Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Климатика заскрежава една хоризонтална ивица 15-20 см по средата на питата, това признак за по-малко фреон ли е?

Възможно, но и не съвсем....

Дай малко повече информация като например - След колко време работа го прави, от кога е започнало да го прави и дали и преди не е било така.... Освен това, какъв е климатикът, конвенционалка или инвертор?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате ОПТИЧЕН интернет в Германия на разумна цена - 30 до 40 Евро/месец

Не разбирам немски а трябва да "помогна на приятел".

Там масово ползват АДСЛ на телеком и Upload скоростта е мизерна :(

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате ОПТИЧЕН интернет в Германия на разумна цена - 30 до 40 Евро/месец

Не разбирам немски а трябва да "помогна на приятел".

Там масово ползват АДСЛ на телеком и Upload скоростта е мизерна :(

 

Че то там май няма такова животно за домашни клиенти или ако има, цената ще е доста над тази.

Да не говорим, че не си дал никаква информация за град, регион и т.н. или той ще се ориентира на мястото където има бърз интернет?

 

Препоръчайте германска кола с четири гуми :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Възможно, но и не съвсем....

Дай малко повече информация като например - След колко време работа го прави, от кога е започнало да го прави и дали и преди не е било така.... Освен това, какъв е климатикът, конвенционалка или инвертор?

 

Инвертор, Панасоник ДКЕ12, прави го само при гъста мъгла. Не е дозареждан никога, а лятото му сменяха пружината на компресора.

Може ли да ми препоръчате ОПТИЧЕН интернет в Германия на разумна цена - 30 до 40 Евро/месец

Не разбирам немски а трябва да "помогна на приятел".

Там масово ползват АДСЛ на телеком и Upload скоростта е мизерна :(

 

Повярвай ми не му трябва оптичен нет, а ако се опитва да торенти да си приготви едни 500-600 евра като за начало.

Link to comment
Share on other sites

Инвертор, Панасоник ДКЕ12, прави го само при гъста мъгла. Не е дозареждан никога, а лятото му сменяха пружината на компресора.

Нищо му няма на кучето!

Нормално явление е това при тези условия.

Link to comment
Share on other sites

Което иде да рече, че на съседите климатикът е по-калпав от твоя.  Стига тази ивица за която говориш да не е от плътен, кристален лед! А се явява по средата, понеже точно там ти е вързан но дроселирането в режим отопление...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате ОПТИЧЕН интернет в Германия на разумна цена - 30 до 40 Евро/месец.

Франфуркт на майната си.

 

п.с. ако използваш кола с 4 гуми за банков обир те вкарват за 20 години в затвора....

Link to comment
Share on other sites

Колеги, трябва ми преходник от micro USB famale to mini USB male ето това представлява.

Някой да има представа от къде мога да го намеря, трябва ми до понеделник най-късно или ако някой има и не му трябва да пише.

 

783802.jpg

Link to comment
Share on other sites

Или Викиват и Квазер

 

За Викиват не се бях сетил, ама Квазера много оредя напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Провери и в Конрад.

 

Да той е близо до Викиват ще проверя и там.

Link to comment
Share on other sites

Нито във Викиват, нито в Конрат, последния е имал една бройка, но е продадена миналата седмица.

Хора помагайте.

Може и със схема за свързване на женско микро с 5 пина с мъжко мини с 4 пина, имам ги налични и мога да боравя с поялника. Но не намирам схема.

HeeeeLP

Link to comment
Share on other sites

е ти па сега! http://pinouts.ru/

Нещо не откривам точната схема !??!!?!  :blink:

Ами освен да хвърлиш боб и да погледнеш в Технополис... Но щом ония нямат, работата ще е на късмет. 

 

Мислих и за там, ама щом Викиват нямат и Конрат, там едва ли.

 

Абе, скоро не бях ходил до тези два магазина вечерта след работ, лелееее това задръстването от бул. България до ресторант стадиона е нещо страшно, на кръстовището на викиват светофара е 28 сек. следващия е 64 сек. и познай няма минаване и на зелено на първия. КОШМААААААААР.

Link to comment
Share on other sites

Понякога стават чудеса - вЕрвай ми ...  :grin:

 

Също така трябваше да видиш и Квазер. 

 

Оттам нататък ако зора е толкова голям - поръчвай от нета. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...