Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Никола, при положение, че пишеш от София, Пловдив, Карлово и не знам си къде, ние, от къде по дяволите да знаем къде си търсиш сервиз?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никола, при положение, че пишеш от София, Пловдив, Карлово и не знам си къде, ние, от къде по дяволите да знаем къде си търсиш сервиз?!?!?

Щеше да е по-яко да му дадеш подобен в Тутракан ;-) Шанса да го уцелиш в Бургас е по-голям

Link to comment
Share on other sites

uTorrent ми товари адски системата, незнайно защо. А машината е с 16GB RAM и т.н.

Има 10 задачи само сийд, но е странно, защото увисва жестоко. Просто работи като 1.8 селерон с 128 кеш и 128MB RAM.

Уж спирам торент клиента, но в Task-а си остава и яко пере диска. След рестарт и нестартиране на клиента, всичко е 6, до пускането му...

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

в магазин "НЕМСКИ СТОКИ" на горната главна има самомелещ автомат (еспресо машина) за под 400лв ;) понзвайки магазина отдолу под пластмасата ще е или някакво саеко или крупс или делонги ... доста читаво изглежда и на тая цена с ие добра оферта. Просто минавах, не съм разглеждал конкретно и за тва видях че цената почва 3 и имаше още две цифри, не знам колко точно е.

Link to comment
Share on other sites

qTorrent ;) Битторент купиха МюТорент и умишлено го засират ;) техния торент клиент е 1:1 с МюТорент като дизайн. А qTorrent е от авторите на оригиналния uTorrent.

Link to comment
Share on other sites

Сложих qbittorrent. По-леко ми се вижда, не ми запецва компа. Ще го видя. Благодаря за инфото. Утре на топа ще кача това, което предлага Бънди, ако не ми ареса - ще сложа този qbittorrent.

Link to comment
Share on other sites

Хора, къде мога да намеря гранофурин? Респективно гранулин от ветеринарна аптека. Трябва ми точно мястото, не по принцип.

 

От тук. Вече се казва Гранулин. Последно трепах едни афти с него - няма грешка.

 

П.С. Аптеката е ветеринарна (разбира се).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

uTorrent ми товари адски системата, незнайно защо. А машината е с 16GB RAM и т.н.

Защото освен битторент клиент е и генератор на лайна (т.е. реклами и какво ли не). Тази програма БЕШЕ добра в началото. Сега вече като стана популярна и я напълниха с говна и лайна.

 

ПС: Късно видях, че вече сте стигнали до извода за qBitTorrent. Аз не виждам смисъл от друго, а това си има и сорс код, за ентусиастите да си го компилират сами.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Тоя ми идва прекалено сложен на мен. Нещо, което трябва да служи за download да ми показва някакви безумни графики и да има вграден плеър някак не ми изглежда правилно

Link to comment
Share on other sites

При това на джава... При мен нещата са: transmission-daemon на компа за торенти и Transmission Remote GUI на останалите лаптопи, както и Android Transmission GUI за телефоните. Има и web интерфейс за приятели в чужбина. qBittorent също ми харесва, ползвах го 2-3 години, но накрая се спрях на този. Който и от двата да се ползва няма да е грешка.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, on 13 Dec 2014 - 22:34, said:

Натрий?

Най-вероятно. Чат-пат проблясва жълт оттенък, който е характерен за натрия.

П.П. Трудно ми е да преценя кой нюанс преобладава - виолетовия или жълтия по краищата.

Калия оцветява виолетово и за него (всъщност за всички под натрия в алкалната група) е характерно запалване на отделения водород. Наистина ми е трудно да преценя от gif-а. Жълтия шлейф може да бъде предизвикан дори от факта, че чашата е пипана с ръце.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Имам един компютър на който му се сменя постоянно часа и датата. Смених батерията на биоса със същата каквато беше оригинална и пак прави този проблем. Нито с регионалните настройки се оправя, нито през биоса. Някой да има идея какво се прави от тук на татък?

Link to comment
Share on other sites

оправят му се настройките за синхронизация на час и дата


Някой ползвал ли е тази паста: BLUEFROST щото вече веднъж сменях пастата на ПС3-ката с една обикновенна, която не даде очаквания резултат и сега пак съм я разглобил. Може да препоръчате и изпитани пасти.

Link to comment
Share on other sites

Нa колко градуса бачка? Пастата знам коя ти трябва ама първо кажи градусите, да не говорим за друг проблем.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...