Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

/off/ Все едно не знаете на Васко цената! 50 лева, разбира се! То и без това Форд повече не заслужава...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

:FU: :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Едно Галакси S2 забодах. На много добра цена...като сложим и принтера и леглото като подаръци и направо все едно съм извършил обир, а не съм давал пари :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Галакси, принтер и легло. Това е доста странна сделка бих казал :)

Защото нито едно от трите не е чисто ново, но...на кой му пука :D. Принтера или не е ползван или почти не е ползван, леглото ще ми трябва ако реша да се местя в друга квартира, а телефона...просто исках да ползвам вайбър и фейсбук и тук таме някоя игра. GPS си имам и те така. Пък за S4 не ми се чакаше да му падне цената, a 2 годишен договор не подписвам, колкото и тънкана да го дават :D

Link to comment
Share on other sites

Току-що си взех това животно Onkyo TX-NR414 за $120 чисто ново от една фирмена разпродажба. Яка далавера, след като гледам в Амазон вървят по $300. Има 6 HDMI входа, тунер, 80W на канал (5.1), мрежов интерфейс (може да стриймва директно музика от интернет и да се управлява от смартфон) и пр. хубавини.  :)
 

Onkyo-TX-NR414.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами айде честито тогава. Сега да вземиш и нещо, което да му ръчнеш в него.
Забелязах, че Onkyo в САЩ са доста евтини по някаква причина. Дори и без разпродажба.

Link to comment
Share on other sites

Ти гледай да не ги изпляскаш докато му се радваш, че няма да можеш да си ги ползваш другъде (или за съраунд). Сложи му там настройката, че говорителите ти са SMALL SPEAKERS, че да не им дава много зор, особено ако са с различен омаж от указания. :)

Аналога на такъв усилвател на Ямаха тук е към 700лв. Дори и за $300 без разпродажбата си е далавера да се докара от чужбина, но като тежи 30кг, с доставката няма да излезе сметката. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Мерси, трябва да му взема нови тонколони сега, щото старите са малко слабички за това животно. :)

 

Ти гледай най-вече да 'свирят' хубаво, пък мощността си е отделна работа. :music ...а иначе между всичките усилватели, дето ми се мотат и аз си имам един Onkyo.

 

....няма да можеш да си ги ползваш другъде....

 

@Ангеле, внимавай как пишеш, че ей сега ще довтаса Пешо-спелчекера. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Тепърва ще имаш още много такива подобни "подаръци". :)

 

П.П. Ааа, да - заеби вайбъра, оглеждай се за вайпър. :laughing:

тва е най-лесното...в крейгслистата ги има, пара няма обаче :D :D :D. Корвети виждам всеки ден, Вайпър за сега не съм.

Link to comment
Share on other sites

@Ангеле, внимавай как пишеш, че ей сега ще довтаса Пешо-спелчекера. :laughing1:

Той ако му се занимаваше, щеше да го е подпукал още за паркинзите. :)
Link to comment
Share on other sites

Ахъм...още снощи щях да го напиша там, ама ми се спеше... :P

 

За да не съм off...напоследък понакупих разни неща към моите камънаци (хобито ми) и между тях има един много красив разрязан на две амонит - не е от най-често срещания вид и е доста запазен предвид милионите години зад гърба му. Жалко, че снимката е плоска и не мога да го покажа в 3D...наживо наистина е по-хубав. :wub:

 

 

2acc53714b6a280f.JPG

 

А иначе миналия ден получих този:

 

2b06f97ccf32f960.JPG

 

А тия дни чакам да пристигне този:

 

a4b17518c307aef4.JPG

Link to comment
Share on other sites

Току-що си взех това животно Onkyo TX-NR414 за $120 чисто ново от една фирмена разпродажба. Яка далавера, след като гледам в Амазон вървят по $300. Има 6 HDMI входа, тунер, 80W на канал (5.1), мрежов интерфейс (може да стриймва директно музика от интернет и да се управлява от смартфон) и пр. хубавини.  :)

 

Onkyo-TX-NR414.jpg

 

Любимата ми  марка. До сега не се е случвало да се  разочаровам от техен продукт. Честито и със здраве да си го ползваш.

Ахъм...още снощи щях да го напиша там, ама ми се спеше... :P

 

За да не съм off...напоследък понакупих разни неща към моите камънаци (хобито ми) и между тях има един много красив разрязан на две амонит - не е от най-често срещания вид и е доста запазен предвид милионите години зад гърба му. Жалко, че снимката е плоска и не мога да го покажа в 3D...наживо наистина е по-хубав. :wub:

 

 

2acc53714b6a280f.JPG

 

А иначе миналия ден получих този:

 

2b06f97ccf32f960.JPG

 

А тия дни чакам да пристигне този:

 

a4b17518c307aef4.JPG

 

Пламене, страхотни са.

Link to comment
Share on other sites

Днес си го купих :)

 

И аз искам такъв.  :(

От къде го взе? Аз ще изнудвам ония от Глобул да ми го дават а 899лв в брой при преподписване.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 

И аз искам такъв.  :(

От къде го взе? Аз ще изнудвам ония от Глобул да ми го дават а 899лв в брой при преподписване.

От Глобул във Фрапе-то

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "От Глобул във Фрапе-то"?

 

Т'ва мисля, че е офиса на глобул срещу поликлиниката в Тракия.

Воксе, ако не е в брой излиза по 44.40 на месец за 2 години с преподписване на вноски към сметката - в смисъл, че 150 лева за 2 години няма да ги усетиш..

Link to comment
Share on other sites

Никога ама никога не взимам на изплащане нищо за 2 години. 1 година макс! Особено техника. То още не си го изплатил а току-виж го почупиш или искаш да го сменяш вече.

 

Последно подписах двугодишен договор с ментел и тази грешка втори път няма да повторя

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

След тридневна(и нощна) епична битка, успешно reconstruct-нах информацията от 4-дисков RAID, с два повредени диска и "гръмнал" RAID-контролер.

 

:punk  

Link to comment
Share on other sites

Т'ва мисля, че е офиса на глобул срещу поликлиниката в Тракия.

Воксе, ако не е в брой излиза по 44.40 на месец за 2 години с преподписване на вноски към сметката - в смисъл, че 150 лева за 2 години няма да ги усетиш..

 

45лв ми го предлагат за 2 години. Аз през година си сменям телефоните. Дори да прекъсна лизинга и да платя в брой, ми излиза 1080лв. Аз ако ще го взимам така, по-добре да ида да подпиша с Виваком. 950лв е телефона с нов договор за година и месечна такса от 5лв. Отивам на следващия ден, прекратявам договора, или пък си го държа, плащам всичките вноски и ми е 1010лв. Не може обаче на лоялен клиент от 11 години да ми предлагат цена, която е по-неизгодна от тази за нов клиент. Това само в Глобул го има.

Link to comment
Share on other sites

plameni, on 07 Jun 2013 - 00:31, said:

След тридневна(и нощна) епична битка, успешно reconstruct-нах информацията от 4-дисков RAID, с два повредени диска и "гръмнал" RAID-контролер.

 

:punk

Защо изобщо се е налагало да правиш нещо? Закачаш дисковете на аналогичен контролер и тръгва от воле. Поне на Areca са така.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...