Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ами не знам. Нямам Киндъл за сравнение. Пипал съм за 2 минутки един на един приятел. Touch, но не знам кое поколение.

На мен Nook-а ми харесва. :) По-обемист е от Киндъла и отзад е гумиран. Много удобен за държане. От страните тия чертички са бутони с които можеш да сменяш страницата напред или назад с една ръка. Пише, си страницата долу, което от другата тема разбрах, че е проблем при Киндъла. Можеш да избираш няколко шрифта, не знам дали при Киндъла е проблем. Големини, разстояния между редовете, отстояния от ръба на четеца. Ако някой има още въпроси в другата тема може да ги задава, че да не спамим тука излишно и ще ви отговоря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Touch не е правилния. Paperwhite е по-хубав но също реагира на допир и не ме кефи мен. Предпочитам да сменям страницата с копче.

И аз така си мислех в началото, но touch версията е далеч по-удобна (говоря за Kindle Paperwhite). Поне на мен така ми идва. С копчетата много по-често се случваше неволна смяна на страница, което дразни. Иначе жестовете са измислени много удачно и четенето с една ръка е песен. ;)

Кръстник, пробвал ли си го ако се набуташ в сауна с него какво ще стане? В смисъл жегата дали ще му повлияе нещо?

Хехе, много нестандартни идеи за ползване имаш. Все още на сауна не съм го пробвал. Със стария киндъл обаче редовно си ходех на плажа лятото. :)
Link to comment
Share on other sites

Да се изфукам какъв подарък получих днес по случай рожденият ми ден който е след няколко дена. Не е сигурно дали ще съм в Бг и затова ми го подариха днес. Специални благодарности на TAZ, Veno, Veli, Dreamer и останалите няколко човека.

 

 

img0835tt.jpg

 

 

img0836qm.jpg

 

 

Ето и малко информация какво точно представлява:

http://www.fourthelement.com/dry_arctic_undersuit.php

Link to comment
Share on other sites

Хехе, яко :)

 

Аз хубаво съм сложил снимки, но така и не съм написал какво е.

Това е термобельо което се носи под сух костюм. Целта е да ме предпазва от студената вода. Костюмът който използвам грам не го прави, но и не му е това целта. От специална материя е това бельо. В сайта на производителя може да се прочете повече. Снощи го облякох и за няколко минути щях да прегрея. Съвсем скоро ще го тествам как ще е под водата.

Link to comment
Share on other sites

Имах хидроскин техен - повече от доволен съм. 

4 елемента са доста добра марка. Новатори са и използват доста съвременни материи и технологии. Ще видим как ще се представи под водата. Иначе си е доста плътно и дебело. На снимките не си личи.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз моя хидроскин го смених с акваскин, щот ми трябваше тънък неопрен... Не, че има голяма разлика, просто ми е по-подходящ.

Link to comment
Share on other sites

Със здраве да си го ползваш в дълбините на моретата и океаните! 


И за да не съм валат - аз пък трябваше още на 05 да се похваля с това създание:

 

 

2013-04-05T12-16-27_2.jpg

 

 

С надеждата днес да ги изпишат с прекрасната му майка.

 

Link to comment
Share on other sites

Любчо, честито! Бъдете и тримата здрави и щастливи! 

Link to comment
Share on other sites

Честито бебенце! Да ви е живо, здраво и много да ви радва :) Много е сладичко :)

Link to comment
Share on other sites

И за да не съм валат - аз пък трябваше още на 05 да се похваля с това създание:

 

С надеждата днес да ги изпишат с прекрасната му майка.

Честито. Да сте живи и здрави цялото семейство и дълги години да се радвате един на друг.
Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООО! ЛЮБООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! АаааааааааааааааААААААААААаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хехе, много благодаря на всички за пожеланията. На тези, които на са изпитали това чувство да станеш родител - да им се връща тъпкано :) - колкото се може по-скора, а на останалите - все така да ви радват вашите съкровища.

 

Благодаря още веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо ми се стори че в коментарите видях друго пък и той не е написал ясно като за малоумни ... т.е. като за мен :-)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...