Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От години не съм ходил на чалга дискотека :).

-Можете ли да ми препоръчате някоя с по-голям бар, да не е голяма гъчканица и да сервират Бг алкохол.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тия субуфери  за коли за под седалката заслужават ли си ? 

 

Магданоза е твоя човек.

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тия субуфери  за коли за под седалката заслужават ли си ? 

НЕ!

Иди в Аудиоспирит, ако искаш професионално мнение, ама знам какво ще ти каже.

Link to comment
Share on other sites

Ми освен да си сложим 2 елипси на кората,но ме притеснява,че ще ми отеснее още багажника :D

 

edit:Я кажете някакъв плейър,който пуска без проблем blu-ray и не е VLC,защото той осира настройките на 7.1 системата и не се чуват гласовете :( 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

От къде е най-добре да се мине за Кавала? :f1:

От къде ще се тръгва?Ако е от Пловдив най-добре е Асеновград-Кърджали-Маказа.На Комотини се мяташ на магистралата и газ.На едно място по пътя мисля че се плаща тол такса(1.5 или 2.5 евро не помня вече).През Маказа пътя е най-хубав,от разклона за Момчилград до границата е чисто нов.От гръцка страна също е перфектен и много живописен.Маказа е забранен за товарни автомобили над 3.5тона,няма кой да прави тапи :) Извади си сертификат зелена карта (въпреки че застрахователите ще се скъсат да те убеждават как нашите граждански важат в цяла Европа,само дето редовия гръцки полицай не е и чул за такива)и за всеки случай носи големия талон на колата.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

През хасково! Егати завоите са преди кърджали!

 

Много се удължава, а и движението по пътя за Хасково е доста по-натоварено....пък и завоите Асеновград-Кърджали далеч не са чак толкова много. Ама всеки сам си решава де... ;)

Link to comment
Share on other sites

Може и преди хасково, има хубав път по думите на двама колеги. Асфалта след асеновград е кошмарен до някъде. Миналия уикенд пътувах натам и ще опитам алтернативите.

Link to comment
Share on other sites

За по вдъхновено каране е идеален асфалта на Асеновград - Кърджали.... супер завои, прекрасни гледки... а като излезете вече към Кърджалийско стъпвате на чисто нови отсечки... нз, пътя на мен ми е един от любимите. А колко много сцепление има стария асфалт, тонове. А не като тия лиги сега с които асфалтират... хубаво са гладки и равни ама са като стъкло (мое мнение).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Зависи по кой маршрут си избереш. След Хасково слизаш на магистралата за Свиленград и пей сърце. Няма ченгета, няма трафик...Обаче Хасково - Пловдив е кошмар в момента, заради тирове и турски немци.

Link to comment
Share on other sites

Като човек, редовно минаващ по тия маршрути - Пловдив-Хасково, ако няма трафик се взема за 40мин и още час по магистралата до Гърция...

Link to comment
Share on other sites

Като човек, редовно минаващ по тия маршрути - Пловдив-Хасково, ако няма трафик се взема за 40мин и още час по магистралата до Гърция...

 

Но само ако няма, пък и по магистралата много се отклоняваш от Кавала, а човекът отива там... ;)

Аз пък като човек, редовно минаващ по тия маршрути - Пловдив-Кърджали...и да има, и да няма трафик, отсечката се взима между час и 20 мин. и час и 10 мин., в зависимост от това дали разглеждаш природните гледки или караш по-бързичко ; после като стигнеш, продължаваш още малко на юг и си в Гърция. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Поръчах си телефон от Aliexpress на стойност 70$ дали ще имам мито или ще плащам само ДДС?

 

Няма мито.

 

Абе тия ши*аняци от М$ да не са спрели съпорта на портабъл скайпа?С 5та версия ме логаутва заради стара версия :wtf: .С 6та не мога да я стартирам, защото търси някакви файлове онлайн, които явно ги няма.

 

 

EDIT: Явно да.Таралежи да раждат дано! :censored2: :censored2: :censored2:

 

Подразделението на корпорацията Microsoft, разработващо популярното приложение за интернет-телефония Skype, съобщи за прекратяването на поддръжката на старите версии на програмата за Microsoft Windows и Apple OS X. През следващите няколко месеца потребителите на Windows, използващи версия 6.13 и по-ниска, както и потребителите на Mac, инсталирали версия на Skype 6.14 и по-ниска, няма да могат да влязат в своя акаунт, докато не обновят версията на програмата до 6.14/6.15, съобщава изданието Computerworld, позовавайки се на официалния блог на Microsoft.

 

Представители на Microsoft заявиха, че деактивирането на по-старите версии е продиктувано от грижа за потребителите.

 

Грижата да имаш msn, ако искаш да ползваш Skype.Евала :bowdown:

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Както и потребители на Linux, ползващи по-стара от 4.3. Майките им слонове да раждат, къщите да им бутнат! Цялото хистори ми се затри заради малоумщините им...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...