Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тц. От 29 до 32...До 25-тата вдигах, после дълго време ги държах постоянни и след това се започна корекция...бавна, малка, но я има..един път изгорят ли ти роговицата край...след това може да вдигнеш много диоптри.А може и не, но гаранция няма.

Link to comment
Share on other sites

Мога да препоръчам д-р Узунова. Работи след моста на Герджика, в първата кооперация по Сава Муткуров, отляво. Работи с касата и разполага с добра апаратура.

 

По въпроса с DJ - Дидо е зает, Миро и Алекси също...

Писах лично на Midex, да ми препоръча някого, ама...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Да ви питам, имам едни бели кожени обувки, които при едно качествено спъване вчера (и аз не знам как стана с нашите прелестни равни тротоари) се издраскаха доста стабилно и се чудих има ли някакъв начин да се (за)намажат с нещо, да не си личи толкова?

Link to comment
Share on other sites

Крем за ръце, лице... Мажеш, разтъркваш и няма да личи толкова. Зависи от кожата, но на мое кожено яке този трик помогна.

Link to comment
Share on other sites

Крем за ръце, лице... Мажеш, разтъркваш и няма да личи толкова. Зависи от кожата, но на мое кожено яке този трик помогна.

 

По принцип това помага за почистването и наистина си личи по-малко, но в моя случай самата кожа е обелена :(

Link to comment
Share on other sites

Ааа, ясно. Ще си гледаш повече в краката. Съвет, който аз самата трябва да послушам, че се пречуквам и косъм на земята да има.

Link to comment
Share on other sites

Да ви питам, имам едни бели кожени обувки, които при едно качествено спъване вчера (и аз не знам как стана с нашите прелестни равни тротоари) се издраскаха доста стабилно и се чудих има ли някакъв начин да се (за)намажат с нещо, да не си личи толкова?

 

Най добре се заличава със бял лак за нокти, но от този за рисуване на маникюр с тънката четчица и кара доста дълго време, само че има няколко нюанса на бялото, трябва да си избереш.

Link to comment
Share on other sites

А няма ли някакви обущари които да предлагат някакви такива услуги? До нас има един, ама само като погледна каква дупка му е "работилницата" и какво е вътре няма шанс да си дам там обувките.

Link to comment
Share on other sites

Я пусни една снимка, ама на макро, че да знам какво да те посъветвам. Между другото, 80% от обущарниците са дупки. Това не е критерий.

 

Ред. Ако пък и на двамата не ви се занимава със снимки, купувате си течна кожа и се забавлявате. Но преди това си прочетете инструкциите. Струва 10лв.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

В тракия, в Люляка работи едно момче, което определено си разбира от работата. Но не знам дали може да оправи такъв проблем. Знам само, че ми е връщал от смъртта вече отписани обувки...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към добър сервиз/майстор на газови уреди? Имам проблем с газовия бойлер вкъщи и ми трябва препоръчан човек, че съм доста предубеден на тема газови уреди и не ми се иска да гадая после колко добре си е свършил работата :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Ето за какво става въпрос:

 

http://prikachi.com/images.php?images/543/7531543c.jpg

Лошо!

Само с течна кожа, както те е посъветвал и Танас... Ама не очаквай чудеса.

Link to comment
Share on other sites

Момчета,някой да знае къде се продават аксесоари за наргиле в Пловдив...по-точно ми трябва стъкленица,че счупих една, пък цяло наргиле да купувам не ми се иска ? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към добър сервиз/майстор на газови уреди? Имам проблем с газовия бойлер вкъщи и ми трябва препоръчан човек, че съм доста предубеден на тема газови уреди и не ми се иска да гадая после колко добре си е свършил работата :nugget:

 

Може да питаш в Узунов. Помня, че бяха представители на Едеса, а те трябва да имат читав сервиз.

 

Въпросът с DJ е оправен. Я кажете някой оркестър за взимане на кум и булка :grin:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте лепило за полиестерна палатка. Има малко разпорено по плата. Иска се гъвкавост, водоустойчивост и прозрачност. :)

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че е полиестер? Продвай с полиуретаново лепило. Най-добре с парче от същия плат. Някъде вътре трябва да имаш квадратно/правоъгълно парче за тая цел.

Link to comment
Share on other sites

В сайта пише полиестер. Но не мога с парче плат, защото е на върха и не е плоско. Трябва само с лепило и затова търся гъвкаво, а полиуретановото не е, доколкото четох.

Link to comment
Share on other sites

Едно време се правеше в СБА, което беше на Брезовско.

Последно ми ги центроваха в Такси1 в Тракия на старата кола, но преди години.

 

Оркестърът е готов и той.

Айде последно оператор? Идеи?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...