Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Само сподели как е качеството да знам дали да поръчвам и аз.

Ванка, според мен е по-добре да се насочиш към 7-ма серия на машинката, да речем 770 модела. Просто си струва $500-те заради всичките топ интелигентни функции и допълнителни сензори. Още не съм си взел такова чудо, но и мен ме сърбят ръцете и като приключа с други приоритетни технологични джиджавки ще се прехвърля на това. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз модел още не съм си харесал. Преди време гледах и харесах от по - високите им модели. Този не съм гледал какви функции има. За ергенска къща ще е перфектен ;). Само да видим Виден какво ще напише като мнение.

Link to comment
Share on other sites

Аз модел още не съм си харесал. Преди време гледах и харесах от по - високите им модели. Този не съм гледал какви функции има. За ергенска къща ще е перфектен ;). Само да видим Виден какво ще напише като мнение.

 

Ванка, днес втори път я пускам да вършее машинката. Просто уникална е. В петък не писах, защото при първото пускане нещата бяха n6fNlEV.gif   :laughing:  :laughing:  :laughing: (жестока емотикона)

 

Като малки деца я преследвахме тая Румба от стая в стая. Моите основни опасения отпаднаха веднага - минава всички прагове без никакви затруднения - невероятна просто. Дори в хола има един дебел кабел на пода, върху който си чисти сопкойно и си го прескача без усилия. Успя дори да мине през столовете в дневната, но предният им отвор е твърде малък. Истинско удоволстие е да я наблюдаваш как работи. Като се усети, че се е "изморила" сама си отива на дока и "заспива" да се зарежда. Отделно при старт/стоп гука и пее, не напразно е РЕТ серия, точно като домашен любимец е... Убеден съм, че страшно ще ти хареса. 

 

Между другото моите притеснения от пренасянето също отпадат. Този проблем при теб с нивата няма да го усетиш. На практика просто взимаш машината и я слагаш в съответното помещение да вършее. За целта просто трябва да не й се пречи - трябва да вдигнеш столовете и да разкараш обувките, за да не се мъчи. Естествено, не очаквай да мине зад дивана, примерно. Има места, които просто физически машината не може да обработи. Иначе има едни четчици, които подава отстрани и облизва всичко по стените и ъглите. Страхотия. На практика след едно мощно основно почистване, пускаш това страхотно творение да поддържа ежедневно и си готов. Разбира се тук нещата не са като в Америка, където и да искаш, трудно може да се изцапаш, та честичко ще поработва роботът. Не знам скоростта на замърсяване при теб в Босна как е, но тук смЕтам знаеш. 

 

Ангел виждам пак се обажда силно неподготвен. Четири жени домакини в Америка, с деца, отдавнашни ползватели на машините, ми казват буквално, че не могат да си представят живота си без тях, но Ангел понеже бил резервиран - бум.

 

Накратко, Ванка, знам те че си тертиплия, та взимай смело една. Препоръчвам ти горещо моята мечта - моделът СКУБА, който хем ти пасва с това име, хем И МИЕ пода. Мечтаех за него, но цената е болезнена и не смея да искам такъв скъп подарък. На практика и тази машина не смеех да си поискам, а се надявах леля ми да ми даде нейната, тъй като имали жена, която чисти, но тя не даде и дума да се каже и ми купи нова. Смятай какво чудо е в Детройт, щом поддържат огромна къща чиста само с две идвания на прислугата на месец...  

 

Сега обмислям да си купя една портативна ръчна машинка за по рафтовете, шкафовете и т.н. места, които малкото чудо не може да достигне. Другата вероятно ще я командировам по други обекти. Братовчедка ми в Ню Йорк ми сподели, че те на практика си ползват старата прахосмукачка само и единствено, за да чистят с нея робота...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ангел виждам пак се обажда силно неподготвен. Четири жени домакини в Америка, с деца, отдавнашни ползватели на машините, ми казват буквално, че не могат да си представят живота си без тях, но Ангел понеже бил резервиран - бум.

 

Извинявай. Прав си. Dyson и Rainbow за нищо не стават, а на всичкото отгоре са и по-скъпи. Тази даже чисти сама, а онези трябва да ги ръчкаш.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай. Прав си. Dyson и Rainbow за нищо не стават, а на всичкото отгоре са и по-скъпи. Тази даже чисти сама, а онези трябва да ги ръчкаш.

 

Имам Рейнбоу откак си бил в първи клас. Не ми обяснявай, моля те. И да - ще останеш изненадан колко важно е да не ръчкаш. И колко голяма е разликата между това да се въртиш с топуз зад тебе из къщата и това да си пиеш питието докато машината работи сама. 

