Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Глупости. Овладял ли си веднъж като хората техниката за бръснене, няма шанс да се порежеш с тези самобръсначки. Реалната файда е, че можеш да остържеш брада на две седмици, без да си ощавиш кожата и без да фърляш през 5мин ножче/самобръсначка, защото тези самобръсначки(в зависимост от модела) имат едро "гребенче", голямо разстояение между държача и ножчето и възможност за регулировка на режещия ъгъл - за по-дълги/къси косми. Пробвай ;) А ако някой намери от ножчетата за многократна употреба, да се чувства благословен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ти е честито и от мен.

Какво ще правиш там?

Хм ще работя през лятната ваканция като пощальон.И се надявам октомври да се прибера с достатъчно пари за една кола :) 

Link to comment
Share on other sites

http://www.hama.hr/en/camera_and_camcorder/tripod_star_700_ef_digita/4133

 

Сега да помисля как да го пригодя за дупки :)

 

Това го купих преди около 2 години от МЕТРО за няма и 40 лева. Дано не си дал повече. Иначе е много лекичко и приятно. 

Link to comment
Share on other sites

Вече съм напълно оборудван, защото снощи ми дойдоха 190.jpg и 1e6ec7e2847a1c69f85378f98766ffdf.jpg  като второто е за всеки случай, ако случайно нещо ми трепне ръката при бръснене ;)

 

Миракито с неговите си ножчета ми е много удобно. Но ще се пробвам и с половинка double edge blade, защото и за това имам представка.

Сърцето ми обаче е в Feather Artist Club DX с дръжка от тиково дърво.  :love

Link to comment
Share on other sites

Хехе, аз ползвам същата стипца, макар и рядко - само когато задълбая по-агресивно с ножа. Със здраве да си ги ползваш! Между другото използваш ли някакъв pre-shave oil? Ако имаш проблеми с често дялкане с бръснача е хубаво да пробваш нещо от типа на новата формула на Proraso или гелa на растителна основа на Taylor of Old Bond Street. И двата мехлема са много добри за налагане на основа под стандартната пяна за бръснене. Става въпрос за тия двете неща:

pic%20662.jpg

taylorGel.png

Link to comment
Share on other sites

Моята мила жена беше решила да ми взима крема на Прорасо. Дали ще го направи - не мога да ти кажа :) 

А иначе аз за сефте леко се порязах с половинка ново double edge ножче, когато пробвах приставката на Миракито. Определено Shark не са моите ножчета, а и аз имам добри запаси от ножчета на Мираки, а с тях нямам никакви проблеми. 

Даже много мислих преди да взема гелчето на Прорасо - дали изобщо да давам пари за него, но за всеки случай си е добре да го имам.

 

Ти викаш си доволен от тези мазила? 

Link to comment
Share on other sites

Ти викаш си доволен от тези мазила?

Ползвах ги в началото, докато пробвах различни ножчета и техники и сменях навиците си на бръснене. Имам остатъци още от тогава и понякога си слагам пришейв гел ако искам да направя по-агресивно бръснене и имам повече време. Понеже ти използваш бръснач си мисля, че при теб ще е още по-необходимо, поне в началото. ;)
Link to comment
Share on other sites

Ето това е комбинацията използвана от истинските мъже. Шегата на страна, ама карото наистина е уникален крем. Когато го намеря някъде, задължително си купувам. Идеален е за миене на крака през лятото. Премахва всякви миризми на запотени и миришещи чорапи. Абе пробвайте някой ден и ще видите какво имам в предвид.

 

c1b5192f9b.jpg zx350_1130978.jpg

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Купих си най-якия RPM-часовник на света...досега съм си играл с него: "Midex - доволен!".  :grin:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=bTqSBSCvgNA

 

 

Ааааа, да....пропуснах да кажа, че е и водоустойчив, като с бутоните може да действаш и под водата. :thumbsup:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4K_wkjOYBhs&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Да ти е честит.

Не искам да звуча гадно, ама не е ли малко цигания? Щото светка, мига, прилича едновременно на километраж и диодно осветление под пернишки ГоУф ...

Link to comment
Share on other sites

Наживо изобщо не е така, а и дискотеката с различните показания я пуска, само когато ти го накараш да ги даде....пък и обещавам да не го нося, докато съм с колата. :))

Link to comment
Share on other sites

Гледам,че все се хвалите в тази тема. :))

Па да взема и аз да се поизфукам  :grin:

Взех си ново мониторче-не че е малко,само 23 инча.Dell UltraSharp™ U2311H -харесвах си го досегашния пак широкоекранен Асус PW191,но беше време за нещо ново.Макар и да не е 8 битов и LED -впрочем не е вярно,че е задължително по-качествена подсветка,разликата е осезаемо положителна.

Link to comment
Share on other sites

А защо да е за темата за оплакванията? Оплакваш се, защото ще си мениджър примерно, или че може да ти се роди детенце след като си мениджър (което пък още по-малко е за темата с оплакванията)?

 

Edit: Psihara^^, това го пропуснах като опция...

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...