Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Иначе и на фурна с малко бяло винце стават петълцата, тъкмо ги пробвам, няма какво токлоз да ги мисля.

ХАЙДЕ НАЗДРАВЕ, пък каквото стане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Понякога стават чудеса - вЕрвай ми ...  :grin:

 

Също така трябваше да видиш и Квазер. 

 

Оттам нататък ако зора е толкова голям - поръчвай от нета. 

 

Квазера са обеднели напоследък много, а няма от къде да го поръчам, в БГ.

А ми трябва най-късно за вторник. Че е за подарък на една колежка за детето.

Link to comment
Share on other sites

Както казах - тука няма да намериш подобни неща, но от ebay спокойно си поръчваш за жълти стотинки

Продали са го в Конрад, имало е. То че е жълти стотинки да, ама с доставката ще излезе колкото калъфа с клавиатурата.

http://pinouts.ru/PortableDevices/micro_usb_pinout.shtml

 

http://pinouts.ru/PortableDevices/mini-USB_pinout.shtml

 

Сврзваш еднаквите буквички т.е. gnd/gnd d+/d+ d-/d- vcc/vcc ама гледай кое е мъжко, кое е аборт :)

 

Благодаря много, това ще свърши работа. Вече ще стане.  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Къде я видя тая доставка? Безплатна е, даже пощаджийката ги носи направо на адреса.

Добре де, айде някой да ми я поръча, че не съм поръчвал от ebay и за колко време ще дойде? Плащам я двойно, тази първата върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Имам ГОЛЯМ проблем :D Преебал се е на тъщата компа. Пуснала някви ъпдейти на биоса(самия комп си казал) и сега не разпознава харда. Компа е Toshiba Satellite C50-B-12W. Свалям в момента линукс, за да чекна през усб няма ли да стане нещо. Дайте евентуално и съвет за програма за възстановяване на инфо.

Link to comment
Share on other sites

Ако не беше писал ТЪЩА, щяхме да минем само с връщане към оптимални настройки, ама като си я написал тази страшна дума и човек асоциира лаптоп след ядрен взрив  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мани...Още не бях разлепил очите и вече ме чакаха като кученце стопанина.... Ся дано се сети закуска да направи... :D

Link to comment
Share on other sites

Мислих и за там, ама щом Викиват нямат и Конрат, там едва ли.

 

Техномаркет и Технополис са единствените магазини, в които има кабел за свързване на събвуфер. Викиват, Кузмов, Конрад, Квазер и още един не са чували дори за такъв кабел. Продавачката ми обясняваше как такова нещо не съществувало. Като ѝ показах снимка, реши да замълчи.

 

Та недей така с тия изказвания и предубеждения.

 

А тоя преходник съм почти сигурен, че щеше да го намериш в някоя компютърна фирма като Jar computers или PIC примерно.

 

-------------------------

 

Някой може ли да ми даде линк към пълния текст на закона забраняващ тютюнопушенето на обществени места/закрито? 

А всеки един, който прочете този пост и си позволява да пуши на закрито, може да счита, че съм му казал в лицето, че е нещастен дегенерирал скъсаняк и не заслужава нищо повече от половината на това, което получава в момента.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ами преди 10 години, моите колони бяха и още са с басов високоговорител в тях, електрическата им мощност е 100 Вт, смятай за какъв ток става въпрос. Напълно съм наясно колко важна е дебелината на кабела.

Link to comment
Share on other sites

Човече, говорим за събвуфер, а не за тонколони с басов говорител. Кабел, който свързва изхода за събвуфер на ресивера, към нефилтрирания вход на активен събвуфер.

 

subwoofer_cable_1_1.jpg

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Техномаркет и Технополис са единствените магазини, в които има кабел за свързване на събвуфер. Викиват, Кузмов, Конрад, Квазер и още един не са чували дори за такъв кабел. Продавачката ми обясняваше как такова нещо не съществувало. Като ѝ показах снимка, реши да замълчи.

 

Та недей така с тия изказвания и предубеждения.

 

А тоя преходник съм почти сигурен, че щеше да го намериш в някоя компютърна фирма като Jar computers или PIC примерно.

 

-------------------------

 

Някой може ли да ми даде линк към пълния текст на закона забраняващ тютюнопушенето на обществени места/закрито? 

А всеки един, който прочете този пост и си позволява да пуши на закрито, може да счита, че съм му казал в лицето, че е нещастен дегенерирал скъсаняк и не заслужава нищо повече от половината на това, което получава в момента.

 

Е ти пък... има си магазини спец. за аудио. Сещам се за два - тук и тук

Моя за DLS 12"-ка за колата, мисля го взимах от 2рия.

 

Някой ползвал ли е Doktor Power, че от доста време се чудя далк да не взема една бр. за банята?Гледам, че и в амазона го продават, но пък никъде не намирам отзиви в БГ.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Човече, говорим за събвуфер, а не за тонколони с басов говорител. Кабел, който свързва изхода за събвуфер на ресивера, към нефилтрирания вход на активен събвуфер.

 

 

 

Aaaa  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Е ти пък... има си магазини спец. за аудио. Сещам се за два - тук и тук

Моя за DLS 12"-ка за колата, мисля го взимах от 2рия.

 

Някой ползвал ли е Doktor Power, че от доста време се чудя далк да не взема една бр. за банята?Гледам, че и в амазона го продават, но пък никъде не намирам отзиви в БГ.

Тия магазини са от франчайза на Динакорд. На сайта им няма кьорав кабел.

 

http://www.musicworld.bg/bg/home

 

Все едно де. Поръчах си от ebay, като всеки друг път.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея от къде мога да сваля пиратско копие на Nvidia 3Dtv play ? Че някак си 40$ не ми се дават :D

 

Едит;Има ли начин да се подкара тва 3д на телевизор без да се плаща за софт ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...