Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Работата за отдела се трупа, а той не може да се справи с изчистването и. Следва заповеди чинно и не смее да поеме инициатива.

Link to comment
Share on other sites

В някои фирми, управленските позиции се дават по стаж при наличието на управленска позиция. Само в по-общите сектори се наемат мениджъри директно за позицията. Хотелиерство примерно.

Link to comment
Share on other sites

След злополучните ни изпускания, забравяния и загубвания на фотоапарати, си взехме ето това... Дано ни изкара по-дълго от другите и да няма техния "късмет". Скромно е, ама като се има предвид, че често купуваме, решихме да не даваме супер много пари...

 

6156523k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Знам, знам..Аз имам двама....питаш ли ги колко им е трудно да седят на една маса с мен...хаха..

А пък единия, направо си ме е отгледал...като бебе, после и в ранните ми детски години, а и като напъпил тинейджър...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Плати ли й го?

 

 

Много ясно, сигурно още снощи...да не мислиш, че му го е купила ей така... :laughing1:

 

То и аз понеже съм малко маниак по разни часовници, освен оная дискотека, с която се похвалих по-горе в темата, си поръчах още два. Единият е същият като в тази тема (понеже наистина ми хареса), а другият е този от долната снимка....сега с тия трите + още няколко подобни отпреди, имам да сменям по един за всеки ден от седмицата, в зависимост от това на какъв кеф съм. :lol:

 

038104-3-bod.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре изглеждат, ама защо китайски?Защо?

Аз също съм фен на ръчните часовници и сега съм метнал око на един Seiko 5 sport , пък да видим кога ще го налазя...

Link to comment
Share on other sites

Плати ли й го?

Все едно имам избор ... :tongue

Но днес успя да си потроши и старият айфоун, та верно ще си го платя май ... :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Хахахха, не бре.Има една традиция/суеверие, че часовник и нож не се подаряват.И ако ти подарят е желателно да си ги купиш срещу символична сума (най-добре да е с метални парици, левчета...стотинки) от този, който ти го е подарил....

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Хахахха, не бре.Има една традиция/суеверие, че часовник и нож не се подаряват.И ако ти подарят е желателно да си ги купиш срещу символична сума (най-добре да е с метални парици, левчета...стотинки) от този, който ти го е подарил....

Хм, интересно, за ножа го знаех и изобщо за оръжия. Но за часовник не бях чувал преди. Но и тя е украинка, та може да го нямат като традиция  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре изглеждат, ама защо китайски?Защо?

Аз също съм фен на ръчните часовници и сега съм метнал око на един Seiko 5 sport , пък да видим кога ще го налазя...

 

86f52ffb65d1c796.jpg

 

 

Обяснение - красиви са, евтини са, вървят точно (когато вървят :P ), предлагат огромно разнообразие на различен дизайн, а и не на последно място, ако счупя или надера някой поради естеството на работата ми (пренасяне на тежки тонколони и др. апаратура), изобщо не ме е яд, а просто го хвърлям. :))

Link to comment
Share on other sites

Честито :) Можеш да го тестваш с Metro Last Light :lol:

С тая карта наистина само ще тества Метрото :).

 

@Мидекс - обаждай като си поръчваш таквиз чудеса, че и аз имам афинитет към часовниците, а гледам, че и вкусовете ни горе-долу се препокриват. :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че говориш за тия със стрелките, надали ти харесва RPM-а...не че нещо, ами съм си поръчал още един и от него...да има. :)

 

П.П. Часовниците и др. подобни дреболии поръчвам импулсивно, без предварителна подготовка - като видя нещо, дето ми хареса и...веднага в мене се събужда инстинкта на потребителя-купувач...те затова и китайците много ме обичат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...