Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

По кой път е най - добре да се мине за Банско?

 

Пловдив - Пазарджик - Варвара - Велинград - Юндола - Якоруда - Банско

 

Почти целият път е ремонтиран и с чисто нов асфалт. Изключение прави участъка от Якоруда до Банско, където е приличен - няма окопи, които да пропаднеш, ама не и "огледало".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре, че са го ремонтирали. Преди три години, като минавах по тоя път имаше поне 20-ина дупки, в които ако паднеш - там оставаш!

Link to comment
Share on other sites

По-скоро взимат пари като за 10кг минимум. Т.е да пратиш 1, 5 или 10 кг ще те таксуват едно и също. Над 10 вече по цени за килограм.

 

Това за Виденовия пост ставаше дума, за който не се е сетил :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

http://www.zepter.bg/MainMenu/Products/HomeCare.aspx

 

ЧИСТА ВОДА

Най-усъвършенстваните, надеждни и съвременни системи за пречистване на вода.
 
Това на каква цена ще е горе долу някой има ли идея или да звъня в офиса им?
Link to comment
Share on other sites

Слакър - случаят е приключен...

 

Сашко, тези ще ти вземат безумни пари за нещо, което едва ли ще ти върши толкова работа. И нещо, което със сигурност може да намериш МНОГО по-евтино. 

Link to comment
Share on other sites

Предположих че ще са скъпички. Липсата на цена в сайта подсказва до определена степен :D. Ще ми върши много хубава работа, а пък и ми омръзна да мъкна шишета с мин. вода. А и се опитвам да пия повечко вода... Ще разгледам алтернативите, но май няма много такива.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Сашко, като гледам така това си е най-прост филтърна система. Конечни филтри за твърди частици 20 микрона и 5 микрона и въгленов филтър. Тезни неща може да си ги направиш почти за без пари сам с материали от фирма Н2О. Аз лично на цялото си водоподаване в апартамента съм с два филтъра - един мрежест за едри боклуци и след него СЪЩИЯ конечен филтър 20 микрона.  Някъде близо до мивката си може да си инсталираш патрони с конечен филтър 5 микрона и съответно филтър с активен въглен. И да си пийкаш същата вода, която съвсем не е толкова пречистена, колкото те убеждават тия кретени, които ще ти искат стотици левове за него... Опаааа - НЕ СА СТОТИЦИ, а хиляди!!! Същото нещо може да го сглобиш за около 100 лева!!! Няма по нагли говеда... За 200 лева може да си купиш и обратна осмоза. Има и страхотна система за питейна вода.

 

Накратко - иди в Н2О и кажи какво искаш. Аз работя само с тях по тия въпроси. ТУК чети.

 

За тоя рисърч ми висиш поне две големи Пиринско....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сашко, като гледам така това си е най-прост филтърна система. Конечни филтри за твърди частици 20 микрона и 5 микрона и и въгленов филтър. Тезни неща може да си ги направиш почти за без пари сам с материали от фирма Н2О. Аз лично на цялото си водоподаване в апартамента съм с два филтъра - един мрежест за едри боклуци и след него СЪЩИЯ конечен филтър 20 микрона.  Някъде близо до мивката си можед а си инсталираш патрони с конечен филтър 5 микрона и съответно филтър активен въглен. И да си пийкаш същата вода, която съвсем не е толкова пречистена, колкото те убеждават тия кретени, които ще ти искат стотици левове за него... Опаааа - НЕ СА СТОТИЦИ, а хиляди!!! Същото нещо може да го сглобиш за около 100 лева!!! Няма по нагли говеда... За 200 лева може да си купиш и обратна осмоза. Има и страхотна система за питейна вода.

 

Накратко - иди в Н2О и кажи какво искаш. Аз работя само с тях по тия въпроси. ТУК чети.

 

За тоя рисърч ми висиш поне две големи Пиринско....  :laughing:

Ламер....

 

МОД ЕДИТ: Ако имаш нещо да казваш - казвай го. Такива постове нямат място в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Колега, мерси. Бях чувал за обратната осмоза, но не бях чел достатъчно. Това ми се струва най- добрия вариант. Пак ще е около 200-300лв мисля, но си заслужава.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Имай предвид, че не може да пиеш само осмотична вода! Опасно е. Трябва да се редува с минерална. Най-добре отиди на място както ти казвам и говори с хората - те ще ти предложат каквото трябва. 

Link to comment
Share on other sites

МОД ЕДИТ: Ако имаш нещо да казваш - казвай го. Такива постове нямат място в тази тема.

Ами ето, казвам го.

Да монтираш обратна осмоза на кухненската си мивка е.... меко казано, глупаво!

При това по ред причини, като здравословната е само една от тях. За повече информация по въпроса си има Гугъл.

Link to comment
Share on other sites

Да захраниш мивката си през осмоза е простотия, каквато представлява и факта, че си си помислил, че това искам да кажа. Осмозата се слага някъде на мивката, но отделно от нейния смесител, ЕСТЕСТВЕНО. Някак си е силно тъпо да е в хола, примерно. Моята е там, защото храни огромен аквариум, но едва ли Сашко подобно нещо го устройва. Айде стига глупости. 

 

ЕДИТ - Сашко, ето ти СИСТЕМА  Никакъв Цептер не ти трябва. 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към добър сервиз/майстор на газови уреди? Имам проблем с газовия бойлер вкъщи и ми трябва препоръчан човек, че съм доста предубеден на тема газови уреди и не ми се иска да гадая после колко добре си е свършил работата :nugget:

Да опитам отново,че в непрестанен страх от газова експлозия не е живот това :laughing:

 

Link to comment
Share on other sites

Мнение за туй?! Или да препоръчате камера до 1000лв., която да си има необходимите стабилизатори и да е FullHD? С 32GB карта, колко време може да снима на FullHD?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

За съжаление е останала само бараката.Днес ходих, няма никой...

Преди малко бях натам, имаше вътре хора. Явно през ваканционния период е слаба посещаемостта.

Link to comment
Share on other sites

Как мога да изляза от проклетия Google+, в който минах без да искам... Всичко ми е променено и ме дразни.

Edit: Изтрих го, всичко си е както преди :D

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...