Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

Верно ли е, че на УИН 10 не е хубаво да слагам кракната игри щото може ли да ми блокират акаунта и самия уиндоус. Не, че ще сваля света, но 2, 3 игрички примерно.

 

За блокиране на десятката не съм сигурен, но в самото лицензно споразумение си е написано че микромеките си запазват правото да трият нелицензен софтуер на компа ти. За целта те шпионят много яко, а ти сам се съгласяваш с това в същото това споразумение като кажеш че си съгласен да инсталираш джама.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

И кво прайм в случая, в интерес на истината в началото имаше сийд и то доста добър. Тук от няколко дни 0кб/с 

Ще търсим програма за да хакнем Уина за да сийдваме ли?

Link to comment
Share on other sites

Ми как к'во - връщаме 8.1 и 7 и толкова. На мен не ми хареса тая десятка, не знам защо. Уж е супер близо до 8.1, бърза е като него, ама някои щуротии ме дразнят. 8.1 му свикнах, а 7 в сравнение с 8.1 е лагав. Тоест не точно лагав, ами една идея по-бавен. На лаптопите, на които сложих 10, преди няколко дни върнах 8.1. Не мога да обясня защо и какво, но нещо не ми хареса в тоя Вин. Тея приказки за следене и т.н., не хващат при мен, ама просто не ми хареса. В един момент, ще трябва да минем на 10, но дотогава.

Link to comment
Share on other sites

Поредно доказателство колко е глупаво да се нахвърляме на най-новия вирус, понеже видите ли е много шарен... По никакъв начин няма да сменя 7, докато изрично не започне да го изисква софта и игрите... 

Link to comment
Share on other sites

И кво прайм в случая, в интерес на истината в началото имаше сийд и то доста добър. Тук от няколко дни 0кб/с 

Ще търсим програма за да хакнем Уина за да сийдваме ли?

 

не ме вълнува тоя въпрос. при мен всичко е легално. вие се оправяйте.

Link to comment
Share on other sites

Сега пък какво му стана, изписва всички че са споделени и един сийдва, идея си нямам. Сигурно разбраха че съм прочел статията  :lol:

 

813324.jpg


не ме вълнува тоя въпрос. при мен всичко е легално. вие се оправяйте.

 

И торентите ли са ти легални  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

....Ще търсим програма за да хакнем Уина за да сийдваме ли?
Слагаш си едно линукс-че и нещата спят ;) Една машина отделно за торенти не е хич лоша идея.Иначе това за следенето от страна на микромеките е доста притеснително...
Link to comment
Share on other sites

То и аз исках 7 ама не става. Идва си с 8.1 и го ъпгрейднах до 10. Не знам и с офиса как ще се оправя. Един колега в другата тема даде съвет, от който мисля да се възползвам.

 

Сигурно има варианти да се слага 7. Но да си призная вече няма да мога да се справя сам, а и нямам време. Освен това не съм преинсталирал комп от може би 5 години и съм позабравил това онова.

Link to comment
Share on other sites

Те най-вече.

 

дали си наясно, че торент протокола не се използва само за споделяне на крадени филми, програми и игри?

 

 

То и аз исках 7 ама не става. Идва си с 8.1 и го ъпгрейднах до 10. Не знам и с офиса как ще се оправя. Един колега в другата тема даде съвет, от който мисля да се възползвам.

 

Сигурно има варианти да се слага 7. Но да си призная вече няма да мога да се справя сам, а и нямам време. Освен това не съм преинсталирал комп от може би 5 години и съм позабравил това онова.

 

има лесно решение - виртуална машина с по-ниска версия Уиндоус или Линукс. Имаш си десет, сваляш си глупостите през виртуалната машина. Мога да помогна - само 120 долара на започнат час.

Link to comment
Share on other sites

Мога да помогна - само 120 долара на започнат час.

 

Чефо когато даде повече от $12 за цялостна услуга, трябва да проверя дали са цъфнали налъмите. :laughing:

 

@Чефо, направи си нова инсталация на Win7 щом толкова държиш на "7".

Link to comment
Share on other sites

Чефо, само преди да си инсталираш 7-цата - провери внимателно дали имаш драйвери за 7ца. Твоя лаптоп беше една от опциите, когато се оглеждах за по-мощна машинка. И RoG-чето ми не поддържа Windows под 8-ца. Та... да не стане да инсталираш 7цата и после нищо не тръгва :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да пипам, нито ще инсталирам камо ли да давам пари за комп, който е нов и все още не съм го омазал. Свободното време и без това е малко и мога да преживея и уин 10 и всичко, което предлага или не предлага. Ще пробвам няколко игри и да става каквото ще. Ако не става - г27 и на плейстейшъна ще губим някой и друг час когато имаме възможност.

Мерси за съвета за драйверите.

дали си наясно, че торент протокола не се използва само за споделяне на крадени филми, програми и игри?

 

 

 

има лесно решение - виртуална машина с по-ниска версия Уиндоус или Линукс. Имаш си десет, сваляш си глупостите през виртуалната машина. Мога да помогна - само 120 долара на започнат час.

Много силно си объркал рейса. Такива пари на час се дават само ако накрая диното покаже хубави цифри ;-) Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е такива слушалки Philips, да сподели мнение?

Дори и да има, е хубаво да ги преслушаш как ти звучат на теб, удобни ли са ти и т.н. Същото както и с телевизорите :)

 

Друзя, някаква ламБа ми светна на таблото. Някой, който разбира да ми каже какво е и дали да се притеснявам, и ако трябва да се притеснявам колко пари трябва да подготвя :)

 

9e9a2b6bfa05903f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Лоша лампа - веднага в сервиз за проверка. Това ти е CHECK ENGINE IMMEDIATELY сигнала... Виждал съм го само веднъж аз, като впоследствие колата мина в авариен режим и правих ремонт на турбото. 

 

С две думи - веднага в сервиз да се провери защо е светнала тази аларма. 

Link to comment
Share on other sites

Дори и да има, е хубаво да ги преслушаш как ти звучат на теб, удобни ли са ти и т.н. Същото както и с телевизорите :)

 

Друзя, някаква ламБа ми светна на таблото. Някой, който разбира да ми каже какво е и дали да се притеснявам, и ако трябва да се притеснявам колко пари трябва да подготвя :)

 

9e9a2b6bfa05903f.jpg

 

Както каза Виден, те това е:

Може да е от доста неща, турбо, ламбда сонда, свещи, горивен филтър и Т.Н.

 

13.gif?6c9f49 13-1.gif?6c9f49

Check Engine символ. Предупреждава за проблеми с компютъра, управляващ двигателя. Задължителна е връзка с кабел и софтуер за марката/модела автомобил за диагностициране.

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Задължително сервиз! Виж и да не ти е изтекла охладителната течност, и да прегрява двигателя - на мен точно така ми направи пишка, като беше протекъл радиатора.

Link to comment
Share on other sites

Като е добре сервиза да ти си го знаеш от преди тва, че да не те почнат от вратата с добър ден 100лв.Доста имат тенденция да си измислят ремонти при светещи лампи за разни 4 цифрени суми, а после се оказва, че са назначителни реалните проблеми.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

А, то може да се окаже и лошо запалване в цилиндър от преебана свещ. Реално може да са поне 50 неща. Ако колата си работи нормално, вероятно е някаква простотия, но е задължително да отидеш.

Един съвет - каквото и да ти кажат, не се хвърляй веднага. Осмисли и тогава действай.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...