Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не си получил наследство? :laughing1:

Не, просто подарък. Наследството е дооста повече и с повече нули. Да са живи и здрави много години е важното. Аз и без него се оправям добре :).

 

Виетнамски донги? :blink:

Щото аз имам 50 000 донги. :rolleyes:

В левове ги получих. Даже и с панделка бяха.

Link to comment
Share on other sites

Пропих ракия! Оказа се, че просто не ми харесва гроздовата, сливовата ми се услади доста. Пих Троянска Сливова Отлежала и ми хареса много. Трябва да пробвам и други марки и домашна.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Късметът ме преследва тия дни.... За пръв път от 20 и повече години ми се падна парата от питката, след това от една баница ми се падна късмет, който гласеше "всички късмети от баницата са за тебе" и т.н. Днес си намирам в пощата една бележчица, да ида в Пощата да си прибера пакет. Гледам аз бележчицата, а на нея едни странни номера, като още по-странното е че са два... Отивам в Пощата и след известно висене получавам ... ДВА пакета. Естествено както си и мислех от ... ФИНЛАНДИЯ. Втрещен как една фланелка идва в два пакета се върнах в колата, отворих пакетите и .... ДВЕ фланелки. Пощурих се... Платил съм една - идват две, с две различни поръчки и две фактури. Мислих, мислих - грешки не съм допускал, толкова много пари не са ми взети.... Днес пък от друга страна е рожденият ден на мой добър приятел, който освен че е по-голям фен на Кими от мен, наскоро ме нахока, че не съм го включил в поръчката, че да поделим доставката. Та ето и перфектния подарък за рождения му ден. Аз обаче оставам потресен, втрещен и т.н., че получавам 2 фланелки, с две отделни поръчки, с две отделни такси по 15 евра за доставка! Чак на прибиране одеве си спомних, че нещо Пейпал зацепи по време на поръчката. Викам само там са ме прецакали, но пък не се види пари да липсват. Седнах веднага да видя - Пейпал са пратили точно и само един път едни 39.90 евра, които са цената, ддс-то и таксата за доставка. Предстои другата седмица да проверя обстойно и в кредитната карта, но дотук съм почерпен една фланелка, та мога да ви кажа едно НАЗДРАВЕ!

 

laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

IMG_2360-horz.jpg

 

 

Най-накрая го завърших!! Няма да пипна повече алуминий за гравюра! Нито производните му....

Link to comment
Share on other sites

Снощи ми се обадиха да дойда да си прибера изгубения телефон на жената. Останах приятно изненадан, че този, който го е намерил не е решил да си го прибере и пък и се наложи да ме чака около 30 мин на студа. Нямаше как да не се компесирам с бутилка качествено вино и много благодарности :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Нищо особено. Едно парфюмче, но ми беше толкова мерак и съм толкова доволен, че го намерих на добра цена, че не мога да не се похваля.

 

vincentcassel.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

След толкова много подмятания към тебе от най-различни съфорумци, в твой интерес направо бих изтрил хвалбата ти, а и не мисля, че консумативите трябва да ги поместваме тук, ама ще я оставя, че ще вземеш да кажеш, че и тебе те цензурираме както Атанас...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...