Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

86f52ffb65d1c796.jpg

 

 

Обяснение - красиви са, евтини са, вървят точно (когато вървят :P ), предлагат огромно разнообразие на различен дизайн, а и не на последно място, ако счупя или надера някой поради естеството на работата ми (пренасяне на тежки тонколони и др. апаратура), изобщо не ме е яд, а просто го хвърлям. :))

Абе ясно ми е нас мен това, ама все пак..Лично аз предпочитам да дам повече пари и да си купя нещо качествено, макар и само едно...Но въпрос на мислене..Нищо де, със здраве да си ги ползваш...И ти пожелавам след време така да си сменяш ролексите...И да си ги купуваш пак така...на килограм.

Link to comment
Share on other sites

Той Стефчо е по ролексите с диаманти, на мен стилът и начинът ми на живот не се връзва с необосновано скъпи вещи - когато си взема SLK (поне) и построя в имението си 4-етажна вила с басейн с олимпийски размери и хеликоптерна площадка...тогава сигурно ще си взема и един златен ролекс (или два, да има за разнообразие). :grin:

 

А иначе като каза за скъпи неща - единствените такива, които купувам са тези, които ми трябват за работата...в нея влагам доста и основно за професионална апаратура и нищо от по-нисък клас...сигурно и затова не ми остават пари за други скъпи работи. ;)

Link to comment
Share on other sites

С тая карта наистина само ще тества Метрото :).

Ти се бъзикай ама аз я подкарвам с GT 330M :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

rpdjxvc4ueetq769guqw83p6qiv457jj.jpg

http://www.sportwatches.bg/?page=stocks&id=218

за великденските празници , побъркан е тоя часовник ! !

 

 

имам неописуема мания по разни такива часовници , вече имам 3 Г-ШОК-а на Касио и всеки път като видя някъв искам да го имам.

а часовниците са болест..... 

Китайчетата няма кво да ги коментираме , ако наистина искаш да носиш ЧАСОВНИК а не мигащо тамагочи определено не стават.

Най-малкото не карат кой знае колко време , като си купиш 3-4 китаеца ей ти един средно хубав Г-шок.

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

...като си купиш 3-4 китаеца ей ти един средно хубав Г-шок.

 

Малко обърка сметката с нулите - ако цената е тази от линка, вероятно искаш да кажеш 30-40 китаеца....а и имам работещи китайци отпреди 4-5 години (само батерия съм сменял). :)

 

П.П. Пък и екстрите му не ме касаят много - алтиметър (не качвам планини), барометър (вкъщи си имам няколко), компас (не ходя в гора, а в колата имам GPS  :evil ), дълбокомер (не се гмуркам)...останалите екстри си ги имам в китайците. А и бая ще ме заболи да счупя 500+ кинта още на втората седмица...

Link to comment
Share on other sites

е колко струва един китаец не е ли 19-15$?

г-шоците ги има по 200-250лв по простичките модели и вервай ми това животно няма чупене

Link to comment
Share on other sites

Той Стефчо е по ролексите с диаманти, на мен стилът и начинът ми на живот не се връзва с необосновано скъпи вещи - когато си взема SLK (поне) и построя в имението си 4-етажна вила с басейн с олимпийски размери и хеликоптерна площадка...тогава сигурно ще си взема и един златен ролекс (или два, да има за разнообразие). :grin:

 

А иначе като каза за скъпи неща - единствените такива, които купувам са тези, които ми трябват за работата...в нея влагам доста и основно за професионална апаратура и нищо от по-нисък клас...сигурно и затова не ми остават пари за други скъпи работи. ;)

to4no taka...mamka mu, niama kirilica tuka :)

Link to comment
Share on other sites

rpdjxvc4ueetq769guqw83p6qiv457jj.jpg

http://www.sportwatches.bg/?page=stocks&id=218

за великденските празници , побъркан е тоя часовник ! !

Аз от години имам Suunto Core, но ограничена серия :P. Цена от 550 лева е адкси завишена. Ако решиш да си взимаш ми пиши. Има ги по магазините на доста по - ниски цени.
Link to comment
Share on other sites

И аз не знам каква е тази каска?
_________________
Ред: АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ
На крачка бях и аз от на Ангел предположението :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

С тая каска нямаш нужда от монитор - HALO-то направо ти се прожектира на дисплея, даже и "warning" са му залепили, за да не пукнеш по невнимание LCD-то, а врътката отстрани е за настройка на фокуса спрямо далечината на очите ти. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пфф, къв Хейло, кви пет лева. Това си е директно каската на Исак от Дед спейс. :)

Таз, честита трета глава, много радва!

 

isaac-clarke_wide.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, както Иван спомена - каската е за заваряване. В моя конкретен случай е за заваряване с аргон, но може да се използва за всякакви видове заварки. The Stig не може да бъде копиран ;) той си е уникален!

 

Мерси много Sothbiss :D

Link to comment
Share on other sites

Днес пристигна красивата ми каска:

 

Любо, какви пари е тая? Аз наскоро си купих една доста изгодно (само 70 лв), като останах много проятно изненадан от работата й. Естествено съм я взел за любителските си занимания, а твоята предполагам е професионална...

 

Мпфъ... Лайкове!

 

Тихо, тихо.... Няма такива злета... 

Link to comment
Share on other sites

Каска за какво е това? HALO?

Има само една категория над Epic Fail. Току що влезе в нея.

muhahahahahahhahahahahahahahahhaaggaha

10 минути съм се смял

 

 

 

pssss

 

И аз не знам каква е тази каска?

_________________

Ред: АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

На крачка бях и аз от на Ангел предположението :)

 

ставаме трима

 

 

хахахахахха

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Любчо, така и не каза какви статсове има тая каска?
Епична ли е, легендарна ли е, колко AC, какви бонуси дава, част от сет ли е?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...