Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

След толкова много подмятания към тебе от най-различни съфорумци, в твой интерес направо бих изтрил хвалбата ти, а и не мисля, че консумативите трябва да ги поместваме тук, ама ще я оставя, че ще вземеш да кажеш, че и тебе те цензурираме както Атанас...

 

Те пък остава да се похвалят и че не слагат парфюми. Това би било върха.

Айде сега. Консумативи. Все едно не ти се е случвало да се тръшкаш за нещо малко и накрая да го намериш.

Горе хората се хвалят, че са пропили ракия, а ти на мен правиш забележка за това, че се хваля с продукт. Тц тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На тия с ракията дори и не им обръщам внимание - то тяхното си е зависимост. Виж относно дайвинг-поканата на netrootbg, бих му пожелал да му се случи някоя подобна ситуация, като в това видео, което пробуди доста чувства в мен...:blush:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CCXx2bNk6UA

Link to comment
Share on other sites

Нищо особено. Едно парфюмче, но ми беше толкова мерак и съм толкова доволен, че го намерих на добра цена, че не мога да не се похваля.

 

Не е лош, този го имах (може и още да имам от него) само че омръзва и ми стои някак безличен. Ей този примерно е доста по-интересен и траен:

 

l-instant-guerlain-men.jpg

 

PS: Това с "добрата" цена не те ли беше шубе че може да е менте? Пък и колко по-добра да е - той не е над 150лв този ако не се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Не е лош, този го имах (може и още да имам от него) само че омръзва и ми стои някак безличен. Ей този примерно е доста по-интересен и траен:

 

PS: Това с "добрата" цена не те ли беше шубе че може да е менте? Пък и колко по-добра да е - той не е над 150лв този ако не се бъркам.

 

Ще го видим дали е хубав. Аз помирисах Le Parfum версията, но този също ми хареса. На листчето направо може да удуши човек. Ще видя тая вечер на кожа как седи. Исках вечерен парфюм и си взех тоя и Fendi Fan Di Fendi.

Ми 150лв за мен за парфюм са много. Можеби са абсолютния максимум. На тоя цената му е към 190лв.

 

Знам го, че е оригинален, защото го взех от ЕМИ на центъра в подаръчен комплект с душ гел и афтършейв. Няма как да е фалшив. :)

 

А този на Guerlain е много цитросов. Сега му погледнах нотките. Не обичам цитрусови парфюми или ако има цитрус, да е само в началото, а после да се претъпява от друг аромат.

 

Един на Dior гледах, който също мирише на цитрус, но много трудно доловимо и ми хареса. Може и него да си взема.

Christian Dior - Dior Homme Intense

 

п.п. нали знаеш, че след тая дискусия и теб ще те качат на гей влака с мен?

Link to comment
Share on other sites

Исках вечерен парфюм и си взех тоя и Fendi Fan Di Fendi.

 

п.п. нали знаеш, че след тая дискусия и теб ще те качат на гей влака с мен?

 

Препоръчвам ти и вечерна рокля и вечерен грим! Facepalm14.gif

 

На тоя влак ти си вече старши машиниста! effemine2.gif

Link to comment
Share on other sites

Имам Le Parfum и от 2те, аз затова ги и взех май. Не знаех че YSL и той е такъв, но ако съм имал избор съм го взел такъв.

 

А за цитрусите нещо се бъркаш. Не знам кой ги е писал - иди си пръсни и го виж. Жена ми го избра тоя за някакъв повод и верно е много свестен.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с това животно в къщи за $50. Cisco 2621xm, 64MB RAM, 32MB Flash и с един допълнително инсталиран T1 сериен интерфейс (който засега не е ясно какво ще го правя). :lol:
.

cisco-2621-2-port-fast-ethernet-network-

Link to comment
Share on other sites

Маниак :)

 

 

Да си поддържам формата с това шантаво нещо, наречено Cisco IOS бе дедо. Освен това домашната ми мрежа бая нарастна и се наложи да направя два отделни сегмента зад двете IP-та, които ми дава доставчика, та ми трябваше рутер за втория сегмент. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Е*ахти пладнешкия обир!!!!!

 

 

Така е, железата вървят доста по-скъпо в иБей. Просто го фиксирах на една вътрешна разпродажба на всякакви щуротии във фирмата. Не е необходимо да ти казвам, че никой не му обърна внимание. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

спичелих на лотарийка!

Е вярно само рекламна, ама все е нещо!

тамън съм загрял ша взема вече да пусна и тото за некой милион!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля с първия си смартфон.

sony-xperia-t.jpg

 

Бижу!

Link to comment
Share on other sites

Честито и със здраве да си го ползваш. Аз така и не можах да свикна с тези смартфони. Просто не виждам никакъв смисъл в тях. Ама аз съм си такъв де, предпочитам дуракоустойчевите уреди, които да ми вършат работа без много да ги мисля.

Link to comment
Share on other sites

Взех си Toshiba Satellite Z930 Ultrabook за $790 (конфигурацията с 1.7GHz i5, 6GB RAM и 128GB SSD). Уникалното на тази машина е, че е с почти 200 грама по-лека от 13-инчовия Macbook Air като в същото време притежава стандартни HDMI, Ethernet RJ-45, че дори и VGA конектори. Писна ми с тия идиотски и скъпи джиджавки, дето трябва да ги мъкнеш с мак-а за всяка една нормална операция за свързване със стандартен интерфейс. Освен това и необходимостта от доста виндовски приложения, които нямат порт за Мак наклони сериозно везните. Сега почти едногодишния еър мога да го продам на старо за горе-долу същите пари, за които взех тази машина чисто нова. :)

 

toshiba-portege-z930-pictures-preview-11

Link to comment
Share on other sites

каква е разликата между ultrabook и стандартен лаптоп?

Преносимостта. Общо-взето малки и доста леки машини, които по производителност почти не отстъпват на нормален лаптоп, но за сметка на това можеш да ги държиш в едната ръка без да имаш чувството, че правиш бодибилдинг упражнения за бицепсите. :)

Ако си държиш лаптопа в 1 ръка и имаш чувството, че правиш бодибилдинг упражнения за бицепсите, I have bad news for you... :lol:

Тази сутрин явно си забравил чувството си за хумор в къщи или пък си решил да надскочиш буквализма на вокса (а може би и двете). :laughing1:
Link to comment
Share on other sites

Честито Момчиле, със здраве да го ползваш, много прилична цена, тук май под 2000 лева трудно ще се намери.

Взех си Toshiba Satellite Z930 Ultrabook за $790 (конфигурацията с 1.7GHz i5, 6GB RAM и 128GB SSD). Уникалното на тази машина е, че е с почти 200 грама по-лека от 13-инчовия Macbook Air като в същото време притежава стандартни HDMI, Ethernet RJ-45, че дори и VGA конектори. Писна ми с тия идиотски и скъпи джиджавки, дето трябва да ги мъкнеш с мак-а за всяка една нормална операция за свързване със стандартен интерфейс. Освен това и необходимостта от доста виндовски приложения, които нямат порт за Мак наклони сериозно везните. Сега почти едногодишния еър мога да го продам на старо за горе-долу същите пари, за които взех тази машина чисто нова. :)

 

toshiba-portege-z930-pictures-preview-11~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...