Коста, може би него имаш предвид. Намира се на ул. "Славееви гори", към 50 номер някъде. Едно гаражче в двор на къща. Има отпред светещ надпис, вижда се без да се луташ. Близо е до Слънчеви лъчи в Кючука. Срещу гръцкия блок точно е гаражчето.

Не е гаражче, а цял приземен етаж  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Няма шанс да "омешам" каквото и да било с каквото и да било, поради простата причина, че съм напълно наясно с възможностите и знанията си - ерго не се мисля за всезнаещ и колата ми я пипат само квалифицирани автомонтьори... та добре е да осмислиш факта, че такива хубавци-умници като мен дават хляб на простите автомонтьори, добре ще е последните да не го забравят и също да не се опитват да надскачат тавана си, за да не се окаже един слънчев ден, че обслужват тракторите на село за по 150 лева и кило сланина на месец.

+1

 

И да ви кажа как се минава преглед без бележка за данък, но задължително трябва да е платен. Влизате в сайта на общината, правите си проверка по ЕГН на собственика на автомобила, принтвате си я и отивате в пункта за ГТП. Обяснявате, че са ви отказали дубликат, давате си белЯжката и сте в джаза.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

.... Намира се на ул. "Славееви гори", към 50 номер някъде. Едно гаражче в двор на къща. Има отпред светещ надпис, вижда се без да се луташ. Близо е до Слънчеви лъчи в Кючука. Срещу гръцкия блок точно е гаражчето.

номер 42а.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

И да ви кажа как се минава преглед без бележка за данък, но задължително трябва да е платен. Влизате в сайта на общината, правите си проверка по ЕГН на собственика на автомобила, принтвате си я и отивате в пункта за ГТП. Обяснявате, че са ви отказали дубликат, давате си белЯжката и сте в джаза.

 по тая логика всеки с умения на пейнт може да си сложи ,че си е платил данъка и пак да мине :D 

Link to comment
Share on other sites

Не е гаражче, а цял приземен етаж :grin:

номер 42а.

Ееееееее, то пък човек да не помогне.

 

За кусури сме все първи.

Link to comment
Share on other sites

Галче, много тънкообидна си станала напоследък!

 

пампоров, разбрал се с друг колега да погледне колоната. Ако той не се справи, ще ти пиша на лично.

Link to comment
Share on other sites

Галче, много тънкообидна си станала напоследък!

 

пампоров, разбрал се с друг колега да погледне колоната. Ако той не се справи, ще ти пиша на лично.

Ее що ли е станала толкова тънкообидна :D 

 

Хормоните й не знаят кво се случва в момента.

Link to comment
Share on other sites

Не му е мястото да го обсъждаме в тази тема.

Ама такива тъпи засечки нямат голям смисъл според мен.

А, Николчо, хормоните ми са си добре, съвсем сериозно. Много знаеш и ти.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

И да ви кажа как се минава преглед без бележка за данък, но задължително трябва да е платен. Влизате в сайта на общината, правите си проверка по ЕГН на собственика на автомобила, принтвате си я и отивате в пункта за ГТП. Обяснявате, че са ви отказали дубликат, давате си белЯжката и сте в джаза.

 

С две думи - вършите точно онова, което простия автомонтьор трябва да направи, но се прави на луд и не го прави - вероятно с идеята да подадете нещичко под масата... 

 по тая логика всеки с умения на пейнт може да си сложи ,че си е платил данъка и пак да мине :D

 

точно за това тая проверка трябва да я прави сервиза, но вероятно е прекалено сложно за тях.

Link to comment
Share on other sites

 по тая логика всеки с умения на пейнт може да си сложи ,че си е платил данъка и пак да мине :D

 

Не е баш така, защото по закон носиш отговорност за фалшфициране (подправяне) на документи и могат да те е*ат здраво. Така, че това трябва да си е законно.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли читава агенция за недвижими имоти?От една седмица се опитвам да намеря жилище на един кандидат студент и попадам на некви завършени идиоти...

Link to comment
Share on other sites

Една приятелка се местеше всяка година, защото освобождаваше лятото и използваше услугите на Експрес. Беше много доволна от тях. Доколкото си спомням, имаха офис на спирката срещу ректората на ПУ.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...