Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

 

Със здраве да си го ползваш в дълбините на моретата и океаните! 

И за да не съм валат - аз пък трябваше още на 05 да се похваля с това създание:

 

 

 

 

 

С надеждата днес да ги изпишат с прекрасната му майка.

Честито!

Да ви е живо и здраво, пък и вие покрай него :))

И от тук нататък само радости и поводи за гордост да ви носи!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми той дядото от толкова много женски бащи и вече се обърка :) Аз не знам скоро на някой от форума да му се е родил син (освен на мен :P)

Та да уточня - момченце си имаме, на Антарес адаш  ;)

 

Благодаря Галински за поздравите, Ники следващия път тортичките и/или ашурето е от мен!

Link to comment
Share on other sites

Ми той дядото от толкова много женски бащи и вече се обърка :) Аз не знам скоро на някой от форума да му се е родил син (освен на мен :P)

Та да уточня - момченце си имаме, на Антарес адаш  ;)

 

Благодаря Галински за поздравите, Ники следващия път тортичките и/или ашурето е от мен!

Честито ! Да е жив, много здрав и много много палав :)

Link to comment
Share on other sites

Та да уточня - момченце си имаме, на Антарес адаш  ;)

Честито и от мен! Да расте здрав като името си и хубавец, и да попие най-доброто от родителите си!

И като проговори, да си поиска братче или сестричка :)

Link to comment
Share on other sites

Любо, сега ми идва на акъла освен предишните пожелания, да ти пожелая също така някой ден да се хвалиш в тази тема като мен сега по повод това, че сина ми го приеха в бизнес скула на един от най-престижните университети в света (30-то място в световните класации)! :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички още веднъж за поздравите и пожеланията. Сестричка или братче ще си имаме след 1 - 2 годинки, моята жена иска да ги изгледа заедно, така че точно ще избутаме колики зъби и прохождане и хоп - ще започнем курса наново ;)

 

Момчиле - от твоите пръсти - в Божиите уши, ако мога така да перифразирам конкретно за ситуацията ни и Форума. Да ти е жив и здрав и много успехи му пожелавам на твоя син. Определено доста се е потрудил, но си заслужава! Браво.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички още веднъж за поздравите и пожеланията. Сестричка или братче ще си имаме след 1 - 2 годинки, моята жена иска да ги изгледа заедно, така че точно ще избутаме колики зъби и прохождане и хоп - ще започнем к*рса наново ;)

 

Честито.

Ние минахме без колики, сега само малко примрънкваме за зъбите, та може и вие да сте така.

То си е точно за темата за фукане де, че минахме без колики.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Вчера се избръснах със самобръсначката с ножчето и мога да кажа,че до сега не съм се бръснал толкова гладко ;) И съм запасен с ножчета до края на света.Имам 100 боря :D 

Link to comment
Share on other sites

Вчера се избръснах със самобръсначката с ножчето и мога да кажа,че до сега не съм се бръснал толкова гладко ;) И съм запасен с ножчета до края на света.Имам 100 боря :D

Коя самобръсначка това?

Link to comment
Share on other sites

И аз днес с такава. Лекси- 5 ножчета, 0.8лв. От некав магазин за лев дръжка (докато си взема хубава)- 1лв. Избръсна се с 2см брада за няма и 3мин.

Link to comment
Share on other sites

Who cares?

 

После ще видя какви са ножчетата ама аз повече пари на Жилет няма да дам. Янко прати линк от къде си поръча ножчетата, или някой ти ги носи от чужбина.

http://www.supermaxworld.com/platinum_super_platinum_stainless_super_stainless.html

 

Super platinum

 

Ся разбрах че в Кауфланд имали хубави дръжки. И ножчета. Все на Уилкинсън, утре отивам да проверя.

 

И остава да си избера и пяна, гел, сапун, за бръснене.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Забрави всякави модерни пяни и гелове! Ако смяташ да минаваш на тъй нареченото wet shaving - повечето хора тук, които се бръснем така, ще се съгласят с мен за следния крем, без значение аромата:

Taylors of Old Bond Street Shaving cream. Някъде по-горе даже съм качил и снимка. Същата марка има и сапуни за бръснене.

Ако ще минаваш на такива кремове/сапуни - трябва да инвестираш в хубава четка и хубава самобръсначка. Виж ги цените в Амазон, ако не можеш да си ги купиш и пратиш насам - аз мога да ти ги взема и да си ги пратя на моя адрес в UK, но трябва да имаш търпение поне 2 - 3 седмици докато дайдат насам.

 

Ножчетата... най-изгодни са в ebay - търсенето му е майката. Но аз препоръчвам да се пробват различни марки, докато попаднете на ножчето, което ви пасва най-добре на вас и кожата ви, определено има разлика между различните марки.

Link to comment
Share on other sites

За мен ножчетата са временни докато си поръчам да ми изковат бръснач. За гелчета и сапуни сега тепърва ще разгледам.

Link to comment
Share on other sites

Какво се хвана да бачкаш бе Чефо?

избирах между две...абдал, който ходи по домовете на хората и им се моли да сключат договор, за да си намалят сметките за ток и газ или доставка на пица(нещо като манната небесна на имигранта). И за сега е второто. Опитах и в други фирми, но ходя само по интервюта и като чуя вече работа на комисионна и ми става лошо.

 

За по специалността....почти невъзможно или може би за мен е така...а може би и прекалено много избързвам :).

Link to comment
Share on other sites

Забрави всякави модерни пяни и гелове! Ако смяташ да минаваш на тъй нареченото wet shaving - повечето хора тук, които се бръснем така, ще се съгласят с мен за следния крем, без значение аромата:

Taylors of Old Bond Street Shaving cream. Някъде по-горе даже съм качил и снимка. Същата марка има и сапуни за бръснене.

Ако ще минаваш на такива кремове/сапуни - трябва да инвестираш в хубава четка и хубава самобръсначка. Виж ги цените в Амазон, ако не можеш да си ги купиш и пратиш насам - аз мога да ти ги взема и да си ги пратя на моя адрес в UK, но трябва да имаш търпение поне 2 - 3 седмици докато дайдат насам.

 

Ножчетата... най-изгодни са в ebay - търсенето му е майката. Но аз препоръчвам да се пробват различни марки, докато попаднете на ножчето, което ви пасва най-добре на вас и кожата ви, определено има разлика между различните марки.

 

Виж за четка и крем съм слушал, че бръсненето е доста по-добре/лесно особенно на дебели/твърди косми/четена :) като моята, ама чак пък и самобръсначка модел 1980-1990г?!?Има ли реална файда и как се обяснява тя?Риск да заприличаш на месарска витрина?

 

По темата, да не съм валат... най-накрая се наканих да си пусна OpenVPN-а за да мога от Windows-а на работа да се кънектвам към Linux-а в къщи :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...