 

А какво и е обслужването? Смисъл... То прахосмукачка ли е реално?

 

Да. Другото ми притеснение, което е на практика последно, е свързано с консумативите. В комплекта има 2 чифта резервни главни четки, 3 боря мини четчици, както и 3 филтъра. На практика най-тежко страдат именно тези микрофилтърчета. Като ги гледам обаче май ще мога да ги пера, та много време ще изкарам. Много приятна изненада бе и онлайн регистрацията в iRobot - моментално 15% отстъпка за аксесоари. Тия вълшебни машинки имат и дистанционно като опция!

 

Не съм проверявал засега, но се надявам, че след като се предлагат и на нашия пазар, предлагащите ги би трябвало да имат и консумативи. След време ще разбера дали ще имам проблеми. На практика най-важно е как ще се справя батерията, тъй като тя носи най-много бой при работа. Отново - само времето ще покаже. 

Link to comment
Share on other sites

Честитка,и аз я дебнех на БГ.30 кинта е с твърди корици нали ?

30 лева е с твърдите, 20 лева е с меките. Аз си спестих 10 лева и взех мекицата, но с твърдите е направо тежкарска работа. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В събота след бурята жена ми ме събуди с - "Има паднало дърво върху колата!"
Слизам пред блока и заварвам това:
http://goo.gl/a15Xn
http://goo.gl/BW28c
http://goo.gl/Pd9k2 - разминал съм се косъмче с големия ствол
http://goo.gl/87eKJ
http://goo.gl/xQkeF - това са най-големите поражения


ПП.

Още чакам реакция от сигнала до 112 - ама курец.

Link to comment
Share on other sites

Определено си е за тази тема ;) А иначе 112 може и да реагират след месец. Трябваше на Гражданската да се обадиш, както ти казах.

Отново честито Миро, определено е късметлийска кола.

Link to comment
Share on other sites

Определено си е за тази тема ;) А иначе 112 може и да реагират след месец. Трябваше на Гражданската да се обадиш, както ти казах.

Отново честито Миро, определено е късметлийска кола.

Опитах и на гражданска защита в Тракия да звъня - номера е закрит.

Иначе тамън извадихме колата и мина кмета на Тракия - та той хем помогна да доизрежем дървото хем се обади на някви да идват. Не знам обаче дали са дошли да видят дървото и трябва ли да се маха и останалото

Link to comment
Share on other sites

Тва и преди съм го виждал. Добре изглежда. Жалко, че не играя шах.
Сега обаче, ти трябва да играеш с него всеки път, защото няма компютър.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Виждал си го щото съм го показвал специално заради абсурдната му цена в амазон:

 

http://www.amazon.co.uk/Harry-Potter-Final-Challenge-Chess/dp/B000SLW7KC/ref=sr_1_fkmr0_2?ie=UTF8&qid=1373568339&sr=8-2-fkmr0&keywords=deagostini+chess+harry+potter

 

За играенето - човека си е самодостатъчен

Link to comment
Share on other sites

Дал си 700лв за шах? Ти не си наред! За 700лв съм виждал много по-хубави комплекти. Не с Хари Потър.

 

Да не ми е изпила кукувица акъла? Намерих го в ebay на 1/10та от цената му и то доста запазен, само едната пешка има едно леко счупено на единия механизъм но първо не се вижда, второ не пречи, трето всичко е с идеално състояние и четвърто - след 2 месеца ще е в значително по-очукан вид след като малкия си поиграе с него (вече претръпнах, че всички играчки се чупят или поне очукват порядъчно най-късно 2 месеца след купуването им, а китайските издържат около 3 дни средно затова и престанах да взимам подобни)

 

/off - и божествени кремове за лице, уникални сакца и балтони .....

Няколко пъти съм купувал подобни кремове за жена ми, помня и една чанта имаше 4 цифрена цена... плащах и ронех сълзи...

Link to comment
Share on other sites

/тотално офффффффффффффффффффф

 

Тая вечер коментирахме безумен ДАМСКИ часовник от розово злато за 34к ЕВРА.... 

 

Но тя глупостта край няма...

Link to comment
Share on other sites

/тотално офффффффффффффффффффф

 

Тая вечер коментирахме безумен ДАМСКИ часовник от розово злато за 34к ЕВРА.... 

 

Но тя глупостта край няма...

Аз съм решил като забогатея толкова, че да се чудя какво да си правя парите да си купя един часовник Булгари за 3 милиона (или 800к не съм сигурен колко точно но е от този порядък)

 

 

Бил струвал оригинално само 100,000 ама са произведени само 30 бройки та сега не е ясно каква му е цената

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...