Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли читава агенция за недвижими имоти?От една седмица се опитвам да намеря жилище на един кандидат студент и попадам на некви завършени идиоти...

 

РЕМАКС, РИМЕКС и прочее... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да питам аз, ТОВА става ли за основен диск (Windows), за ЦЕНАТА която го взех мисля, че е добре, понеже 60-ката на Корсара ми идва малко малка вече?

Link to comment
Share on other sites

Да питам аз, ТОВА става ли за основен диск (Windows), за ЦЕНАТА която го взех мисля, че е добре, понеже 60-ката на Корсара ми идва малко малка вече?

Ако питаш за размера - да, повече от достатъчно е. За качеството и надежността на Adata нямам впечатления.

Link to comment
Share on other sites

Ако се съди за надежността по рам и флашки - не е добра марка. Ако....

Едит: ако издържи първите 3 месеца, ще държи докрай :)

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Идеален е. Премести си файловете на друг диск обаче.

 

Да, него ще го ползвам само за Wina, останалото е на HDD-та. Хората дават 3 години гаранция, така че мисля е добре, вземам го най-вече заради скоростта на четене и писане, че е висока. Преди малко го взех, довечера ще го пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Да и той не е лош, и с 5 г гаранция. Но ще видим този как ще се държи. Корсара 3 г не е мръднал, сега го качвам на друга машина.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли такова социалистическо нещо за ракла? Мисля, че го водят отдушник. От едната страна е наистина отдушник, от другата е дръжка за отваряне. Едната се навива в другата с резба. Фи-то е 45 мм. Търсихме в магазините за мебелен обков, но има само частта с отдушника. А на мен ми е по-важно да отварям чрез тази част, а не да ми "дишат" нещата в раклата...

Ако някой може да се разрови вкъщи, ще сме благодарни. Ако трябва, ще си го купим, няма проблем.

Или ако знаете някъде със сигурност да продават такива неща. Ние видяхме срещу Молдавия в магазините и в Рила.

Естествено, ако някой се сеща за алтернативна идея, нека сподели. На снимките дръжката се вижда, че е счупена.

8325194O.jpg

8325196V.jpg

8325197l.jpg

8325199R.jpg

8325201R.jpg8325203R.jpg

8325204W.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз имам подобен въпрос... къде подяволите в Плд има такъв кабел > http://bg.sbsmobile.com/368_data-cable-for-ipod-shuffle.htmlкойто да НЕ струва 40лв?

 

На първата картинка жакът е с 4 контактни извода ; на втората - с 3 - кое от двете търсиш?

Link to comment
Share on other sites

За 3-5 лв. не си заслужава да включваш поялника... :)

e9f8634b8f6dac006928611756ab2f8e.jpg

 

Подценяваш ябълкския продукт

 

Имаше и доволни количества топъл силикон ама тва не му пречи да е мега тъпо китайско творение за което всеки лев е излишен.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 

Подценяваш ябълкския продукт

 

Имаше и доволни количества топъл силикон ама тва не му пречи да е мега тъпо китайско творение за което всеки лев е излишен.

Тия сигурно имат развоен център в който измислят все по-големи тъпизми само и само да си продават ябълковите боклуци...С кабеляците за въйфоня е същата работа...

Link to comment
Share on other sites

@host, за $1 вкл. и доставката до пощенската ти кутия (от горния линк на rargirov) - толкова...даже си е направо без пари...иначе както сам казваш - даваш 40 лева и взимаш по-добър (и вероятно пак китайски). :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аха...явно на линка, който беше дал нещо са омесили картинките... Ето един за 5 лв.

 

P.S. Погледни и тоя от JAR (3 лв.).

 

Първите ако го имат, мани ги тия mega-device одеве 45 мин. съм търсил в магазина им за 3 телефона скрийн протектори и калъфи и накрая си купих за четвърти модел калъф, пълна измама в сайта им го има уж. ама в реалнос НЪЦ  :thumbsdown:

Виж да вторите по съм съгласен

Link to comment
Share on other sites

Верно ли е, че на УИН 10 не е хубаво да слагам кракната игри щото може ли да ми блокират акаунта и самия уиндоус. Не, че ще сваля света, но 2, 3 игрички примерно.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете, защо след като свалих qbitorrent прикачих му торентите а сийд никакъв, нещо му е забранено ли кво ли?

 

813322.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...